Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Remake kampanii
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Niko PW
8 grudnia 2010, 20:59
Cześć wszystkim! Przeglądałem wcześniej to forum, ale dopiero teraz naszła mnie ochota na zarejestrowanie się. Ostatnio trochę z nudów zacząłem przerabiać mapki do H3 i chciałem się podzielić moim wyrobem. Nie mam bladego pojęcia czy ktoś kiedykolwiek robił już coś podobnego bo mnie to nie interesowało, zresztą wolałem wziąć sprawy w swoje ręce :P

Na początek jedna kampania, co prawda większość mam już gotowe, ale nie wiem czy wam się będzie podobało. A gdyby wam się nie podobało to nie ma potrzeby zamieszczania wszystkiego na raz :P

"Podziemia i Diabły" kampania chyba raczej jest trudniejsza od oryginału, nie miałem czasu gruntownie jej przetestować, myślę że żadnych większych problemów nie będzie. Dodanych jest parę rzeczy, pozmieniane inne - http://www.sendspace.com/file/l4swew

Dodatkowo do kampanii chciałem dodać parę rzeczy, znaczy się bonusów:
Trochę portretów z H5 i parę z innych miejsc - http://www.sendspace.com/file/v4o0ea

Oraz zmienione pliki tekstowe dotyczące różnych rzeczy w grze np. statystyki jednostek, ceny budynków, czary itp. Niestety nazwy jednostek budynków i paru innych rzeczy są tutaj w języku angielskim - http://www.sendspace.com/file/qk6g0y

Zdaję sobie sprawę że siedzą tu starzy wyjadacze i pewnie niektóre rzeczy im się nie spodobają, dlatego wszystko jest osobno. Na wszelki wypadek komplet wyżej wymienionych rzeczy w jednym pliku: http://www.sendspace.com/file/4pcbw2

Wszystko to co wyżej zamieściłem tworzy jak gdyby moją własną interpretację tego co się działo w Erathii, osobiście chciałbym by to tak wyglądało.
Kampania jest przeznaczona do grania w dodatku Shadow of Death ponieważ zawiera jego elementy, ale co ciekawsze bez problemu można ją odpalić z oficjalnego ekranu kampanii części podstawowej. Nie wiem jak z WoGiem bo nie specjalnie przepadam za tym modem. Może kogoś to zaciekawi, tak czy siak miłego grania :]

Jakbyście mieli jakieś pytania to umieszczajcie je w tym temacie.

To chyba tyle, mam nadzieję, że niczego nie zapomniałem. Mam słabą pamięć.

P.S. chciałem też dodać trochę muzyki z H4 ale nie wiem czy mi wolno, więc nie dodałem.

Field PW
8 grudnia 2010, 21:18
Zasadniczo to gratuluję, w wolnej chwili pewnie zapoznam się z tym remakiem. Mam tylko jedno pytanie - wykorzystywałeś tu elementy WoGa, czy też nie? Bo pytanie, czy post jest w odpowiednim dziale.

A muzyka z H4 - cóż, raczej nie powinieneś, choć to wciąż modyfikacje w obrębie jednej serii.

Niko PW
8 grudnia 2010, 21:30
Nie wykorzystywałem elementów z WoGa, są tylko standardowe rzeczy z H3+AB+SoD.
Tak swoją drogą to nie mam WoGa i nie gram w niego, modyfikacje są przeznaczone i działają na każdej podstawowej wersji z zainstalowanymi dwoma oryginalnymi dodatkami, nie potrzeba WoGa by działało.

Drwal PW
8 grudnia 2010, 23:12
Też chętnie przetestuje, zwłaszcza że w H3 bez Woga dawno nie grałem.

Irhak PW
8 grudnia 2010, 23:26
1) witam ;)
2) gratulacje chęci...
3) może sprawdzę...
4) a zrobisz też konwersje innych kampanii z innych części na kampanie H3? ;)

Niko PW
9 grudnia 2010, 09:29
Oczywiście myślałem nad czymś takim i pewnie zacznę to robić prędzej czy później. Problem będzie z jednostkami, co prawda mam parę pomysłów jak to rozwiązać, ale muszę je dopiero sprawdzić.

Irhak PW
9 grudnia 2010, 12:02
Jak tylko znajdę to, co zrobiłem i naniosę poprawki od BB, pokażę publicznie moją konwersję kampanii Źródło Magii z H2 ;)

Irhak PW
11 grudnia 2010, 21:35
No cóż to było szybsze niż się spodziewałem...

Oto ta kampania... Źródło Magii (a właściwie to Wyspa Czarodzieja.... podobno jest o wiele trudniejsza niż w H2)...

Niko PW
10 stycznia 2011, 16:55
Kampania jest fajna, niestety nie pamiętam jak wyglądała ona w H2 bo grałem w nią dość dawno temu więc nie specjalnie mogę rzucić porównaniem. A co do samych map to jak dla mnie są one trochę łysawe, osobiście lubię jak na mapach jest "nadziubdziane" dużo elementów, sam staram się tak edytować mapy, nawet często po paru tygodniach otwieram je na nowo, rzucam okiem i stwierdzam że coś trzeba jeszcze dodać. Podsumowując grało się fajnie :]

Tak z innej beczki, temat który tu stworzyłem chyba się nie cieszy zbytnią ciekawością, zresztą nie liczyłem na nią za bardzo, chyba niewiele osób lubi przerobione stare mapy, ale to nic spróbuje wrzucić parę innych kampanii na jakieś strony z mapami i zobaczę jak tam się uda.

Adieu! :]

Irhak PW
24 września 2011, 21:59
Cytat:
Tak z innej beczki, temat który tu stworzyłem chyba się nie cieszy zbytnią ciekawością, zresztą nie liczyłem na nią za bardzo, chyba niewiele osób lubi przerobione stare mapy, ale to nic spróbuje wrzucić parę innych kampanii na jakieś strony z mapami i zobaczę jak tam się uda.

Uhm... czyżby tutaj już nie miał zamiaru podawać i nic przez ten czas nie 'skonwertował'?
temat: [H3] Remake kampanii

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel