Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Pytanie co do gry bez płyty
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Blind_Death PW
29 maja 2011, 20:15
Mam pytanie. Otóż gram w Heroesa III na netbooku czyli na laptopie gdzie nie ma stacji dysków i chciałem się dowiedzieć czy jest możliwa gra w WoGa nie posiadając płyty z oryginalną wersją Heroesa. Zależałoby mi na tym gdyż grałem w WoGa i bardzo mi się spodobał. Może istnieje jakiś crack (lub coś podobnego), jeśli tak to czy mógłby mi ktoś podać do niego link. Wiem, że na głównej stronie pisze, że WoG może nie działać na crackach ale może komuś się udało i gra w WoGa bez płyty.(Nie wiem czy to coś pomoże ale mam zainstalowaną oryginalną wersje, zgrałem z płyty na pendriva pliki z oryginalnej płyty i zainstalowałem na netbooku, tylko crack był mi potrzebny do odpalenia gry na laptopie).

Irhak PW
29 maja 2011, 20:24
1) temat bardziej pasuje do tego tematu...
2) WoG mi chodzi bez płyty normalnie, jest to osobny plik (h3wog.exe), do którego płyta nie jest potrzebna... jednakże do odpalenia SoD będziesz potrzebował płyty...

Blind_Death PW
29 maja 2011, 21:08
W sumie masz racje. Dzieki za rade.

satyr64 PW
29 maja 2011, 21:11
H3 może ci chodzić bez płyty, ale musisz mieć obraz płyty. Ja tak mam.

NewSeener PW
29 maja 2011, 23:32
Daemon Tols, Power ISO itp, ale teraz to już wchodzimy w piractwo :P a tu heroes33 www.heroes3.eu/pobierz/heroes33.rar Ale zauważyłem, że ten plik powoduje, ze bardzo często wyskakują jakieś błędy i wychodzi do Windowsa.

Blind_Death PW
30 maja 2011, 15:48
Wielkie dzięki za rady. Ale okazało się, że WoG chodzi bez płyty, co wydało mi się dziwne bo mój kolega musiał mieć płyte w napędzie jak chciał grać w WoGa.

satyr64 PW
30 maja 2011, 19:56
Może i piractwo, ale musisz poświęcić się jemu.

Alistair PW
30 maja 2011, 21:42
Ja osobiście mogłem grać bez płyty w WoGa, więc nie wiem czy to jest dziwne.

Blind_Death PW
31 maja 2011, 19:12
Poprostu zdziwiło mnie to, że mój kolega musiał mieć płytę w napędzie a ja nie musiałem

Sawyer PW
1 czerwca 2011, 11:01
Co do obrazu płyty... JEST TO LEGALNE, jeżeli jest to kopia przegrana z oryginału na WŁASNY użytek, przynajmniej tak mi się wydaje (a wydaje mi się dobrze zgodnie z Polskim prawem).

Niech ktoś znający prawo bardziej mnie poprawi.

Warmonger PW
1 czerwca 2011, 17:22
Jak najbardziej.

Art. 75 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:
2. Nie wymaga zezwolenia uprawnionego:
1) sporządzenie kopii zapasowej, jeżeli jest to niezbędne do korzystania z programu komputerowego. Jeżeli umowa nie stanowi inaczej, kopia ta nie może być używana równocześnie z programem komputerowym,
temat: Pytanie co do gry bez płyty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel