Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum] Konkurs na najlepszą istotę!
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Ylthin12 PW
6 marca 2011, 17:04
Najlepsza istota zdobędzie nagrodę niespodziankę.

Regulamin konkursu:

1.Wkleić istotę z dowolnego lvl.
2.Wysyłać proszę rysunki do mojego posta wraz z uzasadnieniem, dlaczego ta, a nie inna istota.
3.Zdjęcia do 12.03.2011 r
4.Nagrody dla zwycięzcy.

AmiDaDeer PW
7 marca 2011, 12:29
Mam takie małe pytanie:

Na co to komu?

Field PW
7 marca 2011, 14:25
Jakie nagrody? :P

A poza tym ciekaw jestem, co z tego wyjdzie. Byle nie kolejny contest bez uzasadnień, bo spamowania tolerował nie będę.

A o grafiki proszę z działu h6.

AmiDaDeer PW
7 marca 2011, 14:35
Wait, wait, wait...

Ja to zrozumiałem tak, że mamy własne prace wysyłać. Czyżby to była moja nadinterpretacja? :P

Sawyer PW
7 marca 2011, 15:25
Wygląda na to że chodzi o to by narysować swojego potwora i wysłać do autora tematu.
Pewnie potem umieści pracy tych którzy wysłali swoje propozycje.

Field PW
7 marca 2011, 15:36
"Wkleić".

Wystarczy?

AmiDaDeer PW
7 marca 2011, 15:45
To do mnie nie trafia. :P

Irhak PW
7 marca 2011, 17:09
Kolejny konkurs nikomu nie znanej praktycznie postaci... mógłbyś się przedstawić... i jakoś zachęcić, a nie "robię konkurs - nagroda jest niespodzianką - nic nie mówię praktycznie o konkursie"... sorry, ale tak to mi wygląda...

Ylthin12 PW
11 marca 2011, 19:47
filed tylko i wyłącznie z HommIV

Ylthin12 PW
11 marca 2011, 19:53
Radzę wam się pośpieszyć.Wyniki jutro będą!

Acid Dragon PW
11 marca 2011, 20:57
hmmm... moja ulubiona jednostka z Heroes IV....

To po prostu musi być ta:



Dlaczego? duh.... śmiercionośny balkonik i breakdance - czy trzeba więcej? :P

Ylthin12 PW
12 marca 2011, 11:42
Zwycięzcą jest Acid Dragon.GRATLUJEMY!
To dla zwycięzcy:przeczytaj ten link i go skopiuj http://www.youtube.com/watch?v=iFjnQcy-_DA&feature=related

Ylthin12 PW
12 marca 2011, 11:45
I kliknij 0.43

Haregar PW
12 marca 2011, 11:53
Mogłeś się z nagrodą bardziej wysilić, bo ten trailer widział chyba każdy po kilka razy. Co do wyniku to zgadzam się - nawet jeśli Acid nie byłby jedynym co dał jednostkę to by wygrał, zaiste taki stwór winien być w HIV.

vinius PW
12 marca 2011, 12:15
Jaki konkurs, taka nagroda ;).

Haregar PW
12 marca 2011, 12:19
Ale za to pokazany został demoniczny inwalida zombie!

Alamar PW
12 marca 2011, 12:57
Konkurs spamu za to ciągle trwa, jak widać. :P
Macie czas do jutra, a zwycięzca lub zwycięzcy zostanie nagrodzony przeze mnie na czacie. :P
I to nie jednostka, ale bohater: "nwcoldman"... choć "nwcmorris" jest lepszy. :P

Irhak PW
12 marca 2011, 13:19
Cytat:
I to nie jednostka, ale bohater: "nwcoldman"... choć "nwcmorris" jest lepszy. :P
Czyż w HIV bohaterowie nie są jednostkami? ;)

Acid Dragon PW
12 marca 2011, 15:27
Cytat:
I to nie jednostka, ale bohater: "nwcoldman"... choć "nwcmorris" jest lepszy. :P

ciiiii.... nie pozbawiaj mnie nagrody ;P

*chlip* Jestem niezmiernie wzruszony! Naprawdę dziękuję za możliwość uczestnictwa w tym znamienitym konkursie. Jednocześnie gratuluję moim wielu konkurentom - choć Wasze zgłoszenia były różnej wagi - jedne lepsze, drugie gorsze, a niektóre po prostu dziwne, to jednak widać jak wielu z Was zależało na wygranej. Dziękuję mojemu kotu, który zawsze mnie wspierał, dwugłowej łasicy za głośne chrapanie pod stertą przeterminowanych maślanek oraz Paniom z Dziekanatu, bez których nic nie jest możliwe.

Kocham Was wszystkich!

Irhak PW
12 marca 2011, 15:39
SzS:
Dziękuję mojemu kotu, który zawsze mnie wspierał, dwugłowej łasicy za głośne chrapanie pod stertą przeterminowanych maślanek oraz Paniom z Dziekanatu, bez których nic nie jest możliwe.
grrr... nie w tej jaskini szukałem... a Panie z Dziekanatu - ja mam tylko jedną, która obsługuje wszystkich (bez skojarzeń proszę ;P)

Cytat:
Kocham Was wszystkich!
My smoki też kochamy... choć niektórzy jeść. Hmm... najlepiej smakuje smocze serce panierowane w pyle z rogu jednorożca pokrapiany sokiem z tarantagelli ;)
strona: 1 - 2
temat: [Archiwum] Konkurs na najlepszą istotę!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel