Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [projekt - fani] MMX, LoE, MMT, WoX2 i inne
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Alamar PW
11 grudnia 2010, 21:52
WoX2 Trailer

Kirin PW
12 grudnia 2010, 00:44
Hmm... Jeśli graficznie gra będzie wyglądać tak jak na trailerze i zostanie odpowiednio zoptymalizowana, to przynajmniej o jeden element nie trzeba się martwić... Pozostaje tylko mieć nadzieję, że autorzy nie skopią mechaniki i fabuły, bo jak na razie jest to najlepiej wyglądający projekt dotyczący MM.

Shael PW
27 grudnia 2010, 14:17
Jakiś projekt jest nadal rozwijany?

noname PW
21 lutego 2011, 21:15
Jak dobrze się orientuje to żaden ale może mnie ktoś oświeci .

Alamar PW
21 lutego 2011, 21:20
Teoretycznie MMT, WoX2, MMR oraz MMX nadal się rozwijają (albo ich twórcy tak zapewniają), ale praktycznie jedynie WoX2 pokazał ostatnio coś nowego (filmik).

Alamar PW
9 marca 2011, 23:23
Kolejny filmik z WoX-a 2

Alamar PW
26 maja 2011, 10:41
Czas przypomnieć, ze mimo wszystko niektóre projekty wciąż żyją (a czy się kiedykolwiek wyjdą, to już inna sprawa):

MM Tribute:
Grafika flaszki na przetwory krasnoludzkie oraz same trunki. Kiedy demo techniczne 0.6? Lepiej nie obstawiać zakładów. :P


World of Xeen 2:
Malowanie jaskini na czerwono, a także nowy (dla niektórych stary) adres strony projektu (jak na razie istnieje tylko forum).


Legends of Erthia:
Strona projektu na Failbooku
Temat na forum Celstail Heavens o tym projekcie. Z tego co widzę, jest on najbliższy ukończenia ze wszystkich dotychczasowych. Silnik gry, przydział biegłości do odpowiednich klas, mapy, itd. wg zapewnień autora są już skończone (lub prawie skończone), brakuje głównie fabuły oraz tzw level desingu.


Might and Magic X: Children of the Void
Strona projektu na Failbooku
Poza ogólnikami (choćby o tym, że gra ma się rozgrywać na Axeocie po MMIX i dokończyć rozpoczęte już wątki - podobno udało się im nawet wysępić szkic dalszej fabuły od Tima Langa) praktycznie nic nie wiem o tym projekcie. No poza tym, że autorzy poszukują grafików i (bajko)pisarzy. :P


Might and Magic Total Remake
Temat na Celestail Heavens
Podobnie jak wyżej, też poza ogólnikami nic nie wiem - poza tym, że projekt "zamarzł" (zdziwieni? :P).


Might and Magic: The New Order
Strona projektu
Nothing to say.



Podsumowując, jeśli miałbym grupować te tytuły po szansach na ich ukazanie się, to na pierwszym miejscu znalazł by się Legends of Erthia, potem długa przerwa, potem WoX2 i daleko w tyle MMX, potem jeszcze dłuższa przerwa i MMT, a później przepaść. W sumie MMT to raczej tuż na tą przepaścią.

Alamar PW
11 lipca 2011, 09:41
Filmik prezentujący walkę w Legend of Erthia - skąd ja znam tę muzykę? Zaraz, zaraz... czy to przypadkiem nie Wiek Cudów 2?

EDIT:
Nowa strona projektu

Alamar PW
19 października 2011, 07:26
Nowe obrazki z WoX-a.

Shael PW
19 października 2011, 14:13
Prezentuje się ładnie :) . Kto oprócz mnie myślał iż projekt umrze całkowicie?:P

Alamar PW
24 stycznia 2012, 18:31
Cztery nowe obrazki z WoX-a II plus zapowiedź dema... soonTM.

Alamar PW
4 lutego 2012, 13:19
Might and Magic Tribute jednak żyje. Wprawdzie kontakt z zarządzającą projektem Ribbaną się urwał i Castle Gobs jest obecnie opuszczone, to reszta zespołu przeniosła się na nową stronę:

http://www.mmtribute.com
Profil na Facebooku

Zmieniono też przy okazji pewne rzeczy. Zrezygnowano z umiejscowienia Karigoru na północ od Jadame (kontynentu z MM8) i powrócono do koncepcji wyspy (czyli tak jak przedstawiano te ziemie w grach MM).
Większość tekstów i fabuły zostanie jednak zachowana, o ile nie będzie sprzeczna z dotychczasową wiedzą z gier o Mocy i Magii. Może dzięki temu, prace nad MMT znów nie treba będzie rozpoczynać od nowa.

Demo (techniczne) zapowiedziane jest gdzieś na połowę tego roku.

Dark Dragon PW
4 lutego 2012, 14:31
Dobrze wiedzieć, że projekt, w którym spora część z nas pokładała nadzieje nadal żyje :)

witchking PW
15 lutego 2012, 20:04
A WOX II nadal żyje? Ma ktoś może jakieś wieści?

Kirin PW
15 lutego 2012, 20:22
Tak jak Alamar napisał kilka postów wyżej, ostatnio w temacie na forum Celestial Heavens pojawiło się kilka nowych obrazków z gry, jak również zapowiedziano, że *wkrótce* ma pojawić się demo.

witchking PW
15 lutego 2012, 22:18
A wybacz źle spojrzałem na datę i myślałem, że to info sprzed roku

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 15:30
http://www.mmtribute.castlegobs.nl/downloads.shtml

W downloadzie jest Might and Magic Tribute Wersja 0.5 Waży 45mb.

Edit: Aha. No racja. W sumie nie spojrzałem. Sorry za niedobry link:).

KirinKirinWarto dodać, że to demo jest dość stare i pochodzi jeszcze z czasów, gdy Ribannah kierowała pracami nad projektem, zaś nowe demo ma *ponoć* ukazać się tego lata.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [projekt - fani] MMX, LoE, MMT, WoX2 i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel