Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Kwatera Murazora
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Murazor PW
3 maja 2011, 18:08
Witam. Z racji tego że zaglądam tu od czasu do czasu, postanowiłem osiedlić się w Kwasowej Grocie o ile Smok nie rozpuści w kwasie mojej kwatery. Będę zamieszczał tutaj swoją "twórczość" oraz zadawał pytania o ile nie znajdę na nie odpowiedzi w innych wątkach. Moja "twórczość" ograniczy się do mapek i czegoś extra o ile uda znaleźć czas na to przedsięwzięcie.

A więc do rzeczy najpierw zamieszczę mapkę która nigdzie dotąd nie była publikowana. Nazwa scenariusza "Pustynna Burza" łatwo można się domyśleć że teatrem zmagań będzie pustynia;) załączam wraz z mapką klimatyczną muzykę jeśli komuś nudzi się piasek z oryginalnego Heroesa. Mapa przeznaczona jest dla 4 graczy. Każdy ma wyrównany start przy czy starałem się aby symetryczność nie była odczuwalna. Fabuła nigdy nie była moją mocną stroną dlatego ograniczyłem się do minimum zdarzeń:)

http://www.speedyshare.com/files/28979242/Pustynna_Burza.rar

Testowałem ją kilka razy wydaje się że nie ma większych błędów. Mile widziane wasze opinie bądź informacja o zauważonych przez Was błędach.
temat: Kwatera Murazora

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel