Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Prawdopodobny dodatek do HVI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
Która z poniższych frakcji zostanie dodana do HVI jako pierwsza?
Akademia (magowie) (15)
 
 27%
Forteca (krasnoludy) (1)
 
 2%
Loch (mroczne elfy) (25)
 
 45%
Sylwan (leśne elfy) (9)
 
 16%
inna (2)
 
 4%
żadna (3)
 
 5%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4

PaoDak PW
2 października 2011, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=nqyjxCNJpEc

W trailerze jest mowa o bezimiennych. Być może to będzie jakaś nowa rasa. Tutaj są prawdopodobni bohaterowie

http://www.h6.acidcave.net/herosi_inni.html

Tutaj jest jeszcze art, który znalazłem w tawernie

http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/ciemniaki.jpg

Myślicie, że w dodatku HVI chcą dodać bezimiennych? Co o tym sądzicie? Ja sadzę, że już się szykuje nowy dodatek...

Alamar PW
2 października 2011, 21:07
Bezimienni nie są nową rasą. Są bardzo starą, która niemal już wyginęła. Tak więc nie uświadczysz ich raczej jako nowych jednostek a tym bardziej jako zamku. Choć kto tam wie co siedzi w głowie Ubihole'u...

Bezimienni obecnie powiązani są z mrocznymi elfami.
Co do tych bohaterów to:
- Raelag to mroczny elf,
- Cate to smoczyca i zapewne ktoś bliski całej tej zwariowanej piątce orłolwów,
- Faceless (Bezimmienny) zwie się Kronikarzem, posiada ludzką postać (i kolejne imię) oraz jest bliską osobą dla Sławy i Antosia (tego drugiego zresztą wyleczył ze "słyszenia głosów aniołów", ale choroba znów dopadła Antka wraz z powrotem Michasia).

I jeszcze jedno:
Cytat:
Tutaj jest jeszcze art, który znalazłem w tawernie

http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/ciemniaki.jpg
ROFL!

Cysierius PW
7 października 2011, 17:34
Myślę, że powinny dojść elfy, ponieważ smutno by mi było bez entów i druidów.

Alamar PW
15 października 2011, 22:43


Tłumacz powinien mieć dożywotni zakaz dotykania czegokolwiek związanego z grami - rakszasa jak już i nazwa świątyni pomylona.

Alistair PW
15 października 2011, 23:14
Dlaczego tłumacz, skoro w angielskiej wersji też jest napisane Rakshasa?

Edit: ale co ma do tego tłumacz, skoro w angielskim tekście jest Rakszasa? Ja tu związku nie widzę, dlatego nie obchodzi mnie co to jest Rakszasa, ani H5. Nie sądzę, że czepiasz się tego "a" w nazwie. Akurat gdzie indziej są głupie tłumaczenia. Skoro wg twórców gry jest Rakshasa, to nie widzę problemu i powodu, żeby robić inaczej, bo w piątce już coś było.

Tak w ogóle to cholernie mnie irytuje tłumaczenie nazw bez sensu, jak choćby Promienista Agljala (czy jakoś tak). Polacy na pewno są specjalistami w dziedzinie absurdów.

Alamar PW
16 października 2011, 00:35
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rakszas

Poza tym sprawdź sobie HV.

Dark Dragon PW
26 listopada 2011, 17:08
Nie wiem czy zauważyliście w ankiecie Ubi loga różnych nacji przy wyborze naszej ulubionej... Jest tam logo Cytadeli (jaszczurki)... więc może właśnie ona dojdzie w następnym dodatku? [mają dochodzić po 2 nacje - czyli np. Akademia + Cytadela w pierwszym i Elfy (takie i takie) w drugim]

Alamar PW
26 listopada 2011, 17:14
Z tą Cytadelą to jest tak, że po pierwsze jest to symbol Arkatha, smoka ognia i bóstwa krasnoludów, a po drugie w oryginale zwie się to Fortress (czyli właśnie Forteca krasnoludów). Ktoś źle przetłumaczył ankietę.

Cysierius PW
22 grudnia 2011, 19:55
Ciekawe czy w ogóle zrobią dodatki,ale chyba ubi musi zarabiać.Według mnie powinny zostać dodane elfy i mroczne elfy a także krasnoludy.

Jarkonas PW
5 stycznia 2012, 23:51
Witam wszystkich..

Wydaje mi się, że rasy ktore pojawią się w dodatkach są znane od dawna.. zagadkę stanowi raczej fakt w jakiej kolejności owe zamki zaczną się pojawiać. Czy Ubi uraczy nas 1-2 czy może 3 dodatkami?

Dostępne frakcje można przecież dostrzec obserwując dostępny świat - Thallan

- Święte Imperium Sokoła - ludzie - podstawka
- Siedem Miast - magowie - dodatek
- Irollan - elfie królestwo - dodatek
- Grimheim - krasnoludy - dodatek
- Ranaar i Wyspy Pao - Orki - podstawka
- Sheogh - demony - podstawka
- Ygg-Chall - podziemne państwo klanów - pewnie nowy zamek ;) - dodatek
- Heresh - nekro - podstawka
- Hashima - nagowie - podstawka

Acid Dragon PW
6 stycznia 2012, 00:13
Tak, również mi się wydaje to teraz w miarę oczywiste, zwłaszcza odkąd wiemy o przeciekach mówiących, że dostaniemy aż 4 zamki. I to jest dokładnie taka ilość, aby zapełnić wszystkie możliwości, jakie znamy jeszcze z Heroes V (tyle, że tam wycięli nagi, choć były w koncepcjach).

Ja obstawiam na pierwszy dodatek Bezimiennych (+ Mroczne Elfy) i Magów. Byłoby to dziwne, gdyż Mroczne elfy mogłyby się pojawić przed leśnymi, ale z drugiej strony:

- Bezimiennych mamy już teraz, przewijają się w fabule, a purpurowy kolor ich jednostek i bohaterów zdradza, że faktycznie powinni być traktowani jako jedna frakcja;
- Dodatek z dwoma rodzajami elfów mógłby być trochę nudny;
- Leśne Elfy i tak mogą się pojawić w dodatku, ale tylko fabularnie - nie jako grywalna frakcja, zaostrzając nam apetyt na drugi dodatek
- i wreszcie: przecieki też mówią o tym, że Akademia pójdzie na pierwszy ogień.


Jedno mnie tylko zastanawia - skoro budżet gry przewiduje jeszcze 4 frakcje z pełnymi zestawami jednostek + najprawdopodobniej dostaniemy ponownie alternatywne ulepszenia, to gdzie u diabła wcięło fundusze na oryginalne modele żywiołaków światła i wody? To tylko dwie jednostki więcej.

Jarkonas PW
6 stycznia 2012, 09:35
Wydaje mi się, że na pierwszy ogien pojdzie 7miast czyli magowie.. Historia magow opisywana w fabule dotyczy roku 461 czyli ściera się z historią orków (467 RSS). Na oddzielny dodatek może pójść historia Elfów, która zaczyna się tak:

- Irollan - elfie królestwo. W latach 528-540 RSS doszło w nim do konfliktu między królową z jednych księstw - Tuidhaną - a królem elfów, Arnielem. Z pomocą pozostałej przy życiu Istoty bez Oblicza, Tuidhana uzyskała niezależność, tworząc podwaliny pod nową frakcję...

Podziemne królestwo może stanowić opozycje dla Krasnoludów, gdyż historia Ygg-chall przenika sie z historią Grimheim w tym miejscu:

YC - podziemne państwo klanów, które powstanie za kilkanaście lat...
GMH - już za kilkanaście lat będą mieli nowych sąsiadów, z którymi rozpoczną wojnę.

dodatkowo obie frakcje upodobaly sobie podziemia..


Cysierius PW
6 stycznia 2012, 11:12
Hah racja tylko kiedy zrobią dodatki???

Matheo PW
8 lutego 2012, 13:34
Z tego co wiem to akcja HVI dzieje się przed wydarzeniami z HV. Więc dodanie frakcji mrocznych elfów wtedy gdy nie ma leśnych elfów było by sprzeczne z chronologią świta Ashan. Jednak może dojść dodatek typu "Loch" taki jak był w HIII, czyli zbiorowisko wszelkiej maści potworów.

Na pewno będzie dodatek wprowadzający coś na podstawie Akademii. Heroes bez magów to nie Heroes.

Powinna też dojść frakcja Leśnych Elfów, ale może być tak jak w poprzednich częściach Heroes, że w jednym zamku będą i Elfy i Krasnoludy.

Jeśli chodzi o Cytadele to raczej można zapomnieć o dodatku który bu ją wprowadzał. Moim zdaniem Świątynia to taki zamiennik Cytadeli. Tylko przedstawiona jako dobra frakcja.

Zwróćcie też na zachwianą równowagę sił w HVI. Są Trzy frakcje "Złe": Twierdza, Necropolis, Inferno i dwie "Dobre": Przystań, Świątynia. Na pewno pierwszy dodatek wprowadzi frakcję dobrą.

Moim zdaniem będą trzy nowe frakcje
1- Akademia
2- Sylwa + Forteca
3- Loch bez mrocznych elfów taki jak w H3

Belegor PW
8 lutego 2012, 16:19
Będą dwie edycje dodatków- w każdym w wersji pudełkowej i jednocześnie druga w wersji DLC. Jedna edycja: jedna rasa w pudełku, drug a w tym samym czasie na DLC. I tak druga. Szczerze miałem nadzieję na 10 miast, z Wolnymi Miastami jako grywalną frakcją. Szkoda, że tylko Ylath milczy.

Alamar PW
8 lutego 2012, 20:04
Matheo:
Na pewno będzie dodatek wprowadzający coś na podstawie Akademii. Heroes bez magów to nie Heroes.
To co w takim razie powiesz o pierwszej części?

Cytat:
Zwróćcie też na zachwianą równowagę sił w HVI. Są Trzy frakcje "Złe": Twierdza, Necropolis, Inferno i dwie "Dobre": Przystań, Świątynia. Na pewno pierwszy dodatek wprowadzi frakcję dobrą.
Według autorów w Ashanie nie ma dobrych i złych frakcji (poza chyba demonami), ale jak dotąd, średnio tę filozofię można było zauważyć w grach.


Matheo:
Moim zdaniem będą trzy nowe frakcje
1- Akademia
2- Sylwa + Forteca
3- Loch bez mrocznych elfów taki jak w H3
Raczej nie ma co liczyć na Loch bez mrocznych elfów. Autorzy trzymają się sztywno fabuły, a ona z kolei przypisała tę frakcję właśnie mrocznym elfom. Jedynie na co możemy liczyć, to ograniczenie samych jednostek długouchych, aby nie powtórzyła się sytuacja z HV, gdzie miasta były typowo rasowe (Forteca była już całkowitym przegięciem pod tym względem), i wprowadzenie do tego zamku nowości.

syrious:
Szczerze miałem nadzieję na 10 miast, z Wolnymi Miastami jako grywalną frakcją. Szkoda, że tylko Ylath milczy.
Niestety, na frakcję Ylatha raczej nie ma co liczyć. Ubisoft rakiem wycofuje się ze stwierdzenia o dziesięciu frakcjach i obecnie wspomina tylko o dziewięciu.
Owszem, dziesiąta istnieje fabularnie, ale chyba postanowiono nie tworzyć trzeciego już zamku ludzi (po Akademii i Przystani).

Dru PW
8 lutego 2012, 22:15
Ja obstawiam magów i leśne elfy, których najbardziej mi brakuje w podstawowej wersji gry ;) Jestem ciekaw jak autorzy przedstawią nam wizje owych nacji, gdyż orkowie z HVI podobają mi się chyba najbardziej z całej serii ;)

Mam nadzieje, że w Akademii zostawią kotka i dżina, a dla elfów wprowadzą jakieś nowe ciekawe jednostki bo poprzednie się trochę opatrzyły ;)

Dark Dragon PW
8 lutego 2012, 22:38
Magowie to niemal pewniak (patrz przecieki).

Matheo PW
8 lutego 2012, 23:47
Do Alamara: W HI Jest Czarodziejka Lamanda i Czarnoksiężnik Alamar. Nie wiesz czyje nosisz imię? Czarodziejki to żeński odpowiednik magów nie sądzisz? A czarnoksiężnicy to magowie zajmujący się czarną magią. Więc postacie ściśle powiązane z magią są w każdej części!


Popełniłem błąd w poprzednim poście zamiast "Moim zdaniem będą..." Powinno być "Moim zdaniem powinny być dodane takie frakcje:" Jeśli 6 cześć ma w jakiś sposób nawiązywać do poprzednich to właśnie takie frakcje powinny być dodane.

Belegor PW
9 lutego 2012, 08:47
Do Alamara: Cóż z tego, skoro prawie wszyscy główni bohaterowie w Heroes VI to ludzie. Oni nie powinni mieć problemu w robieniu miast gdzie są głównie ludzie.

Ale do rzeczy, przechodząc do ras jakie dodadzą to wszyscy sugerują że pierwsze może być loch- bo został na koniec zaprezentowany Raelag, praz magowie. Jak dla mnie zrobią niespodziankę i pójdą leśne elfy (w wersji upakowanej), oraz krasnoludy w wersji DLC. Czemu?
Ubi lubi szokować, orków w podstawce nikt się nie spodziewał, a jednak są choć nic o nich nie wspominali. Dalej idąc tym tropem wtedy dodatek dla lochu byłby prostszy, bowiem przedstawiałby konflikt z obydwiema rasami: leśnymi elfami+ludźmi i z drugiej strony krasnoludami. To by pokazało czemu mroczne elfy przyłączyły się do demonów (samo ten aspekt w scenariuszu z H5 nie wystarczy), a Raelag dał się opętać Kha-Belethowi. Akademia wtedy byłaby ostatnim DLC.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Prawdopodobny dodatek do HVI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel