Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 162 - 163 - 164

Artov PW
30 marca 2011, 20:53
Gratuluję. Teraz czas potrenować robienie jednostek.

ferdek PW
31 marca 2011, 14:21
Dobra. Trochę czasu zeszło mi na robieniu całej postaci od nowa . Nie wiem czy wam się spodoba, ale zaryzykuję.

Infernal Wyvern

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e348ab44fff7955.html

Sawyer PW
31 marca 2011, 14:51
Noo, lepiej to wygląda!
I teraz tak poświęcaj godzinę czy jak tam masz to dwie jednostce by ją dopracować, chodzi mi głównie o cienie, bo to z daleka wygląda na robotę w programiki pt "Paint" ;)

Kuririn PW
31 marca 2011, 15:28
Ferdek :D do odważnych świat należny:) czekamy na 1 animacje :)

AmiDaDeer PW
31 marca 2011, 17:11
Jak już wspomniano - cienie. Za bardzo wygląda jakby był malowany. Ale jest coraz lepiej.

satyr64 PW
31 marca 2011, 20:18
Cienie chyba możesz dodać jak będziesz tworzyć def'a.

AmiDaDeer PW
31 marca 2011, 20:21
Chodzi mi o cienie na ciele. Albo światłocienie. To też są cienie.

ferdek PW
31 marca 2011, 20:57
Mam problem. Otóż nie mogę znaleźć w Gimpie opcji dodania cieni. Da mi ktoś namiary na tę opcję?

Mistrzsz PW
1 kwietnia 2011, 14:54
No ferdek teraz nawet nawet jeżeli jesteś początkujący :]

Ps. Wy też macie takie koty ?

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2011, 15:40
Nie, nie mamy, a to zdjęcie nie dość że wcale nie rozszerza forum, to jeszcze jest fotomontażem. Mrr.

Mistrzsz PW
1 kwietnia 2011, 16:10
Żaden fotomontaż mogę nawet film nagrać.
Nie wiem czego to efekt ale zrobiło się to po zmianie avatara, przywróciłem stary ale to nic nie pomogło i mam terz Kociarską grote -.-

@EDIT Chcę dodać też że te zdjęcia są wgrane w galerie czy jak się to zwie
np.
http://www.forum.acidcave.net/pics/catr1.jpg
i tak aż do (...)catr11.jpg

Sawyer PW
1 kwietnia 2011, 16:15
Mistrzu
Popatrz na datę. ;)

Co do ferdka to... poszukaj, ale pobaw się też innymi opcjami takimi jak rozymcie czy coś.

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2011, 16:30
Kot Mistrzsz:
Żaden fotomontaż mogę nawet film nagrać.
Nie wiem czego to efekt ale zrobiło się to po zmianie avatara, przywróciłem stary ale to nic nie pomogło i mam terz Kociarską grote -.-
Czyli jakiś głupi błąd po twojej stronie. Wiele osób się dzisiaj na to skarży. Sam nie wiem skąd to może wynikać... Anyone?

vinius PW
1 kwietnia 2011, 17:20
Wirus pewnie.

Trith PW
1 kwietnia 2011, 17:52
Hm... Spam.
Ma ktoś wiadro kwasu skwaśniałego mleka?

Altair PW
1 kwietnia 2011, 17:56
Nie!

Artov PW
1 kwietnia 2011, 21:55
Po postach Mistrzsza można poznać, że mocno się zaniepokoił zaistniałą sytuacją. Też bym się zaniepokoił gdybym miał takie koty.

ferdek PW
2 kwietnia 2011, 10:56
Też miałem takie koty . Tak jak pokazał Mistrzsz .Myślę, że to żarcik jakiegoś admina np. Acida. Może to być związane z nową reklamą Ery. Występuje w niej dwóch mężczyzn z kotami. Jeden chudy w białym swetrze, a drugi gruby.Gdybyście widzieli avatar Trang Oula :D .Wróćmy do tematu . Może mi ktoś powiedzieć jak cieniować w Gimpie ?

AmiDaDeer PW
2 kwietnia 2011, 12:05
ferdek:
Też miałem takie koty . Tak jak pokazał Mistrzsz .Myślę, że to żarcik jakiegoś admina np. Acida. Może to być związane z nową reklamą Ery. Występuje w niej dwóch mężczyzn z kotami. Jeden chudy w białym swetrze, a drugi gruby.Gdybyście widzieli avatar Trang Oula :D
Widzieliśmy. Tylko niestety są tutaj (nie)ludzie, którzy nie mają poczucia humoru.

Co do cieniowania - potestuj, poklikaj, popatrz. Albo konkretniej: poszukaj narzędzia rozjaśniania i ściemniania kolorów, pokombinuj z nim, ctrl+z, pokombinuj jeszcze raz.

Kuririn PW
2 kwietnia 2011, 14:05
Dzięki jednemu grotowiczowi :D jak mu tam :P Hobbit :D zrobiłem teleport złej czarodziejce :D brak animacji moving :P ale, NWC tak to skleciło w jednostce jakim jest diabeł i jego ulepszenia, 1 klatka moving jest choć gra jej nie wyświetla, nie wiem dlaczego to tak :p

Oto jednostka poprawiona

tymczasowy link

http://www.speedyshare.com/files/27735543/zla_czarodziejka.rar
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel