Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 29 - 30 - 31

vinius PW
19 stycznia 2011, 22:15
To z pewnością nie on, co Acid mi tłumaczył kilka lat temu, a post powinien znajdować się w tawernie gdzieś :).

EDIT: nawet się szarpnąłem żeby chwilę poszukać. Wprawdzie nei znalazłem tego co chciałem, ale odkopałem temat odnośnie jednostek odnoszących się do technologii Starożytnych, a także fajny post (a konkretnie jego ostatni akapit).Jak Acid mógł takie głupoty pisać ;)?

Dark Dragon PW
19 stycznia 2011, 22:28
Tegoż robota to już gdzieś wdziałem, ktoś już wcześniej chciał go wcielić do Forge... na HC bodajże...

Ginden PW
20 stycznia 2011, 11:12
Cytat:
Tegoż robota to już gdzieś wdziałem, ktoś już wcześniej chciał go wcielić do Forge... na HC bodajże...
Mogłeś go widzieć w Grocie, na devianArcie i w MM7.

Mistrzsz PW
20 stycznia 2011, 12:38
Moim zdaniem można by było dać tego Droida bo i tak nigdy się pewnie nie dowiemy o wyglądzie prawdziwej jednostki 7 poziomu

fishkebab PW
20 stycznia 2011, 15:31
No to się go stworzy od podstaw(najlepiej stworzyć model 3D). Lecz najpierw musiał by być jakiś projekt na którego podstawie by się to zrobiło. Kiedyś widziałem na YouTube skreeny z Juggernautem (maszyną kroczącą), jak znajdę dam adres(chyba że już go widzieliście).

Dragonar PW
20 stycznia 2011, 15:58

Jednostka 7 poziomu w Kuźni według Zielevitza.

AmiDaDeer PW
20 stycznia 2011, 16:22
Cytat:
No to się go stworzy od podstaw(najlepiej stworzyć model 3D). Lecz najpierw musiał by być jakiś projekt na którego podstawie by się to zrobiło.
"Zrobi się"? :P

Akurat mam inne sprawy na głowie, więc jeżeli na mnie liczycie, to trochę poczekacie. :P

Lyokoheros PW
21 stycznia 2011, 16:04
Tyle, że tworzyć niczego nowego raczej nie trzeba, bo projekt Zielewitza jest bardzo dobry

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2011, 16:19
Ale to projekt. Jak zanimujesz, to zobaczymy, czy rzeczywiście jest taki dobry.

fishkebab PW
21 stycznia 2011, 17:12
Właśnie o niego mi chodziło. Hobbit przecierz są napewno inne osoby które mogą go zrobić.

Mistrzsz PW
21 stycznia 2011, 17:20
Pomyślcie jeszcze nad tym androidem tu jest animacja (Nie moja)
Link:

Lub może takie cuś ? :

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2011, 17:30
Rybny Kebab:
Hobbit przecież są na_pewno inne osoby które mogą go zrobić.
To je znajdź.

Miszcz:
Pomyślcie jeszcze nad tym androidem tu jest animacja (Nie moja)
Już ją omawialiśmy. I to chyba w twojej obecności... Na podstawie tego mógłbym zrobić model 3D, ale nie wiem, czy będę miał czas i chęci. Samo w sobie bowiem ma złą perspektywę. I chyba za mało klatek.

Miszcz po raz drugi:
Lub może takie cuś ?
Brzydkie toto bigjockerowe..

vinius PW
21 stycznia 2011, 18:06
Niski Jegomość:
To je znajdź.
Cóż za buta! Gdyby nie sesja, to bym Ci pokazał, na co stać emerytowanych grafików :P.

Lyokoheros PW
21 stycznia 2011, 19:11
Jak dla mnie to ten od Zielewitza najlepszy, ja mówiłem że nie trzeba robić nowego, nie że nic nie trzeba robić, ale akurat robienie animacji to nie dla mnie bo jestem raczej kiepskim grafikiem.

fishkebab PW
21 stycznia 2011, 20:43
Moim zdaniem najlepiej byłoby stworzyć model 3D na podstawie projektu Zielevitza. Tylko kto by to zrobił(ja niejestem dobrym grafikiem)?

AmiDaDeer PW
21 stycznia 2011, 21:24
Ja może i bym zrobił...

...ale nie, jakoś to do mnie nie przemawia. :|

Trith PW
21 stycznia 2011, 23:27
Cóż... Byłbym w stanie coś takiego wymodelować, ale ostatnio wcięło mi zestaw tekstur, które świetnie by do tego pasowały. Poza tym mam teraz inne priorytety.

Haregar PW
1 lutego 2011, 12:12
Ja osobiście pozostałbym przy androidzie z MM.

Warmonger PW
1 lutego 2011, 13:43
To śmieszne okrągłe (Voidnought się nazywa) świetnie nadawałoby się na jednostkę 8. poziomu - potężne, cybernetyczne, dysponujące zaawansowaną technologią. Liczę na to, że ktoś się jednak skusi i zaprezentuje pełną wersję :)

fishkebab PW
5 lutego 2011, 12:42
Jak kto chce to mam def piromana ale nie ma kilku sekwencji:
http://rapidshare.com/files/446313649/piroman.def

Na tej stronie widać jego animację na podstawie której zrobiłem def'a:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=14628&pagenumber=64
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel