Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 84 - 85 - 86

Alamar PW
24 kwietnia 2011, 06:55
Wszystkiego najlepszego, pierścieni żywotności, czterolistnych koniczynek, sakiew bez dna, smacznego jajka roka, czarodzieja, który wyczaruje bezchmurne niebo, many na czar Spowolnienie Czasu, a także udanego sezonu na kłółiki i spotkania z Kappą w poniedziałek oraz pozbycia się gremlinów z serwera Groty i zbudzenie się śpiącej królewny, która podobno nad nim czuwa

życzą

Alamar i Długoucha


PS
Tylko nie pomylcie jajek na stołach



Field PW
24 kwietnia 2011, 09:49
No. Tak w skrócie: najlepszego. Wszystkim ;)

Kirin PW
24 kwietnia 2011, 10:43
Wesołych Świąt, Grotowicze!

Rabican PW
24 kwietnia 2011, 12:18
Radosnego święta Przaśników :P


Ulung PW
24 kwietnia 2011, 12:25
Wesołego Zmartwychwstania Pańskiego! :)

AmiDaDeer PW
24 kwietnia 2011, 19:44
Dobrych zająców, a może nawet i zajęcy życzę.

vinius PW
25 kwietnia 2011, 10:56
Wesołych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a przy tym dobrej szyneczki i takich tam rarytasików :).

AmiDaDeer PW
30 kwietnia 2011, 22:32
Uprzejmie informuję, że ze względu na pewien post stałem się Batmanem w stroju kucharza. Chciałbym jednocześnie nadmienić, iż ten stan nie powinien potrwać długo.

EDIT: Kryzys zażegnany, wracam do względnej normy.

Alamar PW
9 maja 2011, 00:35
Jak może niektórzy wiedzą, mam w domu mały zwierzyniec: kotkę, 2 fretki, kilka myszek (no co? nie samą suchą karmą kotka i fretki żyją :P). Ostatnio pojawiła się druga kotka - na początku trochę dzika, ale już się oswoiła... i dwa dni temu "przyniosła" niespodziankę (a wcale po niej nie było widać):

klik 1, klik 2, klik 3, klik 4.

HubertusHubertusKotka bardzo podobna do kota mojej babci Pimpusia. Razem ze swoją siostrą, został oswojony na działkach i potem wzięty do domu.

Wow, aż dwie fretki, fajnie :) Możesz ich zdjęcie też wrzucić?


dambibi PW
9 maja 2011, 13:20
Widzę że nie jestem jedynym kociarzem na tym forum :p. Aktualnie nie mam sierściucha, ale sytuacja się zmieni, jak kotka sąsiadów się okoci.

PS: gratulacje =)

AmiDaDeer PW
9 maja 2011, 16:03
Kociaki - sposób na zdobycie internetowej popularności. Niestety moja jest wysterylizowana. I mało śmieszna.

Alamar PW
10 maja 2011, 11:22
Proszę: klik 1, klik 2, klik 3.

HubertusHubertus Hehe, urocze futrzaki :)

Mitabrin PW
10 maja 2011, 19:52


Taka ilość słodkości w tak niewielu postach potrafiła by zeżreć kwas!

A kotek twojej babci Hubertusie, przypomina mi ostatni film Jamesa Camerona (Avatar)...

Alamar PW
5 czerwca 2011, 23:05
Miesiąc później: klik, klik, klik.

Field PW
21 czerwca 2011, 09:52
Proszę Państwa, pochwalę się: od wczoraj jestem magistrem filologii, specjalność: klasyczna ^^" Z oceną końcową 5!, a co :P

Acid Dragon PW
21 czerwca 2011, 11:31
Gratulacje! Serdecznie witamy kolejnego wyształciucha w gronie Kwasowej Groty!

A teraz weź się do prawdziwej roboty -_-
Papiery zalegają, trolle się panoszą, kompendium czeka, a na dodatek na jakiś tydzień trzeba przejąć rolę niusowania o tym, co tam Ubisoft wymyśli na twarzoksiążce.

Mówiłem już jaki jestem z Ciebie dumny? ^^

Field PW
21 czerwca 2011, 19:15
Chrzań się, Kwasiu :P (=dziękuję, kochany jesteś ;)) Na razie biegam z obiegówką, załatwiam faktury po musicalu i się wyprowadzam. Jutro wieczorem/w czwartek zjeżdżam do Kielc, więc będę miał do niedzieli ze dwa dni na popisanie ;)

EDIT: Ale najpierw konwent ;)

Mitabrin PW
3 lipca 2011, 19:33
Prezentacja animacji twarzy, na mnie zrobiła wrażenie - LINK

Alamar PW
7 lipca 2011, 19:41
http://www.newgrounds.com/portal/view/573755

Ginden PW
8 lipca 2011, 19:54
Rozdaję zaproszenia do Google+. Chce ktoś? Jak coś, podawać maile tu, na GG, albo słać maila... Albo jak coś, to mogę sprawdzić mail w profilu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel