Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 17 - 18 - 19

Field PW
12 listopada 2010, 15:48
Nie wiedziałem, gdzie to dać.

Medley w wykonaniu Romero

Love it.

Alamar PW
12 listopada 2010, 15:59
To trzeba mieć "serce"do tego, by nawet utwory z HV zagrać w takiej oprawie, że nie raziły.

Emperor Quar PW
12 listopada 2010, 16:15
Nasuwa się tylko jeden komentarz: geniusz!

vinius PW
12 listopada 2010, 17:10
Opis filmu na YT:
"plays Ancient Evocations" from Ubisoft's "Heroes of Might and Magic V""
Z H5? Kojarzę tą melodię z H2:PoL :o.

Field PW
12 listopada 2010, 17:18
Jest i z V, i z II, i z IV... :P

EDIT: A tu jeszcze gratis kawałek z HI.

AmiDaDeer PW
16 listopada 2010, 19:45
Nie jestem pewien, czy to dobre miejsce, ale... Jeżeli kogokolwiek tutaj interesuje rap, to może kogoś zaciekawi kawałek, który mi wysłał kolega ze starej szkoły:

Click! (uwaga na wulgaryzmy, jeśli jeszcze istnieją osoby, którym one przeszkadzają :P)

Sam rapu słucham wyjątkowo rzadko, a teksty tego gościa są zwykle badziewne (bity też), tak teraz jednak przeszedł samego siebie i mogę spokojnie stwierdzić, że to mi się podoba. A jedyny element faworyzowania własnych znajomych to ten, że to tu w ogóle zamieszczam.

Dodane później: jeżeli ktoś uważa, że to reprezentuje zbyt niski poziom jak na Grotę - bardzo przepraszam. Usunę, jeżeli będzie wiele takich komentarzy.

Sawyer PW
16 listopada 2010, 22:21
Jedynymi osobami które słuchają częściej rapu to oczywiście Ja i S15p, mogę powiedzieć że kawałek jest niezły, a przekleństwa w rapie to norma, to nie pop a rap, to jest taki znak rozpoznawczy, ludzie w koszulkach hip-hop, jacyś "ziomale" w czapeczkach z daszkiem... To kultura hip-hop i taka powinna ona być.
Powiem teraz luzackie gratulacje, propsy dla niego!

vinius PW
16 listopada 2010, 23:13
Chłopak popracuje nad flow, zwłaszcza nad oddychaniem (bo niektóre wyrazy wymawiane na końcu wydechu są niełatwe do zrozumienia), znajdzie studio nagraniowe (jakby nie było, dynamik trzymany w ręce to nie najlepszy pomysł ;)) i coś z tego fajnego będzie.

AmiDaDeer PW
17 listopada 2010, 20:55
Dobra, jeżeli kogoś interesuje muzyka eksperymentalna, to takie moje małe dziełko:
Shaving - czyli dwóch różnych zespołów dwóch utworów "remix" powstały tylko i wyłącznie przy użyciu komputera.

Uwaga - specyficzne. Mało kto jest takim wariatem jak ja, żeby słuchać tego na okrągło. Ale jeżeli ktoś jest fanem Bull of Heaven, to polecam (i przy okazji go uwielbiam).

Aha - potrafię też grać na "normalnych" instrumentach. Ale tego tutaj nie robię.

Trith PW
2 grudnia 2010, 18:50
Uwaga! Moja kolejna praca na plastykę! Kryć się!

Czyli "Gelu i Kastore w jednym stali miejscu". Niepodobne, prawda? Robione w Blenderze, edytowane w Gimpie.

Hubertus PW
2 grudnia 2010, 19:39
Łaaa, uciekamy! ;p

Nie no, serio mówiąc nie jest źle, postacie nawet przypominają te zamierzone. Szkoda tylko bardzo widocznych strat jakości w grafice tła, jak również za mocno odstającej zbroi, zwłaszcza przy naramiennikach to widać.

Ginden PW
3 grudnia 2010, 21:50
Wygląda niestety źle. Poza dość średnim konceptem, przyczepię się głównie do jakości - postaci wyglądają jak z plastiku, a do tego są rozpikselowane.
Zwłaszcza zwraca uwagę ręka Kastore'a. Wygląda jak przyczepiona do zbroi.
Do tego wyraźne przejście pomiędzy lasem, a kuźnią.
Popracuj zwłaszcza nad teksturami (i bump-mappingiem).
I renderuj w wyższej rozdzielczości, to pomaga.
Eh, chciałbym zrobić scenę śmierci Xavrasa Wyżryna...

vinius PW
3 grudnia 2010, 22:15
Gindenie, to zapewne było renderowane w wyższej rozdzielczości, ale w Gimpie nałożono filtr ziarna jakiegoś.

Ginden PW
26 grudnia 2010, 19:03
Дед Мороз przyszedł i przyniósł prezenty! Hohoho!



Link
Pierwszy prezent, umieszczony w niebieskim pudełku, to skomplikowany mechanizm, z dopiskiem - "Używać na forum. Nie wkładać do uszu". Niezbyt wiesz, do czego miałby służyć, ale wydaje się całkiem ładny.
Rozszerzenie funkcjonalności forum. Dodaje przyciski tagów, podgląd ostatnich postów i zmianę tytułu strony, zależnie od przeglądanej komnaty/tematu/wykonywanej czynności.
Stary screen.



Link
Drugi prezent, tym razem zapakowany w zielone pudełko, niemal identyczne z poprzednim, też jest mechanizmem, ale w przeciwieństwie do tamtego, piszczy, buczy i miga lampami. Kartka przymocowana do urządzenia głosi - "Korzystać na cmentarzach. Nie działa przeciwko zombie".
Dodatek do chata. Pozwala na automatyczną odpowiedź przez kliknięcie na godzinę/nick, korzystanie z funkcji /me, otwieranie historii w nowym oknie i trochę innych bzdur, o których nie pamiętam.



Link
Ten prezent jest różowy. Nie tylko opakowanie, ale też zawartość lepią się od lukru. Tym razem nie ma karteczki, ale raczej nie potrzebujesz instrukcji użytku..
Zmienia chat w różowy.


Instrukcje instalacji - ustrojstwa dla forum i chatu:
Cytat:
Jak skorzystać z tego ustrojstwa? Musimy mieć jedną z następujących przeglądarek:
* Firefox z dodatkiem GreaseMonkey.
* Operę
* Chrome (tylko zaawansowani użytkownicy, nie będzie poradnika)
Potrzebna będzie też znajomość języka angielskiego na poziomie niezbyt-zaawansowanym.
Instrukcja.
Potem przechodzimy na stronę mojgo skryptu. Wciskamy przycisk Install (u góry jest, taki zielony).

Uwagi:
* część ruchu strony przechodzi przez moją stronę, w związku z moim lenistwem. Skrypt jest dostępny tutaj, nie jest groźny, ale paranoicy mogą pobrać go, umieścić na zewnętrznym serwerze i korzystać z takiej wersji.
* Nie można tagować od pierwszego znaku w poście. Nie chce mi się tego poprawiać, można więc użyć spacji, a potem tą spację usunąć.
* Jeśli anulujemy wstawianie adresu, obrazka, lub koloru, pojawi się nam wartość null. Znowu efekt lenistwa.
* Przycisk URL to A zamienia tagi URL na tagi A. Coś dla władzuchny raczej. Potem dodam zamianę quote w q.
* Przycisk kod daje nam zwykły cytat, ale z tekstem w kolorze białym.
Instrukcja instalacji różowego stylu:
Cytat:
Co musimy mieć? Przeglądarkę Firefox z zainstalowanym dodatkiem Stylish. Po zainstalowaniu dodatku, przechodzimy na stronę mojego stylu. Wciskamy przycisk "Install with Stylish".

AmiDaDeer PW
19 lutego 2011, 22:24
Zabawa syntezatorami dała całkiem ciekawe efekty...

The Smoking March. Stosunkowo krótka melodyjka na parę instrumentów.

Jestem ciekaw waszych skojarzeń. Oraz opinii.

vinius PW
19 lutego 2011, 22:53
FL studio? Słychać na poczatku, bo znany bass i inne dźwięki syntetyczne.
Melodia sama w sobie ciekawa. Śmierdzi Rosją. Pracuj dalej, słychać u Ciebie zmysł artystyczny ;) jesteś na dobrej drodze.

AmiDaDeer PW
19 lutego 2011, 23:09
Soundfonty w wersji online. :P Tutaj przykładowa stronka.

Field PW
19 lutego 2011, 23:51
Like it. Nieźle sobie radzisz - co prawda mam wrażenie, że gdzieś to słyszałem, no i sample wnerwiają, ale fajne. Pewnie przy pierwszym powtórzeniu tematu walnąłbym jeszcze jedną linię melodyczną obok głównej/dodał instrument, ale kontrtemat mi się bardzo spodobał ;)

Ginden PW
20 lutego 2011, 09:52
Ginden approves.
Nienajgorzej brzmi, ale jak mówiłem ci o poprzednim utworze - trochę monotonne.
Niskie dźwięki nierozpoznawalnego dla mnie instrumentu są trochę za ciche.

AmiDaDeer PW
19 marca 2011, 15:02
Kolejny efekt moich eksperymentów z syntezatorami oraz keyboardem. :P Cloudy Evening - wzorowane nieco na końcowej piosence ze Szkarłatnego Pilota. Przydałby się do tego jedynie tekst.

Aha - szum dodany specjalnie. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale jakoś bardziej mi się podoba niż wersja bez niego.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 17 - 18 - 19
temat: Galeria na Krużganku (uważaj, co wrzucasz, mocium panku)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel