Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Kup pan Hirołsa!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

konicki PW
17 sierpnia 2009, 08:02
Mam pytanie,gdzie można kupić Heroes VI??? w jakich sklepach

J@kubek PW
17 sierpnia 2009, 09:46
Google nie gryzie:P Na cenedze poszukaj.

Alamar PW
17 sierpnia 2009, 10:01
1. HVI nigdzie jeszcze nie kupisz. :P
2. A od kiedy to Cenega ma w swojej ofercie jakąkolwiek część HoMMa (poza Kronikami rzecz jasna)?
3. Wyjdź z domu i się porozglądaj samemu po sklepach - większość hipermarketów, o Empiku czy sklepie dla idiotów nie wspominając, ma na stanie Heroesów.

Field PW
17 sierpnia 2009, 14:34
Ja myślałem, że chodzi tutaj o taki dziwny wirus... :P

konicki PW
18 sierpnia 2009, 08:01
Sorka chodziło mi oczywiście o IV ;D

Był u nas sklep komputerowy patrze...a tu kwiaciarnie z tego zrobili...a w supermarketach niema...zostaje tylko zamówić w empiku

apropo można dokupić Chronicles??chciałbym zagrać w nowe kampanie a może są do ściągnięcia?? prosze o odp

Dragonar PW
18 sierpnia 2009, 11:23
Heroes IV sprzedawane jest w Złotej Edycji Extra Klasyki. Po prostu musi być... ;)
A co do Heroes Chronicles - to też musi być w hipermarkecie. Jeżeli chcesz zagrać w wersję z nowym menu, intro i po polsku, musisz kupić grę. Jeżeli jednak nie zależy Ci na tym możesz pobrać same kampanie HC z portretami Tarnuma ze Skarbca Kwasowej Groty.

konicki PW
18 sierpnia 2009, 14:36
Czyli aby mieć te 4 kampanie i nowego bohatera wystarczy ściągnąć z kwasowej groty?dzięki na taką odpowiedź liczyłem ;D

jest u nas w Mieście 3 większe hipermarkiety i 1 sklep[2]komputerowe i...w żadnym nie ma mówią że dopiero w zimę ;D

ściągnełem teraz pytanie...jak to zainstalować

Field PW
18 sierpnia 2009, 16:40
W Grocie jest obstrukcja insługi -_-"

AmiDaDeer PW
18 sierpnia 2009, 17:32
W Grocie tego nie znalazłem, za to w archiwum jest plik "readme.txt" - pliki o takiej nazwie (lub też rzadziej używanej "czytajto.txt") zawsze warto przeczytać.

J@kubek PW
19 sierpnia 2009, 09:42
Ja Heroes 4 i Chronicles mam z Czarodzieja:P

Naruto-kun PW
20 kwietnia 2010, 15:35
====Od razu zaznaczam, że to nie ja wystawiam i nie mam w tym żadnego interesu, gdyż sam mam wszystkie gry z sagi, nawet MM1 na PC Engine (btw szkoda, że nie ma wersji angielskiej) czy Ultimate Might and Magic Archives i nie mam zamiaru sprzedawać nic z kolekcji====

Na allegro znalazłem:
- Warriors of Might and Magic (PS2) - aukcja, obecnie niecałe 10 zł

- Might and Magic VII - kup teraz, 7 zeta

- Might and Magic VIII (extra klasyka) - aukcja, 2, 50, został JEDEN dzień

- Saga Heroes I-IV, aukcja, póki co 20 zł, 7 dni
i na koniec:

FANFARY
Might and Magic VI, wersja z ŚGK (sam mam taką) z poradnikiem, kup teraz za 2, 65!!!

Myślę że to okazje do uzupełnienia kolekcji.

btw. jak ktoś ma edycję specjalną szóstki z hologramami na płytkach oraz MM 1-5 i mapkami, to chętnie odkupię.

Temat można zostawić, aby na bieżąco go aktualizować wraz z nowymi okazjami, ewentualnie po zakończeniu aukcji pewien jaszczur może je potraktować kwasiorem :)

RabicanRabicanUkryłem linki, aby było ładniej.

Alamar PW
20 kwietnia 2010, 19:36
Zamykam i kasuję za jakiś czas, tym bardziej, że asortyment ulega ciągłej zmianie (poza MMIX i MMVI ze ŚGK, które nie mogą znaleźć nabywców od dłuższego czasu :P).
Kto odwiedza Allegro, ten sam znajdzie ciekawe oferty, a kto nie i tak tego tematu nie potrzebuje.

Acid DragonAcid DragonWg mnie to wcale nie taki zły pomysł, gdyż osoba, która normalnie nie odwiedza allegro tu mogłaby przeczytać o jakiejś okazji i jednak skusić się na klasyczną grę Mocy i Magii.

Niemniej jednak zgodnie z Konstytucją, decyzję zostawiam Strażnikowi...


Acid DragonAcid DragonPo uzgodnieniu z Alamarem, temat został przeniesiony do tawerny...

Naruto-kun PW
22 kwietnia 2010, 01:29
No i nie usunely :D

RabicanRabicanKto? Alamary? :P


Przeglądając aukcję na amazonach tudzież ebayach można łatwo natknąć się nawet na pierwsze części Might and Magic, głównie w wysokich cenach. Jednakże kilka dni temu sprzedano oryginalne, jeszcze zafoliowane Might and Magic II na Macintosha, czyli gra z 1988 roku za niecałe 7 dolarów (ok 19 zł). Szkoda, że wcześniej nie znalazłem tej aukcji. Grę mam, ale samo oryginalne pudełko i mapa są tego warte.

Tu link do zakończonej, niestety aukcji, jakby to kogoś interesowało.

A jak kogoś stać, to proszę MM1, oryginał, wersja PC z 1987 roku, obecnie 303 zł. Cztery pięciocalowe dyskietki, pudełko, instruckja, dawno nie ważna gwarancja, mapa a nawet papier do rysowania map, dosłownie unikat.

Might and Magic II, Genesis, Nowe, wszystkie dodatki, aktualnie 354 zł.

Ta sama część, tyle że wersja na Snesa, komplet, obecnie 310 zł.

Na koniec dwie aukcje z Might and Magic VI, Limited Edition, jedna 146 a druga 155 zł.

Teraz z amazona, Ultimate Might and Magic Archives, czyli MM 1, 2, 3, 4+5 i Swords of Xeen, 209 dolarów, czyli 599 złotych, cóż za okazja :P

To tyle ciekawych aukcji na dzisiaj. Alamar vel Avonu po części ma rację, nie ma co wrzucać zwykłych aukcji, ale takie unikaty na pewno kogoś zainteresują. Nawet jeśli nikogo nie stać na takie wydatki (no może oprócz smoka co ma grotę, ale jemu znów mogło się cało złoto z kwasem eee puścić :). A ja dalej załuje tego MM2 za 7 dolarów :/

RabicanRabicanUkryłem linki, aby nie rozciągały tabeli.

Szczut PW
23 września 2010, 22:39
Mam pewne pytanie. Wie ktoś może jak zakupić nową oryginalną wersję Heroes of Might and Magic 3 ??

SubArrin PW
23 września 2010, 22:44
Proponuję allegro.
Jest wiele aukcji, głównie sagi HoMM1-3. Są też aukcje złotej edycji HoMM3.

Irhak PW
23 września 2010, 22:48
Hmmm... a czy przypadkiem gdzieś nie było podobnego tematu?
EDIT - znalazłem... tutaj!

Szczut PW
24 września 2010, 07:06
Allegro oczywiście sprawdzałem lecz ceny mnie nie zachęcają :(

Vatras PW
24 września 2010, 09:57
Na Good Old Games jest wersja Complete (czyli z dodatkami) za około 30zł (10$). Poza tym jedynym wyjściem jest chyba Allegro.

f!eldf!eldNo to temat zamykam.

Dark DragonDark DragonPosty z tamtego tematu przeniesione we właściwe miejsce :)

mancias_sc PW
4 grudnia 2010, 15:26
Mam następujące pytanie, czy ktokolwiek z grotowiczów miał styczność z tą wersją Herosów? Czy polska wersja jest tą z CD-Projektu, czy może jest to jakaś wydumka Soft:Ubi? Czy muzyka dostępna normalnie jako ścieżki audio, także jest obecna na płycie?
BTW, premiera reedycji zbiegła się z moimi urodzinami, zatem dziękuję wydawcy za prezent. ;)
PS. Przepraszam, za niedziałający link, wystarczy wykasować spację za przecinkami w linku.

Mitabrin PW
4 grudnia 2010, 16:16
Cóż... Z tego co mi wiadomo Soft:Ubi od jakiegoś czasu (chyba z rok już będzie) ma własny oddział w Polsce i wszystkie jego gry już nie są wydawane jak to dotąd było przez CD-Projekt, ale przez nich samych...

Nie jestem pewien jak jest polonizacjami, ale wydaje mi się, że prawa do nich mają te firmy, które je zrobiły... Aczkolwiek wątpię by popyt na czwartego hirołsa był tak duży by Soft:Ubi robił całą polonizację od nowa, więc pewnie jakoś się dogadał z CDP... Najlepiej sprawdzić czy to ta sama polonizacja oglądając intra obu wersji...


Nie pamietam, czy w wersji CDP muzyka była w osobnym folderze na płycie, nie mam tej płyty przy sobie...
strona: 1 - 2
temat: Kup pan Hirołsa!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel