Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23

Tarnoob PW
6 kwietnia 2008, 14:58
Kiedyś przed oczodołami przeleciał mi mod podmieniający muzykę w miastach na tą z H2, ale gdzieś mi się za­po­dział. Szukałem na CH, HC, JB, itp., ale nie znalazłem ani śladu. Wie ktoś może, skąd to wytrzasnąć?

Zombie PW
10 kwietnia 2008, 16:47
Mam problem nie działa mi NFC..

Alamar PW
10 kwietnia 2008, 18:21
@Tarnum

Jedyne pozostałości tego masz tutaj.

Będziesz chyba musiał sam się z tym pobawić (skopiować muzykę z płyty H2 i zmienić nazwy i rozszerzenie plików na .ogg - byle jakimś programem, a nie "ręcznie").

marek11 PW
4 listopada 2008, 09:16
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakich modyfikacji mógłbym użyć na orginalną wersje H5 złota kolekcja z Dzikimi Hordami w wersji 3.0(system Vista). Czyli co macie wrzucone do gry (jakie mody i ptache) i w jakiej kolejności należy je instalować, przede wszystkim zależy mi na nowych jednostkach. Narazie moje próby zmodyfikowania gry kończyły się fiaskiem. Na heroescommunity ściągnąłem:jednostki, NCF_TOE_3.1, New_Creatures_Framework, NCF_Mapmaker_Pack,
Jeśli dobrze zrozumiałem to najpierw instaluje New_Creatures_Framework, później NFC Mapmaker_Pack no i jednostki pak. w datę lub h5u. w Users Mod, odpalam nowym NFC editor exe i w edytorze są jednostki stworzone przez fanów. Ktoś próbował? lub ewentualnie co modyfikowaliście z powodzeniem?

Mike PW
24 stycznia 2009, 15:05
Mam prośbę o 3 mody :)
1) Mod który wkleja kampanie z podstawki i kuźni do dzikich hord (łącznie z tekstami, dialogami i filmikami najlepiej ale jak nie znajdzie nikt to trudno)
2) Również mod na kampanie tylko taki żeby je odblokować (tak jakby ktoś już ukończył wszystkie misję i wszystkie były dostępne). Oczywiście do ToTe (tak żeby działało z poprzednim modem)
3) LoTa 2 księgę po polsku wie ktoś skąd mogę ściągnąć? W kolektywie gram.pl jest błędny link więc odpada.

Z góry dzięki ;)

Alamar PW
24 stycznia 2009, 16:14
1 i 3 - z tym do Acida - wgrywał te modyfikacje do Skarbca (a czy w końcu wgrał, to już inna sprawa).

2. Age of Heroes - poszukaj samemu.

EDIT:
Kampanie masz do ściągnięcia stąd.

Mike PW
24 stycznia 2009, 22:02
Heh właśnie tego szukałem ale cienko u mnie z francuskim więc nie znalazłem, dzięki ;)
Jeszcze LoTa zostało.
Z góry dzięki ;]
EDIT:
A po zainstalowaniu kampanii włączam grę, zakładkę kampania i nie ma tam nic. Puste pole. Czemu tak się dzieje?
EDIT2:
Już wiem co jest grane :D

Dragonar PW
11 kwietnia 2009, 01:07
Dużo modów do H5 znaleźć można TUTAJ. Mnie Heroes V mało obchodzi, ale może kogoś to zainteresuje. ;P

Alamar PW
11 kwietnia 2009, 08:32
@Władca Smoczków

A kliknij w pierwszym linku na książkę telefoniczną - nie wydaje Ci się tamtejsze mody znajome? :P
Innymi słowy - te mody są już w linkach w przypiętym poście.
Równie dobrze mógłbym podać Ci inne polskie strony, gdzie są te mody, tylko po co?

Radek PW
10 października 2009, 23:31
Jest może taki mod do TotE, który zamienia w sylwanie driady, rusałki i nimfy na wilki?

Alamar PW
11 października 2009, 08:24
Nie - miał być, ale jak to z większością takich projektów bywa nic z tego nie wyszło.
Poza tym pytałeś się już o to gdzie indziej i dostałeś odpowiedź. :P

Field PW
9 lutego 2011, 23:36
Mod poprawiający AI. Działa tylko z wersją 3.1, ale naprawdę jest dobry ;)

konic3ki3 PW
26 maja 2011, 18:28
Może da ktoś dokładnie po polsku jak zainstalować nowe jednostki ?

Aaron PW
13 sierpnia 2011, 12:16
Mam problem z modem Kampanie.
Otóż ściągnąłem moda w trzech plikach do folderu UserMODs włączyłem grę i nic.
Niema żadnych zmian.

Proszę o pomoc!

Jeddite PW
14 sierpnia 2011, 19:48
Musisz zmienić rozszerzenie .zip na .h5u (włącz opcje folderów i tam poszukaj opcji widoczne rozszerzenia daj zastosuj i po kropce wyświetlą Ci się rozszerzenia i po prostu napisz inne)

Aaron PW
15 sierpnia 2011, 15:52
Jeddite
to nie działa
rozszerzenia h5u miałem już na początku

EDIT: już sobie poradziłem

Widmax PW
23 sierpnia 2011, 17:32
Różne Mody do Heroes V można znaleźć na tej stronie

http://www.serce.heroes.vot.pl/download/

Tylko, żeby je zainstalować, trzeba mieć dzikie hordy.

PaoDak PW
11 września 2011, 19:40
Strona wyżej jest naprawdę przydatna, jeśli chce się zmienić Heroes V nie do poznania. Polecam :)

Aaron PW
12 września 2011, 13:28
Na podanej dwa posty wyżej stronie znalazłem mod LOTR.
Czy ktoś go testował? Bo piszą, że dodaje 2 czary 30 bohaterów i 5 jednostek! Ale nie wiem czy je tak naprawdę dodaje czy tylko podmienia.

PaoDak PW
12 września 2011, 16:11
Mod raczej to dodaje, bo jednostki w zamkach są takie same. Ewentualnie LOTR może podmieniać niektóre neutralne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel