Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Jednostki Inferna
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Alamar PW
10 listopada 2010, 19:01


Link do większych grafik

Co uważacie na temat jednostek, ich nazw (jakieś propozycje polskich odpowiedników?), wyglądu, a także które z nich mogą należeć do którego poziomu (core, elite, champion) i jakie będą brakujące jednostki?
Osoba, która wytypuje właściwą siódemkę, będzie mogła się ubiegać o zaszczytne stanowisko Grotowej Wróżki.

Aayren PW
18 listopada 2010, 19:36
Muszę powiedzieć, że mam podobne odczucia jak te, które miałem podczas oglądania jednostek Inferna w V - po prostu wszystko to jakieś takie podobne, jednakowo czerwone i powykręcane, chociaż przyznać muszę, że przebija się przez to wizja twórców, a dokładniej to, że każda z tych jednostek ma symbolizować jedno z dzieci Urgasha. Inferno nigdy nie było faworyzowaną przeze mnie frakcja, jednak w tej formie może okazać się dosyć ciekawa i godna uwagi.

Alamar PW
21 listopada 2010, 16:02
Dla porównania: inny obraz czempiona Inferna, odrzucony ostatecznie.



Mimo, że przypomina mi zbyt obcego z filmów Alien (albo diabełka wersja II :P), to jednak chyba bardziej go "lubię" niż właściwego Pit F(r)ienda.

Zaratustrian PW
22 listopada 2010, 15:54
Breeder według mnie jest najciekawszą do tej pory zaprezentowaną jednostką i naprawdę mi się podoba, szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tego typu jednostki w H6 i twórcy tym razem miło mnie zaskoczyli i pokazali coś naprawdę oryginalnego.

vinius PW
22 listopada 2010, 16:53
A mnie niezbyt. Nie znam się zbyt dobrze na sadze MM, ale mam wrażenie, że obecnie stylizuje się jednostki Inferna na Kreegan (np. królowa roju), chociaż nie mają ze sobą one nic wspólnego.

Aayren PW
22 listopada 2010, 22:25
Jaiks! No wreszcie jakaś jednostka którą nie pomylę na polu bitwy. Zaskakujące, ale uważam że bardzo pozytywnie.

satyr64 PW
24 listopada 2010, 23:31
No i będzie pogrzeb. :P

Cysierius PW
22 września 2011, 22:45
Muszę przyznać, że jednostki Inferno bardzo mi się podobają.

Bluearga PW
11 października 2011, 22:07
Nie żebym miała jakieś konkretne zastrzeżenia co do nich, lecz brakuje mi tu czegoś... No tak, gdzie są diabły/szatany? Od zawsze były one jednostką 7 poziomu dla Inferna, a tymczasem przepadły w niepamięć. Ci którzy grali w betę pewnie wiedzą która jednostka jest 7 poziomu, ale ja osobiście tego nie wiem. Jako żadna nie prezentuje się na tyle potężnie, aby zająć 7 stanowisko. Aktualnie strzelam, że ten Czarci Lord z przekręconymi skrzydłami(co to za dziwna mania? Na takich skrzydłach nie da się latać, więc pytam się - po co one są?) jest zastępcą diabłów.

Reproduktor jakoś nie pasuje mi do demonów. To po prostu nie te klimaty - wszem, demony od zawsze były plagą i nie rozmnażały się płciowo, ale przerośnięte coś, co nimi pluje jest dosyć dziwne.

Za to na pochwałę zasługują Sukkubusy, które naprawdę ładnie teraz wyglądają i mogą serio kogoś zauroczyć :P Nie to, co tamte maskarady z V.

Irhak PW
11 października 2011, 22:24
Cytat:
No tak, gdzie są diabły/szatany?

Uhm... pilnują smażenia istot w piekle? No ewentualnie w m.in. 'mitologii' chrześcijańskiej ;)

Cytat:
Aktualnie strzelam, że ten Czarci Lord z przekręconymi skrzydłami(co to za dziwna mania? Na takich skrzydłach nie da się latać, więc pytam się - po co one są?) jest zastępcą diabłów.

Wygrałeś spotkanie z Urgashem! Gratulacje! A co do skrzydeł... oni ich nie używają, a przynajmniej nie stwierdziłem tego, grając w betę.

Cytat:
Za to na pochwałę zasługują Sukkubusy, które naprawdę ładnie teraz wyglądają i mogą serio kogoś zauroczyć :P Nie to, co tamte maskarady z V.

Niektórzy tutaj wolą inkuby, ale sukkuby też są niezgorsza, to fakt ;)

Acid Dragon PW
12 października 2011, 08:50
Fakt, mi też brakuje diabłów i jakoś nie mogę się przestawić na to, że teraz najpotężniejszą jednostką jest ta, która w innych grach była na niższych poziomach.

Co do reproduktora, to o ile faktycznie może nie pasować, to jednak podobna idea już się pojawiła. Ja widzę tu analogię do królowej Kreegans z MM6:



Alamar PW
12 października 2011, 09:47
Akurat Królową też będziemy mieli w grze.

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 23:07
Człowiek wabiący się Alamar:
Akurat królową też będziemy mieli w grze
Nie zapominaj również o królowej katarzynie. Matce całej naszej "słiiiitaśnej" piąteczki;).
http://www.h6.acidcave.net/jednostki_boss.html#cate
temat: Jednostki Inferna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel