Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [archiwum] Petycja (w sprawie premiery Heroes V)
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
26 stycznia 2006, 19:27
Kwasowa Grota dołącza się do ogólnoświatowej akcji - 'Ratujmy Heroes V' - szczegóły na głównej.

Jeśli również chcesz, aby gra została wydana później, ale była dokończona, bez obecnych 'bugów' i nie chcesz, by powtórzyła się historia z Heroes IV, kiedy to gra wydana została pospiesznie w stanie cokolwiek niedopracowanym, to zachęcam do podpisywania ogólnoświatowej petycji, jak i do podpisywania się w tym temacie.

W akcji biorą udział m.in. dwie największe międzynarodowe strony o HoMM - Celestial Heavens, Age of Heroes, a także największe strony z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Rumunii oraz polska Jaskinia Behemota.

PS. ten temat to nie miejsce do dyskusji, ale jedynie do ewentualnego udzielenia głosu poparcia.

Huksi PW
26 stycznia 2006, 19:32
Oczywiście że popieram !!!
Gra ma być skończona i dopieszczona - choćbym miał czekać do grudnia !!!

Qui PW
26 stycznia 2006, 19:39
Jak wydadzą niedoróbkę, to niech wściekłe łasice wyżrą im śledziony, a Galaretka trzustki, i tyle będzie.

vinius PW
26 stycznia 2006, 20:06
Jestem za, a nawet przeciw.

Trang Oul PW
26 stycznia 2006, 20:21
Ja też jestem za. Chociaż wolałbym petycję dotyczącą zmiany fabuły na łączącą się z resztą sagi.

Boryna PW
26 stycznia 2006, 20:23
Oczywiście żę się podpisuje! Pozatym jestem za tym co Trang.

MCaleb PW
26 stycznia 2006, 20:23
Ja chcę dostać grę, a nie zlepek patchy.
100% poparcia + bonusy klasowe.

Antzuch PW
26 stycznia 2006, 20:28
Jaki Heroes IV byłby wspaniały gdyby nie pośpiech. Teraz to samo chcą zrobić to samo. Kategoryczny sprzeciw. Opóźnić i naprawić.

Narsil PW
26 stycznia 2006, 20:34
Popieram w 300% mimo marudzenia w innym temacie.

Altair PW
26 stycznia 2006, 20:35
Zgadam się. Powinni najpierw dopracować a potem wydawać grę.

Erdamon PW
26 stycznia 2006, 21:21
Jestem za niech H5 nie podzieli losu H4.

kris777 PW
26 stycznia 2006, 21:21
Popieram, wszyscy oczekujemy coś na poziomie trzeciej części.

TeHniK PW
26 stycznia 2006, 22:03
Absoultnie sie zgadzam.HoMM V ma byc dopieszczony do maxymalnej granicy, chocbym mial czekac do nastepnego roku.O ile to jest mozliwe, to fajnie by bylo, gdyby gra ukazala sie jeszcze pozniej o jakies 3 miesiace i zeby dodane bylo pare innych rzeczy.Ale to juz nie jest istotne.Wazne, zeby wyszla nareszcie.Jeszcze raz powtarzam, ze jestem ZA w 100%....

Ps.Szkoda tylko, ze nie zagram w HoMM V, bo mam slabego kompa.Ale i tak podpisuje sie pod ta petycja, bo kocham Herososow ponad zycie, albo jeszcze bardziej.Grajmy w Herosow.Bronmy Herosow.Badzmy Herosami i uratujmy ta wspaniala gre...PODPISUJCIE PETYCJE...BLAGAM WAS...

Ururam Tururam PW
26 stycznia 2006, 23:26
Wielkie dzięki za poparcie i podwójne dzięki dla Kwasowego Smoka za umieszczenie tu tego tematu! Sprawa jest na dobrej drodze, są spore szanse, że decydenci Ubisoftu zdadzą sobie sprawę, z jak dużym i wymagającym środowiskiem (potencjalnych klientów!) mają do czynienia. Są szanse na to, by H5 było grą roku. Jest znacznie podobniejsze do H3 niż do H4, acz parę dobrych końceptów z "czwórki" znalazło sie wewnątrz (choć nie ma karawan, miały być ale "wycięto").

Nota bene w Heroes V smoki ziejące kwasem są ZIELONE!

Acid Dragon PW
26 stycznia 2006, 23:53
Miło, że wpadłeś UT :). A i odzew zadowalający (jakby nie patrzeć - jeśli oficjalna petycja odzwierciedla tendencje światowe, to Grota ma w tym obecnie 5% udziału :P). Po raz pierwszy chyba fani HoMM mają jedno zdanie i działają wspólnie - z Kwasową Grotą nie mogło być inaczej. Nie wierzę, by nie dało to żadnego rezultatu - takich połączonych sił po prostu nie da się zignorować.

To-ja PW
27 stycznia 2006, 09:21
Dopiero teraz jestem, ale oczywiście tez popieram

czar1985 PW
27 stycznia 2006, 16:37
Popieram.

siemor PW
27 stycznia 2006, 17:19
Ja też popieram późniejsze wydanie HoMM V.

Kaazam PW
27 stycznia 2006, 17:26
Jestem za późniejszym wydaniem gry. Jeżeli US nie chce ponieśc klęski powinien to zrobić :) I powinni zrobić coś z tą fabułą :P

Kathrin PW
27 stycznia 2006, 22:29
Jasne, że popieram!
strona: 1 - 2
temat: [archiwum] Petycja (w sprawie premiery Heroes V)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel