Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI beta dostępny w polskich sklepach internetowych
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Magius PW
11 czerwca 2011, 15:25
Ostatnio w kilku polskich sklepach internetowych (Muve.pl) widziałem nazwę Might&Magic Heores VI + Dostęp do bety od początku do końca czerwca. Zamówiłem tam już tę grę i chciałem spytać, ile prawdy jest w tym dostępie do bety? Czy naprawdę dostanę z tego sklepu betę heroes VI 28 czerwca czy też okłamali mnie i grę dostanę 8 września lub później?

Alamar PW
11 czerwca 2011, 17:34
Z tego co się orientuję, to tak - uzyskasz klucz do bety 28 czerwca. W niektórych sklepach klucz jest dostępny jedynie jeśli zapłacisz za zamówioną grę przed premierą.

Najlepiej wyślij maila z zapytaniem do danego sklepu.

PS
Przymiotniki z małych liter.

Percival PW
15 czerwca 2011, 18:00
Mam pewne pytanie odnośnie tej bety do Alamara - otóż w najnowszym newsie jest napisane, że dostęp do bety będzie miał ten kto zamówi EK (tak jest przynajmniej zasugerowane). Otóz Cenega i GOL podaje, że klucz dostanie każdy kto zamówi grę, bez względu na to czy wybierze edycję standardową czy kolekcjonerkę. Teraz mam pewien mętlik w głowie i nie wiem już dokładnie jak to z tymi betatestami jest.

Alamar PW
15 czerwca 2011, 19:31
Tak, wystarczy zwykła wersja. Chodziło mi w niusie o klucze z pre-orderów.
temat: Heroes VI beta dostępny w polskich sklepach internetowych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel