Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Problem z multiplayerem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Trunn PW
3 listopada 2011, 07:17
Witam, chciałbym prosić was o szybką pomoc. Chcę sobie z kumplem pograć w Heroes 3 (WoG) przez itc/ip ale nie możemy. Mamy sieć na hamachi ale ciągle nas nie może połączyć. Jest tak podczas gdy ja hostuje a kumpel próbuje wejść i na odwrót. Proszę o pomoc. Słyszałem że ip powinno być takie same na hamachi jak i w heroesie. Proszę o szybką odpowiedź :)

MrCudny PW
3 listopada 2011, 08:44
Radzę wam użyć sieci GameSpy Arcade
To jest coś typu steam tylko że łączy rozgrywki internetowe z gier.
Wiele na tej sieci jest gier i jest znana.
Samemu grałew w Baldur's Gate II, Stronghold, Heroes III przez internet dzięki tej sieci. Mam nadzieję że pomogłem
Pozdrawiam

NewSeener PW
3 listopada 2011, 10:57
O matko... Ile razy jeszcze to trzeba pisać...

Radzę wam nie grać w Woga przez sieć. W zwykłego H3 tak ale w Woga w życiu... Mam nadzieję że pomogłem
Pozdrawiam

Trunn PW
3 listopada 2011, 14:55
No dzięki, ale w zwykłego heroesa 3 SoD też próbowaliśmy i w heroes 4 również.
Ciągle to samo. Spróbujemy chyba przez GameSpy. Dziękuję za pomoc ;D

zupapl PW
3 listopada 2011, 20:01
Wypróbowany przez emnie sposób to program Gameranger. Nawet na internecie znajduje się po polsku instrukcja jak grać przez ten program w hirosy.

Trunn PW
3 listopada 2011, 20:13
Próbowałem przez GameSpy i w Heroesie 4 nie mogłem się połączyć do gry kolegi (i na odwrót) W heroesie 3 SoD jak próbuję dołączyć do gry (lub też ja hostuję) to wyskakuje mi taki komunikat : "There was an error that prevented the game from being launched. Check to make sure the game is properly insalled and that the path is correct" Mam oryginalnego heroesa. Proszę o pomoc ;D

Alamar PW
4 listopada 2011, 07:49
GameSpy zdaje się, że już nie obsługuje HoMM-a 3. Pozostaje Hamachi.

Trunn PW
4 listopada 2011, 08:12
A hamachi też nam nie działa ;(

Alamar PW
4 listopada 2011, 08:59
A racja.
Jeśli dobrze pamiętam, to ten problem był już nieraz poruszany i chyba skończyło się na tym, że w WoG-a przez sieć lepiej nie grać. Nie pamiętam czy było jakiekolwiek rozwiązanie na kłopoty z połączeniem czy np. z tym, że każdy gracz podczas walki widzi inną turę i przez to nie można dokończyć samej bitwy.

EDIT:
W wyszukiwarce znalazłem jedynie coś takiego.

EDIT 2:
Z tego co widzę, to w tej komnacie jest trochę tematów dotyczących gry przez neta i problemów z tym. Przejrzyj je, a może znajdziesz rozwiązanie.

Trunn PW
4 listopada 2011, 14:55
okej spróbujemy chyba z tym Tournament Edition ;D
temat: Problem z multiplayerem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel