Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Akolici Kwasowej Groty
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
25 grudnia 2010, 16:12
Dziś decyzją Strażników i Starożytnych, za swe niewątpliwe zasługi w związku z rozwijaniem pierwszego fanowskiego miasta do Heroes III oraz za swój długotrwały staż w uczestnictwie w społeczności Kwasowej Groty, status Akolity zyskali:

Dragonar
Trith
Wiwern

Gratulujemy!

Acid Dragon PW
13 lutego 2011, 22:32
Kreator Irhak dostąpił kolejnego zaszczytu bycia wyróżnionym poprzez nadanie statusu Akolity. Jeśli o "zasługi" chodzi, to przede wszystkim jego działalność moderską w kwestii WoGa wymienić można, choć swą postawą w Grocie udowodnił, że i w zwykłych dyskusjach jest wartościowym rozmówcą. Za czas niedługi będziecie mieli okazję przeczytać text jego autorstwa w odremontowanej nieco Gildii Mrocznych Tajemnic.

Acid Dragon PW
4 sierpnia 2011, 13:03
Za swe zasługi na polu moderskim gier Might and Magic, jak i wspieraniem swą wiedzą publicznie na Smoczym Forum, a także a conto projektu nowych komnat Groty, dziś status Akolity otrzymuje Kirin. Gratulujemy!

Acid Dragon PW
20 stycznia 2012, 22:46
Dziś dokonuje się właściwie tylko formalność, a więc do grona osób z uprawnieniami Akolity dołącza nasz honorowy Starożytny, Dru. Jego doświadczenie i wiedza z pewnością będą dla nas wartościowe. Gratulujemy!

Dark Dragon PW
27 kwietnia 2012, 19:39
Dziś awansu na Akolitę dostąpił xelacient. Wierzymy, że przyczyni się on do dalszego rozwoju Groty (nie tylko w kwestiach RPG ;) ). Serdecznie gratulujemy!

Dark Dragon PW
29 czerwca 2012, 15:35
Dziś awansu na Akolitę dostąpił Warmonger, za zasługi na polu tworzenia VCMI. Mamy nadzieję, że wspomoże on nas w dalszym rozwoju Groty ;) Gratulujemy!

Acid Dragon PW
17 września 2013, 10:39
Dziś decyzją Starożytnych i Strażników tytuł Akolity otrzymują Dartanion i Drwal! Gratulacje!

AmiDaDeer PW
22 lutego 2014, 22:37
Mam przyjemność ogłosić, że decyzją Strażników i Starożytnych Kwasowej Groty Akolitą zostaje Tarnoob. Gratulujemy!

AmiDaDeer PW
12 marca 2014, 20:20
Mam przyjemność ogłosić, że do grona Akolitów dołączają The Doom oraz Hellburn! Serdecznie gratulujemy!

Acid Dragon PW
4 lipca 2014, 13:24
Dziś decyzją Strażników i Starożytnych tytuł Akolity otrzymuje Kammer.

Gratulujemy!

Dark Dragon PW
30 listopada 2014, 22:25
Dziś do grona Akolitów dołącza Hayven. Gratulujemy!

Dark Dragon PW
22 stycznia 2015, 23:19
Dziś grono Akolitów powiększyło się o nowego członka. Za zasługi w rozwoju Groty tytuł otrzymuje Morglin, gratulacje!

Acid Dragon PW
17 grudnia 2015, 01:43
Strażnicy i Starożytni jednomyślnie zdecydowali, że grono Akolitów koniecznie powinien zasilić Kuririn. Gratulacje!

Belegor PW
18 grudnia 2015, 00:44
Ekhmm.....jeszcze ja zostałem akolitą za stworzenie kilku stron w Smoczym Leksykonie. Kilka razy to przypominałem, ale jak chcesz, żeby coś zostało dobrze wykonane należy to zrobić samemu, więc ogłaszam, że również należę do tego grona i to od dawna.
Dziękuję za uwagę.

Kammer PW
18 grudnia 2015, 10:18
Bo ogłoszenia o zakoliceniu są nieco... rozrzucone. :P
Tu macie: witchkinga, Matheo. Belegora/syriousa nie znalazłem.

Belegor PW
18 grudnia 2015, 18:04
Bowiem Acid mi to wysłał Prywatną Wiadomością. Bez jego zgody raczej nie mogę ujawnić linku do tej wiadomości.

Acid Dragon PW
25 marca 2016, 18:36
Formalności niech stanie się zadość. Ogłaszam więc, że tytuł akolity otrzymuje avatar.

Jednocześnie grono Starożytnych i Strażników w pełni zdaje sobie sprawę, że to tylko formalność właśnie, a dokonania avatara dla fanów HoMM sięgają kilkunastu lat wstecz.

avatar PW
26 marca 2016, 07:43
Ale jak? co? za co? Czy z związku z tym muszę jakieś składki opłacać?
Mimo wszystko mi miło:)

Irhak PW
26 marca 2016, 09:55
Prosto. "Awans". Za całokształt. Tak, od czasu do czasu zaglądać do Groty :P

Acid Dragon PW
26 marca 2016, 14:17
To było drobnym drukiem napisane.
Zostanie akolitą wiąże się z dobrowolną obowiązkową daniną w wysokości 100 sztuk złota miesięcznie oraz udostępnieniem swojego domu na koszary dla troglodytów w razie wojny.
strona: 1 - 2
temat: Akolici Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel