Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Rozpiski postaci
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Rabican PW
3 maja 2011, 21:44
Hubertus
rasa: psychoelf
klasa: psychoanalityk 20 / epicki fotograf 10 / dziwny człowiek 10 / znachor 5

Rabican
rasa: leech
samotnik 20 / upadły polonista 1 / farmaceuta 1 / czempion perwersji 5

F!eld
rasa: d!eldo
filolog klasyczny 15 / epicki kompozytor 5 / dramaturg 5 / ciota 10

Acid
rasa: wampiryczny krasnolud
traszka 15 / biotechnolog 15 / informatyk 5 / upierdliwy prawnik 5

Kathrin
rasa: człowiek
znawca literatury 20 / gej mama 5 / jeździec apokalipsy 10

Qui
rasa: dildorożec
schizofretka 20 / informatyk 20 / llama llama duck 10 / pisarz 10

Mitabrin
rasa: bi-curious
samotnik 15 / attention whore 15 / ciota 5 / chiński cesarz 10

MC
rasa: leech
dyskordianin 20 / władca glonów 10 / wielki nieobecny 10 / grafik 5

Alamar
rasa: elf różowowłosy
słodki transwestyta 20 / słownik ortograficzny 10 / cmentarny upierdliwiec 10

Altair
rasa: nudziarz
eremita 30

Hobbit
rasa: bi-curious
gejmetaluch 20 / pagan szatan 10 / ciota 5 / furfag 5

Vinius
rasa: konserwa rycerska
zakuty łeb 20 / fanatyk KB 20 / piechur bez głowy 5

Irhak
rasa: boy next door
napalony gejus 20 / niedzielny prozaik 5 / attention whore 5

Trith
rasa: rusałek
uke 5 / grafik 5

Enleth
rasa: techno viking
snob 20 / długowłosa dziewoja 10 / zarośnięty informatyk 15

T'Rang
rasa: leech
radziecki informatyk 20 / słownik ortograficzny 10

Haregar
rasa: obrońca krzyża
rama rama ding dong 15 / czerwona herbata 5 / hiszpański inkwizytor 5

Alamar PW
4 maja 2011, 11:06
Że tak się zapytam, po co te gryzmoły pijanej pijawki? ;P

Irhak PW
4 maja 2011, 11:49
Ech... znowu się upiłeś i tańczyłeś na słońcu? ;P (nie dziw się... mam taki a nie inny humor ostatnio)
Ja napalony? bez przesady... tylko przytulak ;P
Niedzielny prozaik? No proszę... że od święta i wielkiego dzwonu czy słabo jak Erik L'Homme?

AmiDaDeer PW
4 maja 2011, 12:52
...shouldn't it be just a big lipped alligator moment?

Rabican PW
4 maja 2011, 15:35
Alamar:
Że tak się zapytam, po co te gryzmoły pijanej pijawki? ;P
Jest to element budowania klimatu społeczności. Poza tym nie tylko pijanej pijawki, ale także psychoelfa i łasica.

Irhak:
Niedzielny prozaik? No proszę... że od święta i wielkiego dzwonu czy słabo jak Erik L'Homme?
Aby utrzymać tajemniczy nastrój pozwolę sobie zbyć to pytanie milczeniem :P Innymi słowy: domyśl się.


Pozdrawiam serdecznie.
Rabican z Krainy Pijanych Łasiców

Mitabrin PW
4 maja 2011, 15:49
Rabbiusiek:
chiński cesarz

Czy to oznacza, że powinienem mieć tak z 30 żon?

Sawyer PW
4 maja 2011, 21:25
Wszystko fajnie dopóki ostatniej osoby nie ujrzałem.
Ale okej, rozumiem że to budowanie klimatu ale z pewnością nie w taki sposób. Bo równie dobrze mógłbym komuś dać "Dziewica orleańska" czy "Asfalt/Nygga" określając kolor skóry użytkownika.

Alamar PW
4 maja 2011, 21:56
Rabican:
Jest to element budowania klimatu społeczności.
It'd be funny if it weren't so pathetic.


Pipiru piru piru pipiru pi!

f!eldf!eldOh, PŁONĄCA STRZAŁA!

Acid Dragon PW
5 maja 2011, 08:27
Cytat:
Wszystko fajnie dopóki ostatniej osoby nie ujrzałem.

Mam wrażenie, że o ostatniej osobie nic ostatnio nie można powiedzieć, bo się zaraz obrazi :P

Niech mnie ktoś poprawi, ale mnie się wydaje, że w "czerwoności" nie chodziło o kolor skóry, a o zamiłowanie do socjalizmu.

Irhak PW
5 maja 2011, 11:11
Cytat:
Jest to element budowania klimatu społeczności.

Na wszystkie yiffy z psami i łasiczkami!
W połowie przypadków oczywistości podane! Czy to naprawdę potrzebne?

Cytat:
Innymi słowy: domyśl się.
Moje domysły są niebezpieczne dla otoczenia! ;)

Cytat:
Czy to oznacza, że powinienem mieć tak z 30 żon?
eee... a to nie chodziło o kochanki? (czy kochanków, bo TU nie można mieć pewności...)

Cytat:
Niech mnie ktoś poprawi, ale mnie się wydaje, że w "czerwoności" nie chodziło o kolor skóry, a o zamiłowanie do socjalizmu.
hmm... jeszcze jest absurdalna możliwość... zamiłowanie do czerwonych smoków ;P

AmiDaDeer PW
5 maja 2011, 13:50
Irhak:
Czy to naprawdę potrzebne?

Sawyer PW
5 maja 2011, 15:20
Acid@
Jedne osoby takie "żarty" traktują poważniej drugie mniej, nie można zmuszać kogoś do bycia świrniętym. A to że ta osoba dużo rozmawiała na temat swojej wiary i jej broniła już jest oznacza jako "obrońca krzyża". (Pewnie połowa w grocie to ateiści dlatego dla nich to nic szczególnego)

AmiDaDeer PW
5 maja 2011, 15:53
Sawyer:
Jedne osoby takie "żarty" traktują poważniej drugie mniej, nie można zmuszać kogoś do bycia świrniętym.
Czemu więc nie bronisz reszty? Np. mnie za to, że zostałem nazwany ciotą, gejmetaluchem i pagan szatanem? Albo Irhaka i Mitabrina za "attention whore"? Albo kogokolwiek innego?

W końcu nie można zmuszać kogoś do "bycia świrniętym".

Irhak PW
5 maja 2011, 16:04
Cytat:
Np. mnie za to, że zostałem nazwany ciotą, gejmetaluchem i pagan szatanem? Albo Irhaka i Mitabrina za "attention whore"?

Bo sądzi, że Haregar się nie umie bronić sam, w przeciwieństwie do nas... (ech... naprawdę nikt nie zdziwił się, że na napalonego zareagowałem, a nie na gejusa?)
Pytanie retoryczne!!!

f!eldf!eldJa tam zauważył, ale czy zawsze muszę być wredny? :P I uprzedzam: kolejny tekst na temat czerwonej chińskiej herbaty Ulunga, a wypalę. To nie wokanda.

vinius PW
5 maja 2011, 18:59
Nie wiem, skąd takie oburzenie w tym temacie. I dodatkowy wydzielany jad. Ludzie, więcej luzu, umiarkowanie, ale jednak.

Rabican PW
5 maja 2011, 19:33
Mitabrin:
Czy to oznacza, że powinienem mieć tak z 30 żon?
Bynajmniej, to po prostu sugestia, byś możliwie często korzystał z usług fryzjera :P

Sawyer:
A to że ta osoba dużo rozmawiała na temat swojej wiary i jej broniła już jest oznacza jako "obrońca krzyża".
Nie rozumiem, w czym problem. Obrońca krzyża to synonim obrońcy wiary chrześcijańskiej – czyż Haregar nie występował w Grocie w tej roli? Owszem, istnieją konotacje polityczne tego wyrażenia, jednak jak słusznie zauważył Hobbit w tekście pojawiły się określenia znacznie bardziej dosadne – wszystkie użyte z przymrużeniem oka i w ramach swobody twórczej.

Vinius dobrze mówi: więcej luzu.

----------

Rozpiski postaram się dopracować na trzeźwo w najbliższej przyszłości, ponieważ zwrócono mi uwagę, iż w pewnych miejscach odrobinę zaburzyły mi się proporcje. Ponadto odnoszę wrażenie, że niektóre żarty są zbyt hermetyczne, inne natomiast po prostu kiepskie.

Dodam również, iż temat nie służy tylko zachwytom nad moim (oraz Hubertusa i Vala) talentem satyrycznym ;P, lecz również uzupełnianiu listy o osoby, które znam słabo i trudno mi coś o nich napisać. Jeżeli uważacie, iż brakuje czyjejś rozpiski lub którąś z istniejących napisalibyście lepiej, nic nie stoi na przeszkodzie, byście opublikowali tutaj własne rozpiski.


Pozdrawiam serdecznie.
Rabican z Krainy Latających Psychologów

Alamar PW
5 maja 2011, 19:52
Może zamiast tworzyć nowy temat, który zamiast budowania klimatu jest tak naprawdę: "Jak opita pijawka widzi innych w swym madejowym łożu?" ;P, przejrzałbyś wpierw dwa bardziej klimatyczne tematy, które sam założyłeś dawno temu, profile (w końcu od czegoś są) plus ten o księżniczce i różnorodnych zakończeniach. I jeszcze kilka innych.
Wszystkie te tematy miały więcej klimatu, niż to nie wiadomo co, które jest tutaj.

Mitabrin PW
5 maja 2011, 21:53
Cytat:
Bynajmniej, to po prostu sugestia, byś możliwie często korzystał z usług fryzjera :P

Żebyś ty mnie widział jak nie zgolę zarostu...

RabicanRabicanWobec tego z usług balwierza również powinieneś regularnie korzystać :P

Acid Dragon PW
6 maja 2011, 03:40
Cytat:
Jedne osoby takie "żarty" traktują poważniej drugie mniej, nie można zmuszać kogoś do bycia świrniętym.

Słusznie, ale to nie oznacza, że mamy się tym "pierwszym" osobom podporządkowywać, czy też najlepiej nic o nich nie mówić, bo się jeszcze obrażą.

Zastanawia też to, co napisał Hobbit - dlaczego nie "bronisz" innych, przy których użyto znacznie bardziej dosadnych określeń niż "obrońca krzyża"?

Widzę tu jakiś lobbing :P

-----

A sam temat - powiedzmy, że nie jest to największe dzieło pisarskie Rabicana :P. Ot, pijana pijawka miała jakiś przebłysk tfurczości :P.
Byłby jednak do zniesienia, gdyby nie te wszystkie "poważne" posty, z niniejszym włącznie.
To może ja już się zamknę.

Irhak PW
6 maja 2011, 09:57
Cytat:
Jeżeli uważacie, iż brakuje czyjejś rozpiski lub którąś z istniejących napisalibyście lepiej, nic nie stoi na przeszkodzie, byście opublikowali tutaj własne rozpiski.

ech... skoro tak to do rozpiski o mnie mam pewne sugestie...
1) dodaj przytulaka ;P
2) dodaj samotnika (ale raczej z przymusu... :( )
3) zmniejsz trochę tą 20... no chyba, że zmienisz na przytulaka ;P

A co do rozpisek innych... zawsze możesz się skontaktować np. ze mną... }:>
strona: 1 - 2
temat: Rozpiski postaci

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel