Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Worek pełen pytań
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

Magda93 PW
5 lutego 2011, 10:02
Hej, jestem na forum nowa, ale w Heroes 3 grałam już dużo razy. Czytałam temat, o dodatku Horn of the abyss. Bardzo bym chciała nowy zamek w grze, jak zapewne każdy. Wiem, że oficjalnie nie zostało to jeszcze wydane, ale ktoś pisał, w zamkniętym już chyba temacie, że ma wersję alfa z zamkiem z piratami. W związku z tym chciałam spytać, gdzie można ją ściągnąć? A jeśli już nigdzie, to czy ten, kto ją ma, mógłby mi ją wysłać np. emailem?

vinius PW
5 lutego 2011, 10:31
Nie można jej ściągnąć nigdzie. Ta wersja była wyciekiem, więc autorzy dodatku zażądali usunięcia linku z wszystkich portali, gdzie został zamieszczony. Jeśli ktoś mimo to posiada i zechce Ci wysłać, to i tak raczej nie zrobi tego przez forum ;).

Magda93 PW
5 lutego 2011, 11:45
To mam podać tu swój nr. gg, albo email, czy co? Bo wiem, że jest ktoś kto ma ten dodatek z owego wycieku, ponieważ czytałam wczoraj jego posty z grudnia 2010, w których chwalił się, że je ma.
Jest w ogóle jakieś miejsce, gdzie oficjalnie informują o tym dodatku?

AmiDaDeer PW
5 lutego 2011, 13:22
Oficjalnie w tym momencie nigdzie nie informują... Co najwyżej na forum DF2 coś podadzą, ale bardzo rzadko. I na dodatek po rosyjsku.

Jeżeli BARDZO chcesz dostać wersję alfa, to skontaktuj się "z kimś" prywatnie - tutaj rozmowy na tego typu tematy nie są mile widziane. :P

Field PW
5 lutego 2011, 13:24
W profilu są podane sposoby kontaktu - maile itd. Znajdź tę osobę i napisz do niej.

Tak poza tym witam na forum - temat zamknę jutro; jego miejsce i tak jest w innym dziale ;)

PS Jednocześnie zachęcam do zainteresowania się Grove ;)

dambibi PW
5 lutego 2011, 13:28
Witamy jedną z niewielu kobiet w grocie .

Magda93 PW
5 lutego 2011, 14:07
Hej. Napisałam, do niego email 3 dni temu bodajże, ale nie odpisuje. Dlaczego te tematy nie są tu mile widziane?

Ja tak ogólnie nie jestem jakąś mega fanką heroesów, ale już daawno nie grałam, i pomyślałam, że może już jest gotowy ten dodatek, horn of the abyss, bo rok temu, kiedy o nim ostatni raz czytałam, dowiedziałam się, że niedługo ma zostać wydany. A gra ciągle tymi samymi zamkami, właściwie to tylko moimi ulubionymi (ten z pegazami i ten z żywiołakami :P) jest nudne i monotonne.
Co do tego nowego zamku Grove, to niezbyt mi sie podoba, trochę kiczowato wygląda jak dla mnie i z tego co wiem, to nadal jest jedynie w zastępstwie za ten zamek na bagnach, a nie jako nowy. Kiedyś go wypróbowywałam, to jednostki wyglądały tak samo jak te z zamku bagien, tylko sam wystrój graficzny zamku był inny.

Field PW
5 lutego 2011, 14:11
Prawdopodobnie wtedy coś musiało się skopać w instalacji/nie zwogifikowałaś mapy/była to rozwojówka ;)

Kwestia kontaktu - cóż, trudno tu czegoś konkretnego wymagać.

A dlaczego nie są mile widziane? Z HotA były niezłe przeboje w trakcie tworzenia tego - obiecywali, obiecywali i do tej pory niewiele zobaczyliśmy poza screenami i paroma rzeczami na youtube. Ten temat ogólnie wzbudza lekki niesmak wśród graczy, no i pamiętaj, że wyciek nie jest tym, czego sobie życzyli autorzy dodatku, czyli łamiemy ich prawa. A do kwestii legislacyjnych podchodzimy tu dość restrykcyjnie. Poza tym trzeba też pamiętać o tym, że beta, czy czymkolwiek było to, co wyciekło, była strasznie zapluskwiona i tylko po rosyjsku, co trochę utrudniało grę.

Magda93 PW
5 lutego 2011, 14:27
Ale tak czy inaczej nie chcę zamku, kosztem innego zamku, nie podoba mi się to.
Co do HOTA, to faktycznie, kiedy 1 raz mi o tym dawny znajomy rok temu powiedział, to też wzbudziło we mnie duże zainteresowanie, szczególnie zamek piratów. Widocznie z tym tworzeniem HOTA to jak w produkcją filmu Tomb Raider 3 :P

Dragonar PW
5 lutego 2011, 15:19
Magda:
Kiedyś go wypróbowywałam, to jednostki wyglądały tak samo jak te z zamku bagien, tylko sam wystrój graficzny zamku był inny.
Bo niepoprawnie zainstalowałaś, a teraz i tak jest nowa wersja. :P

Magda93 PW
5 lutego 2011, 15:47
Ale tak czy inaczej zastępuje to zamek bagienny. Zainstalowałabym, gdyby był jako nowy, dziesiąty zamek, a nie zastępujący już istniejący.

AmiDaDeer PW
5 lutego 2011, 16:03
Pracujemy nad tym. :P

Magda93 PW
5 lutego 2011, 16:56
Ej to skoro umiecie takie rzeczy, to może zróbcie na prawde fajny zamek? Bo ten Grove z tego co czytałam to jakaś kopia warcrafta czy czegoś tam. Jak chcecie to wam pomogę, bo umiem dobrze rysować. I nie jest to teraz przechwalanie tylko prawda, mogę pokazać trochę swoich prac. Idzie sprzedać nietrudno :)
No i żeby mogło to działać bez WOGa, bo cały ten WOG jest strasznie tandetny, a potworki te nowe wyglądają jak sklejanki 5 latków. I te nowe zasady, przywódcy i w ogóle, nie podoba mi się to ani troche. I to, że walki są takie brzydkie szybkie. Tak jakby gra miala byc na odwal sie, by tylko jak najszybciej skonczyć.

Edit: W sumie to chętnie pograłabym tym miastem Gaj, tylko miło by było, gdyby ktoś mi powiedział, jak zainstalować to poprawnie bez WOGa, bo totalnie nie chcę tego beznadziejnego dodatku w grze.

AmiDaDeer PW
5 lutego 2011, 17:16
Zgłoś się do mnie w wolnej chwili... Twoje myślenie mi się nawet podoba, a skoro podobno coś umiesz... :P

Dragonar PW
5 lutego 2011, 17:20
Magda:
Co do tego nowego zamku Grove, to niezbyt mi sie podoba, trochę kiczowato wygląda jak dla mnie
Jeżeli chodzi o wygląd jednostek, są one tworzone od nowa, przy pomocy grafiki 3D.

Magda:
Ale tak czy inaczej zastępuje to zamek bagienny.
Tak, zastępuje, gdyż nie potrafimy obecnie dodać dziesiątego miasta.

Magda:
Bo ten Grove z tego co czytałam to jakaś kopia warcrafta czy czegoś tam.
Bzdura.

Magda:
Edit: W sumie to chętnie pograłabym tym miastem Gaj, tylko miło by było, gdyby ktoś mi powiedział, jak zainstalować to poprawnie bez WOGa, bo totalnie nie chcę tego beznadziejnego dodatku w grze.
Niestety, bez WoGa to nie zadziała, przykro mi.

Trith PW
5 lutego 2011, 17:24
Cytat:
skoro umiecie takie rzeczy
Jeśli chodzi o dodawanie zamku, to nie umiemy. Możemy jednak poprosić o współpracę osoby, które potrafią. Szczegóły są o wiele bardziej zawiłe.
Cytat:
Bo ten Grove z tego co czytałam to jakaś kopia warcrafta czy czegoś tam
Jeśli mamy być dokładni, to aktualnie Grove jest projektem wzorowanym na projekcie, który opierał się o grafiki wspomnianej gry (w mniejszym lub większym stopniu).
Cytat:
No i żeby mogło to działać bez WOGa
Nie może być bez WoGa ze względów technicznych.
Cytat:
bo cały ten WOG jest strasznie tandetny
Tutaj muszę się zgodzić. Większość jego możliwości jest bardzo... Pokazowa i niezbyt nadaje się do regularnej gry.
Cytat:
a potworki te nowe wyglądają jak sklejanki 5 latków
Za czasów powstawania WoGa to była jedyna możliwość. Teraz da się zrobić lepiej wyglądające jednostki.
Cytat:
I te nowe zasady, przywódcy i w ogóle, nie podoba mi się to ani troche
Większość z nich da się wyłączyć. A niektóre rozwiązania nie są aż tak złe, choć rzeczywiście nieprzemyślane.

Kiedyś przeczytałem taki dosyć mądry cytat: "WoG nie jest dodatkiem. WoG jest narzędziem pozwalającym modyfikować Heroes 3", więc WoGa traktuję właśnie jako narzędzie.

EDIT: Kto jest za przeniesieniem tematu do Kuźni?

Sawyer PW
5 lutego 2011, 17:25
Jeny, dawno tak obiektywnej kobiety nie widziałem. ;)
Hobbit, jak prace nad nowym miastem wystartują, bądź modem. To mnie poinformuj. :P

vinius PW
5 lutego 2011, 17:52
Cytat:
Bzdura.
Nie wiem, jak do tego podchodzicie, ale pierwotnie: nje :P. Warcraftem na forum śmierdziało na kilometr.

Haregar PW
5 lutego 2011, 19:02
Nie zgodzę się z tym co powiedział Dragonar, że WoG to narzędzie do modowania. Jeśli ktoś zna się na rzeczy to może zrobić to co my w Modern Forge.

Magda93:
W sumie to chętnie pograłabym tym miastem Gaj, tylko miło by było, gdyby ktoś mi powiedział, jak zainstalować to poprawnie bez WOGa, bo totalnie nie chcę tego beznadziejnego dodatku w grze.
Wysłałem maila w tej sprawie, odpisz proszę to napiszę ci co i jak. Będziesz mogła ponadto wypróbować inne miasto już wspomniane w tym poście przeze mnie jak i Gaj grając w Heroes 3: SoD. Tylko ostrzegam, że są to na razie niestabilne testy.

Irhak PW
5 lutego 2011, 22:14
viniek:
Warcraftem na forum śmierdziało na kilometr.

hmm... nic nie czułem... może dlatego, że grałem w War3 przed wypyszczeniem Grove?

rusałek:
EDIT: Kto jest za przeniesieniem tematu do Kuźni?

I do!
strona: 1 - 2
temat: [H3] Worek pełen pytań

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel