Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Jak zdobyć gry M&M?
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

gen_maczek PW
8 maja 2005, 08:24
Chcialbym wiedziec jak zdobyc M&M7 M&M6 i wcześniejsze wersje Might and Magic...

Boryna PW
8 maja 2005, 15:59
MM7 i 6 można kupić na allegro.MM1-3 można ściągnąć z kwasowej groty.Co do MM4,5 to wydaje mi się że można je ściągnąć z internetu tylko nie wiem z kąd.

Alamar PW
9 lipca 2005, 19:07
W najnowszym CD Action (cena ok. 20zł) ukazała się "najlepsza*" część Mocy i Magii: MM9.

*dla niezorientowanych - najsłabsza część całego cyklu. Mimo wszystko nie jest ona aż tak tragiczna, jak niektórzy sugerują (dużym jej plusem jest misja awansu na lisza oraz sama ta postać, a także ciekawa fabuła).

Rabican PW
9 lipca 2005, 21:30
Tak się mile składa, że zdążyłem się już tego dowiedzieć od Kaazama :). Oczywiście zareagowałem wybuchem śmiechu :D. MM9 jest zdecydowanie najsłabsza z całej serii, chociaż nie jest grą złą (raczej średnią). Do jej zalet zaliczyłbym wspomnianą Przemianę, jednak fabuła jest moim zdaniem denna (zwłaszcza na tle starszych części serii).

Alamar PW
27 lipca 2005, 19:06
Skoro już poruszyłem wady i zalety MM9, to teraz parę cytatów zachwalających MM9:


"Część IX wyposażona jest w zupełnie nowy trójwymiarowy engine, dzięki któremu realizm świata gry Might and Magic całkowicie cię pochłonie"
(ten "realizm" jest powalający, choć podobno z patchem TELP 1.4, gra rzeczywiście inaczej wygląda, niestety nie ma polskiej wersji tego fanowskiego patcha)


"Nowy system przeprowadzania rozmów w Might and Magic IX sprawia, że rozmowy dopasowane są do zdarzeń, w których uczestniczysz"
(szczególnie podczas najazdu "hord" na Frostgard, kiedy udamy się do Jarla)

"Graczom spodoba się zupełnie nowy system rzucania zaklęć"

(Prorok jakiś, czy co? Akurat system zaklęć udał im się "nadzwyczaj dobrze", tak samo jak ekran ekwipunku)


i ostatni cytat:
"Weterani serii natychmiast zauważą niesamowite udoskonalenia i wprowadzone innowacje w tej części wielokrotnie nagradzanego cyklu"

(Tak, "niesamowite udoskonalenia i wprowadzone innowacje", może niech się weterani o tym wypowiedzom)

Kaazam PW
28 grudnia 2005, 18:39
Znalazłem stronę z demem MM5. Oto adres http://www.terragame.com/rpg/1000000271.html. Nie jestem pewny czy napewno działa, ale zainteresowani mogą spróbować.

vinius PW
25 stycznia 2006, 17:20
dzięki :)
czy powiesz mi może jeszcze, gdzie można legalnie nabyć ową część?

Acid Dragon PW
25 stycznia 2006, 17:25
żadna część Might and Magic nie jest już wydawana - być może jednak w jakimś sklepie znajdzie się coś jeszcze z czasów, gdy te gry były dostępne.

z pewniejszych źródeł pozostaje rynek wtórny - allegro.pl. Co jakiś czas ciągle ktoś sprzedaje części MM. W chwili obecnej widzę jednak tylko jedną aukcję związaną z MM7.

Trang Oul PW
25 stycznia 2006, 18:34
Jakiś czas temu w CD Action albo w Clicku było MM IX.

Acid Dragon PW
25 stycznia 2006, 18:38
CD-Action.
Sierpień.
Załapałem się w ostatniej chwili zresztą :P.

Alamar PW
25 stycznia 2006, 19:05
>>>z pewniejszych źródeł pozostaje rynek wtórny - allegro.pl. Co jakiś czas ciągle ktoś sprzedaje części MM.

Tylko uważaj aby nie kupić wersji wydanej przez Mirage - jest z nią dużo problemów, by poprawnie działała lub uruchomiła się pod WinXP.

czar1985 PW
26 stycznia 2006, 00:22
>>>Tylko uważaj aby nie kupić wersji wydanej przez Mirage - jest z nią dużo problemów, by poprawnie działała lub uruchomiła się pod WinXP.

Ale ma ładne pudełko :) Jeszcze raz dzięki za pomoc w jej uruchomieniu na XP.

Kaazam PW
31 stycznia 2006, 17:18
Znlazłem. MM IV i MM V można ściągnąć stąd. Są w wersji angielskiej :D

vinius PW
31 stycznia 2006, 17:26
gratuluję. jeśli to legalne, opstuluję o umieszczenie w skarbcu. jednak ja wime, gdzie jest WoX :)

Kaazam PW
31 stycznia 2006, 17:29
No to dawaj. też to szukałem, ale nie znalazłem- a ta stronkę znalazłem przez przypadek :D

vinius PW
31 stycznia 2006, 17:45
Zara - spytał żem się,c zy to legalne :) !

Alamar PW
2 lutego 2006, 13:28
@Kaazam:
Link usunięty. Wprawdzie MM4-5 można znaleźć na różnych stronach Abandonware, ale nie jest ta gra tam legalnie. Prawa do niej ma Ubisoft, choć nie wiem, czy gra jest dostępna w sklepach.
Mimo wszystko, gdyby gra była "legalna", to link już dano byłby w Grocie.

P.S.
Poprawcie literówki (szczególnie Vinius).

Kaazam PW
2 lutego 2006, 16:56
Dobra rozumiem. Spróbuje znaleść coś legalnego.
_______________
Alt mi nie dziala. Sorry.

@ Alamar: tez masz literowki :D

Edit. poprawiłem :D

Wiedzmin Talic PW
20 marca 2006, 20:38
Alamar: Przeniesione z innego tematu

Łatwo mówić leżąc na kupie starych CD! MM7 w sprzedaży chyba już nigdzie niema.

Alamar PW
20 marca 2006, 20:40
www.allegro.pl

Zawsze jakaś wersja tam jest (lub niedługo będzie).

Zresztą masz:
http://allegro.pl/item92930018_might_and_magic_vii_komplet_100_orginal_2_cd.html
wersja angielska (plus bajery) i na dodatek tanio.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Jak zdobyć gry M&M?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel