Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Heroines
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13

zbigniew PW
28 lutego 2011, 15:03
Komentarze zdecydowanie pozytywne. Dzięki. Zawsze to jakoś zachęca do dalszej pracy.

"Mnie się podoba - z chęcią widziałbym to w jakimś większym projekcie niż tylko mod podmieniający jednostki."

Ja byłbym nawet za. Bo szczerze mówiąc nie chcę mi się robić kolejnej wersji moda. Przynajmniej nie z taką ilością podmienionych stworów co w "Heroines v1". Strasznie dużo roboty i mnie to przeraża.
Problem w tym jaki to miałby być mod Acidzie?
Planuje dać coś więcej emisariuszom niż tylko nowy wygląd, ale muszę jeszcze pogadać z Altairem na temat jednego skryptu. Choć fakt faktem że mod i tak nadal będzie raczej mini modem.

"Owszem EoL jest trochę za bardzo "sweetnaśnaa", ale wydaje mi się, że po "przycięciu" włosów efekt zostałby zminimalizowany."

Nie ma mowy o pprzycinaniu. Za dużo się nad nimi napracowałem. ;)

"Ona nie jest słitaśna, ona jest emo ;)"

No jasne. Jak mogliśmy nie wziąć tego pod uwagę. Jednostka jest więc na czasie Warmongerze. ;).

Irhak PW
28 lutego 2011, 17:15
SzS ;):
Mnie się podoba - z chęcią widziałbym to w jakimś większym projekcie niż tylko mod podmieniający jednostki.

hmm... fire, air, earth, water... tylko brakuje piątej oraz klatki ataku (nie wiem czy masz zrobione, bo po animacjach to trudno mi orzec) i byłby komplet do jednego z moich pomysłów... a włosy tej ostatniej to rzeczywiście przydałoby się lekko skrócić, bo jak tak na nie patrzę to przypominają mi one raczej jakąś wstążkę niż 'odrosty od głowy' ;)

Acid Dragon PW
28 lutego 2011, 17:20
Cytat:
Problem w tym jaki to miałby być mod Acidzie?

Co prawda pisząc to nie miałem konkretnego moda na myśli, ale...
... no dobra - MIAŁEM konkretny mod na myśli, choć niekoniecznie przeznaczony do tego celu. Reszta na maila pójdzie.

avatar PW
28 lutego 2011, 18:23
Świetne te jednostki! Z pomysłem na animacje i efekty specjalne. Czapki z głów!

Haregar PW
28 lutego 2011, 18:45
Avatar:
Świetne te jednostki! Z pomysłem na animacje i efekty specjalne. Czapki z głów!
"Zabiłeś mi ćwieka człowieku, doskonała robota!" jak mówiłeś na mojego zmutowanego zombie w 2003 roku. =P

Warmonger PW
28 lutego 2011, 19:40
Ach, cały czas mówiliście o panience z seledynowymi włosami... faktycznie, efekt końcowy przypomina mi nieco pierwszy epizod Gwiezdnych Wojen, ale zamysł jak najbardziej słuszny. Po prostu ciężko pokazać w tak małej rozdzielczości włosy.

Sawyer PW
28 lutego 2011, 21:02
Zbigniewie!
Jeżeli chcesz to mogę promować twojego moda. Akurat utworzyłem kanał o tematyce moddingu MM(ogólnie). Więc jeżeli zrobisz jakiś ciekawy filmik z gameplayem bądź WiP'em czy coś podobnego to chętnie wstawię to na mój kanał. Oczywiście z podpisem że to ty zrobiłeś (JonJ/Zbigniew). ;)

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 15:23
Mod jest Extra. Bez zarzutów! Świetnie ci poszła konwersja jednostek. Jestem mile zaskoczony:). Pozatym. Jeśli chodzi o Emisariuszki. Gratuluje. Są dużo lepsze niż te w standartowym Wogu! Gratuluje! Tak Trzymać!

PS.Panie Zbigniewie. Czy możemy się spodziewać wszystkich nowości w jednej pełnej paczce? A nie kilku mniejszych???

TopFunny525 PW
25 lutego 2012, 19:29
@Panie Zbysiu!
Czy mógłbyś mi przesłać na maila Defy jednostek znajdujących się w Heroines. Bardzo potrzebuje. maila masz podanego w moim info jakby co.

Kuririn PW
25 lutego 2012, 20:12
TopFunny525...

Hmmm... hmmm.... "myślę" :D Pobierz plik heroines.wog, zmień rozszerzenie z wog na rar. Ciesz się defami z modu Zbigniewa ;) rozpakuj rar:)to chyba tyle :) Nie ma tam niestety czarnego smoka z h4.

Matheo PW
25 lutego 2012, 20:48
Wow, wow, wow... Poprostu czapki z głów Panie Zbigniewie. Nawiązuje do prośby o jeden duży mod ze wszystkimi zmianami. Tyle tych nowych jednostek, że śmiało można nową frakcje robić. Jeszcze raz gratuluję ;)

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 11:51
Kuririn, dzięki. Aha i jeszcze jedno. Czy jest tam podane który def jest który? Ponieważ poszukuje defa, nekromantki(pożeracza dusz) jak i między innymi szamanki, Jeśli ktoś wie co i jak to prosiłbym o podanie.

Kuririn PW
26 lutego 2012, 11:56
Jest taki malutki, ale bardzo dobry program o nazwie DefPreview. Wszystkie defy będziesz miał jak na tacy:)

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 12:09
Thanks Kuririn. Gdyby nie ty to bym sobie nie poradził ;D.

Kuririn PW
26 lutego 2012, 12:13
Wystarczy poszukać w GROCIE ;) Wszystko było wałkowane "miliony godzin" nie jednokrotnie :P

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 12:25
Aha. Fajnie. Anyway: Czy posiadasz Def Jednostki Alternatywnej zamiast władcy piorunów? Pokazanej gdzieś na drugiej stronie tematu? Bo link że tak powiem jest nieaktualny.:(

Kuririn PW
26 lutego 2012, 12:32
Proszę

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 12:38
Tylko, że wiesz, niektóre niestety z tych linków są nieaktualne:(. Dlatego się pytam.

Kuririn PW
26 lutego 2012, 13:10
Mógłbyś podać nazwę? Postaram się naprawić ten problem.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 13:16
"Jednostka Alternatywna zamiast Lorda Piorunów" Czy jakoś Tak.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13
temat: [WoG/mod] Heroines

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel