Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Twierdza Orków
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Field PW
20 listopada 2010, 11:23
No, to wielkimi krokami zbliża się premiera nowej frakcji. Macie jakieś pomysły, co to może być?

Osobiście wydaje mi się, że fabularnie uzasadniona będzie Akademia - zwłaszcza, jeśli zajrzeć do wywiadu z HC, który opublikowała wczoraj nasza Elfka z Różowymi Włosami :P (Elfka? Pomyślałby kto, że Ciemniak powinien rozróżniać elfa od innych ras, ale gdzie tam. :P Poza tym - Spłoń!) Nekromanci muszą skądś się wywieść, poza tym jasnym jest, że Szczupłana zboczyła z właściwej drogi.

Z lineupem może być gorzej - mam dziwne podejrzenie, że dostaniemy na najwyższym poziomie do łapy nie tytanów, a smocze golemy (jak w czwórce). PDF-y dotyczące trzech znanych już frakcji mówią już o dżinnach. Golemy pewnie zostaną, podobnie magowie i gargulce. Rakshasa też, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo pojawienia się nag. Gremliny? Cóż, tu jednostki chyba będą bardzo klasyczne :P

Aczkolwiek Akademia jest świeżo po eksperymentach - hmm... minotaury i hydry w zamku? Byłoby ciekawie...

Alamar PW
20 listopada 2010, 12:00
Albo Akademia, albo Gajowe Elfy. Z tym, że te drugie bardziej pasują mi na dodatek do gry (wraz z ciemniakami) zatytułowanym:
Acid:
Rise of the Elves

Co do poszczególnych poziomów Akademii, to gremliny z tego co pamiętam wyleciały razem z impami i innymi "słodkimi" jednostkami. Gargulców, Dżinny i Rakszasy raczej też nie spodziewam się ujrzeć. Wiadomo, że smoki będą bossami, ale też że jedno z miast będzie mieć je na siódmym poziomie. A że w Akademii już były Smocze Golemy (w HIV), to akurat by pasowało: są smoki? są; istoty "boskie" nie są jednocześnie w armiach? nie są.
Golemów i magów możemy być pewni. Człowiekoludzi :P raczej też, z tym że centaury raczej są już u orków. A więc pozostają harpie, minotaury, mantykory, pantrorożce :P. Osobiście typuję jeszcze statek powietrzny (wzorem z Age of Wonders :P), choć szczerzę wątpię, by się pojawił, ale z drugiej strony...

Zobaczymy w grudniu...

Xardas PW
24 listopada 2010, 19:57
Co do nowej rasy w herosie 6, to akademia może być i wydaje mi się że będzie bez większych zmian jednostkowych. Możliwe, że znów tytani i giganci będa jako jednostki 7 poziomu. :D

Field PW
24 listopada 2010, 20:19
Co do Twojego posta:
- "Herosku" - toż to nie bobas. Nie od parunastu lat.
- jak używasz znaków diakrytycznych, to używaj ich konsekwentnie, a nie wybiórczo (ą, ę, ż etc.)
- "będzie", nie "bendzie", podobnie "będą" - nie "benda"
- przecinki po coś istnieją
- duże litery też

A zatem, co do Twojego posta, wydaje mi się, że nie może być i jeśli zechce mi się za to wziąć, to będą większe zmiany. Możliwe, że znów, jak czasem się zdarza, gdy ktoś coś napisze niezbyt elegancko, będę zmuszony usunąć Twojego posta, jeśli go nie poprawisz :P.

Have a nice day, doomsday machine is running.

Alamar PW
16 grudnia 2010, 11:31
No i już raczej wiadomo, co to za czwarta frakcja.

Mario618 PW
18 grudnia 2010, 10:25
Szczerze to Giganci i Tytany zawsze były najlepszą jednostką akademii, Heroes 4 to eksperyment i poza dobrą muzyką nie przypadł wielu fanom do gustu. Smocze golemy w H4 to nieporozumienie i nie powinni być najlepszą jednostką akademii.

Jakie typy na 5. frakcje :)

Dark Dragon PW
23 grudnia 2010, 13:17
Ubi opublikował 5 nowych screenów zawierających głównie Stronghold na mapie przygody.


Nie Alamarze, nie gadałem z Galerią : P
AlamarAlamarA do Galerii zagadałeś?


EDIT:
dla tych co nie mogą się doczekać ;)
1 more

Widmax PW
23 sierpnia 2011, 12:54
Ciekawa jest właśnie Twierdza w Heroes 6, ale osobiście uważam, że powinny być tutaj elfy z Sylwanu.

PaoDak PW
11 września 2011, 19:38
Ja też tak uważam. Elfy mają ciekawsze jednostki i zamek, zwłaszcza z wyglądu.

Field PW
11 września 2011, 23:56
...erm. Fabuła. Koniec. Kropka.
temat: Twierdza Orków

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel