Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Grotowy kanał Youtube
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 16:08
Ostatnio w Grocie było prezentowanych nieco interesujących filmów ze świata Mocy i Magii. Pomyślałem, że niezłym pomysłem byłoby jakoś to zebrać i stąd pomysł na kanał Youtube Groty. A że YT udostępnia bardzo przyjemne opcje do kreowania własnego kanału, było to dość proste i szybkie.

W tym temacie możecie podawać linki-propozycje zawartości do tego kanału.

Chciałbym tylko powiedzieć jasno - NIE WSZYSTKO kwalifikuje się jako *interesujący* film Mocy i Magii. Nie chciałbym, aby na kanale znajdowały się filmy prezentujące samą rozgrywkę w danej grze, czy też ogólnie wszystkim znane sceny z gier (w przeciwieństwie do filmów z gier mało znanych).

Oczywiście od każdej reguły są wyjątki, ale miejcie na uwagę przede wszystkim, aby kanał był na swój sposób unikalny i aby dało się go obejrzeć z przyjemnością od początku do końca, nie zaś wybierając co trzeci filmik.

Hellburn PW
10 stycznia 2010, 16:54
Może wrzucisz te dwa filmy, które ukazały się w ostatnim dniu grotowego kalendarza adwentowego?

Acid Dragon PW
10 stycznia 2010, 17:06
Wiedziałem, że ktoś o tym powie ;)

Rozważam to. Pierwszy (z H3) pewnie tam trafi. Zobaczymy jeszcze jak z drugim ;).

Mitabrin PW
10 stycznia 2010, 18:16
Kiedyś w Grocie gdzieś znalazłem filmik pokazujący powstawanie Forge (bodaj było to zakończenie, któregoś M&M), może warto by go zamieścić?

Alamar PW
10 stycznia 2010, 18:24
Lepiej zagraj w MM7. :P
Albo zajrzyj do Skarbca.

Dragonar PW
10 stycznia 2010, 18:24
Jeżeli brakowałoby filmików do kanału to posiadam taki z projektu odtworzenia Forge od Zielevitza. Zawsze mogę wysłać. No i jeszcze gameplay z Grove... :)

Arfaerd PW
12 stycznia 2010, 21:10
To powinno się nadać: http://www.youtube.com/watch?v=3ZDS3sbnF_U

Widać tu pewne odstępstwa od "oryginału". :P

Acid Dragon PW
12 stycznia 2010, 21:20
Super!
Dzięki - widziałem co prawda usunięte sceny, ale nie wiedziałem, że przetrwała jakaś wersja intro z nimi.

Alamar PW
12 stycznia 2010, 21:22
Mógłbyś też dodać pierwotne intro z MM6.

Acid Dragon PW
12 stycznia 2010, 21:32
Po pierwsze - nie udało mi się wygenerować z niego .avi, po drugie - wrzucać całe intro tylko dla tego, że w początkowych sekundach jest "nieco" inny układ kontynentów na planecie, to chyba przesada ;).

Alamar PW
12 stycznia 2010, 21:40
Podobnie masz w przypadku intra H4.

Acid Dragon PW
12 stycznia 2010, 21:45
No jeśli te różnice w obu przypadkach są dla Ciebie podobne, to wolę nie wiedzieć, kiedy nie są :P

Dragonar PW
16 stycznia 2010, 20:09
http://www.youtube.com/watch?v=dcsg8b2YNqM

Tu jest ten filmik z odtworzenia Forge od Zielevitza. Może się przyda - według mnie to jest interesujący. :P

Hellburn PW
2 marca 2010, 20:17
Czyżby oficjalne konto P. A. Romero?
link

dambibi PW
2 marca 2010, 23:07
A gdzie jest ten film o którym było tyle szumu w Komnacie Smoczych Władców?

edit:To zależy jak bardzo potrzebowałbym pieniędzy ;p.

Ps:Tego filmu nigdy nie było?

Field PW
2 marca 2010, 23:51
A sprzedałbyś komuś na targu zgniłe jajo jako świeże?

Hellburn PW
26 marca 2010, 19:03
Trailer Heroes 2 ;)
link

Dark Dragon PW
14 stycznia 2011, 15:31
trailer MM8 na PS2!

DMoMM z E3 2006

HoMMO trailer

HoMM I trailer

HKoMM trailer HD
HKoMM pierwszy trailer
HKoMM story trailer

Dragon Rage (DWoMM) Opening

Haregar PW
16 stycznia 2011, 23:49
Ja też tam jestem! :) Polecam mój kanał, w którym znajdą się również materiały z serii Mocy i Magii, między innymi z piątego hirołsa tworzonego przez NWC; jeden z filmików bodajże trafił do "ulubionych" głównego kanału Groty.

Acid Dragon PW
17 stycznia 2011, 02:32
Dzięki Dark!
Dodałem wszystko oprócz tego pierwszego (nic ciekawego i w dodatku niewydane najwyraźniej w europie).

Przy okazji - jakkolwiek bardzo chciałbym zobaczyć grę Mocy i Magii poświęconą smokom, tak ta niedoszła część pt. Dragon Rage wygląda po prostu fatalnie... Nie wyłapałem także żadnych odniesień do świata MM. Tylko wikipedia podaje, że akcja ma się niby rozgrywać na Xeen.
strona: 1 - 2
temat: Grotowy kanał Youtube

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel