Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Multiplayer
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Commanderr PW
13 października 2011, 02:45
Żeby utworzyć grę multplayer trzeba stworzyć bohatera. Wie ktoś jak to się robi? Nijak mi to nie wychodzi. Niby można wybrać jego ustawienia, ale jak potwierdzić wybór nie mam pojęcia. Wydaje się jakby opcja jego utworzenia była nieaktywna.

=================================================================================
Sygnatura - Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Nieuczciwy straci potrójnie przez to co w sposób nieprawy uzyskał. ( Zasady prawa karmy ).

Alamar PW
13 października 2011, 08:18
Nie ten dział. Niżej na forum masz odpowiednie miejsce na pytania o HVI.

Bohatera ustawiasz (oraz wybierasz dla niego premie startowe) w oknie dynastii (zaś premie startowe w zakładce Dynasty Trails w tym samym oknie). Po ustawienie wyglądu, frakcji, płci itd. zatwierdzasz ustawienia klikając na "v" tuż pod wyglądem bohatera.

No, chyba że w pełnej wersji trochę zmienili ten panel, ale nie sądzę.

EDIT:
Zatwierdzenie herosa
Premie startowe bohatera

eviltiger PW
4 grudnia 2011, 22:00
Witam
Jestem nowy na forum, szukam kogoś dobrego do gry na multi, gram w godzinach wieczornych. Moje GG: 22553555

IrhakIrhakNie wiem kto to przerzucał do Tawerny, by trafiło do mnie -.-' Chodziło mu o H6 ewidentnie
temat: Multiplayer

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel