Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Worek pełen pytań
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

NewSeener PW
26 maja 2011, 00:38
Wiemy, że łucznictwo zwiększa obrażenia zadawane przez nasze oddziały strzelające, ekspert o 50%. Ekspert ataku natomiast zwiększa obrażenia o 30%, wynika z tego, że WSZYSTKICH stworzeń. Czyli jeśli mam ekspert łucznictwa + ekspert ataku, moje jednostki dystansowe zadają o 80% większe obrażenia, czy tak ?

Pytanie drugie: Bohater ze specjalnością płatnerz, zmniejsza obrażenia zadawane naszym oddziałom o 5% za każdy poziom naszego bohatera. Więc jeśli mam dwudziesty poziom to odnoszę obrażenia: X - 100% i jeszcze dodatkowo -15%(ekspert płatnerz). Czyli gdy ktoś zada mi domyślnie 100punktów obrażeń, to otrzymam tylko 100- 50- 15= 35 obrażeń ?

W obu przypadkach mówimy oczywiście o zwykłym Heroesie, nie o żadnym WoGu.

Alamar PW
26 maja 2011, 08:54
Sprawdź sam.

satyr64 PW
30 maja 2011, 22:12
Nie chcę zaśmiecać forum więc może w tym temacie zadam pytanie: Dlaczego kiedy zainstaluje H4 to H3 nie chce mi się włączyć ?

Rabican PW
30 maja 2011, 22:20
Satyr:
Nie chcę zaśmiecać forum więc może w tym temacie zadam pytanie: Dlaczego kiedy zainstaluje H4 to H3 nie chce mi się włączyć ?
Zbyt mało danych.

BTW, w nazwie tematu powinno być "odnośnie do" :P


Pozdrawiam serdecznie.
R.

satyr64 PW
31 maja 2011, 09:52
To jest tak: Zainstalowałem H3, a potem H4. H4 uruchamia mi się bez problemu, a H3 jak chcę uruchomić to schodzi do paska zadań i się nie uruchamia. Mogę czekać nawet 15 min, ale i tak się nie uruchomi.

AmiDaDeer PW
31 maja 2011, 15:48
H3 z dodatkami? H4 z dodatkami? H3 wersja piracka? H4 wersja piracka? System operacyjny? Podobne problemy kiedykolwiek?

Mitabrin PW
31 maja 2011, 20:13
Spróbuj odinstalować H4, jednakże przedtem skopiuj folder z H4 do jakiegoś innego miejsca. Jeśli po deinstalacji H4 H3 będzie działało, to problem rozwiązany, gdyż o ile masz Złotą Edycję H4 CD Projektu, to powinno się H4 włączać w "folderze zapasowym" bez instalacji gry (przynajmniej u mnie tak jest).

satyr64 PW
31 maja 2011, 23:09
Problem jest, bo mam taką wersję jak tu napisałeś. Dzięki za radę.

NewSeener PW
8 czerwca 2011, 22:24
Jak ustalić drużyny w grze wieloosobowej... ? Żeby w przypadku czterech graczy było na przykład 3x1.
strona: 1 - 2
temat: [H3] Worek pełen pytań

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel