Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36

Drwal PW
11 listopada 2010, 21:23
Autor nie życzy sobie rozpowszechniania niedokończonej wersji. Nie ty pierwszy się nie załapałeś, przykro mi.

FCst1:
Towarzysze
Usuń wszystkie linki do pobrania alpha wersji Hota.
Zespół nie chce rozprzestrzeniania się surowy produkt w sieci.
Z góry dziękuję.

AnotherChosen PW
25 listopada 2010, 17:06
Mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy HotA wyjdzie? Jeżeli data jest nie znana to wg. kogoś doświadczonego kiedy może wyjść?

Alamar PW
25 listopada 2010, 17:43
Na świętego "nigdy".

AmiDaDeer PW
25 listopada 2010, 18:05
A ja stawiam, że za gwiazdkę coś się ujawni.

avatar PW
25 listopada 2010, 20:51
Cytat:
to wg. kogoś doświadczonego kiedy może wyjść?

Co masz na myśli?

AnotherChosen PW
25 listopada 2010, 23:08
No kogoś orientującego się w tych sprawach np. admina albo jakiegoś testera...

janpawel PW
2 grudnia 2010, 14:46
Przeciez to bedzie tak, ze w wakacje dostaniemy oficjalną wersję testową (która wyciekła w sierpniu tego roku), potem za jakieś dwa lata wersje demo, a dodatek nie wyjdzie nigdy.


Poza tym mógłby ktoś, kto ma konto na Heroes Community napisać do administratorów, żeby odblokowali temat o HoTA, bo jak jeszcze przed wyciekiem "alfy" dostawaliśmy jakieś sygnały o postępach w pracach, to teraz nie wiadomo nic :-/

AmiDaDeer PW
2 grudnia 2010, 17:20
Hipokryzja. Z jednej strony uważasz, że to nigdy nie wyjdzie, z drugiej jednak czekasz na nowe wiadomości. Gdzie jest sens?

BanBreaker PW
2 grudnia 2010, 17:38
To się nazywa nadzieja realisty =D

janpawel PW
5 grudnia 2010, 14:40
A co w tym dziwnego, że czekam na jakieś informacje? Chcę wiedzieć choćby kiedy wydadzą wersję alpha, którą notabene mam na dysku od sierpnia.

Trang Oul PW
5 grudnia 2010, 15:10
Skoro ją masz, to po co ci ona jako oficjalnie wydana?
Poza tym, zwykle alfy się nie udostępnia.

Mitabrin PW
5 grudnia 2010, 15:13
Eee... Masz na dysku wersję z wycieku i pytasz się kiedy to zostanie wydane i jeszcze sugerujesz, że to nigdy nie zostanie wydane...



@edit

Damn, Trang mnie ubiegł w pisaniu posta... A tyle czasu odpowiedniego obrazka szukałem... cóż... trudno. :3

Lyokoheros PW
5 grudnia 2010, 15:15
A czy moglibyście nie pisać takich postów które nic w temat nie wnoszą, bo ludzie(przynajmniej ja) czekają na jakieś informacje o tym dodatku i myślą że już coś jest, a tu tylko jakieś nic nowego nie mówiące posty.
Przy okazji mi projekt bardzo się podoba, Cove jest super zwłaszcza ten papuzismok i czarodziejka, choć inne jednostki też są świetne. Więc tym bardziej proszę, póki nie będzie wiadomo nic nowego, to nie piszcie w tym temacie. Najlepiej nie odpowiadajcie nawet na mojego posta.

Mitabrin PW
5 grudnia 2010, 15:25
Jeśli czekasz na jakieś informacje to bierz translator i oglądaj forum DF2 (pomogę ci link) tam coś nowego pojawia się codziennie i to nie tylko jeśli chodzi o Hotę...
Natomiast ten temat na forum dyskusyjnym służy do dyskusji i tak długo jak rozmowa nie odbiega od tematu (a nie odbiegła, gdyż ostatnie posty dotyczą stwierdzenia pewnego przybysza, że dodatek nigdy nie powstanie) to jest dobrze. Dyskusja polega na tym, że przeciwstawia się różne poglądy, w celu dojścia do porozumienia, każde forum chce być żywe, więc jak są takie sprawy poruszane na forum to moim zdaniem jest dobrze. Twój post moim zdaniem tylko i wyłącznie zabija ideę forum (a także posty w stylu "nie gadajcie o tym czy takie a takie pomysły w nowych hirołsach są dobre, bo jeszcze nic nie wiadomo i nie graliście").

Pozdrawiam, nocnik Rabiego.

janpawel PW
5 grudnia 2010, 16:24
Czy wasze umysły nie mogą pojąć takiej idei, że czekam na oficjalne wydanie wersji alpha choćby po to, by porównać ją do tej, którą mam na swoim dysku. Nie bez kozery wersja, która wyciekła nie jest rozpowszechniana, więc zapewne, o ile zostanie w ogóle wydana NIE BĘDZIE TAKA SAMA JAK TA KTÓRĄ MAM.

A czy to, że zostało zrobione nowe miasto daje nam 100% pewności, że dodatek wyjdzie? To, że wyciekła alpha? Nie. Tak samo jak powstały dziesiątki projektów nowych miast, które nie zostaną kiedykolwiek wydane, choć oglądaliśmy filmy gdzie były w pełni grywalne np. Bastion. Czy myślenie jest takie trudne?


Eee... Masz na dysku wersję z wycieku i pytasz się kiedy to zostanie wydane i jeszcze sugerujesz, że to nigdy nie zostanie wydane...


Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie zdasz matury z polskiego. Ja nie sądzę, że ALPHA nie zostanie wydana. Ona PEWNIE tak. Podobnie jak wersja DEMO. Ja śmiem twierdzić, że dodatek jako zamknięta całość nie zostanie ukończony. Chodzi mi o finalny produkt.

AmiDaDeer PW
5 grudnia 2010, 17:15
Nie dziw się, że traktujemy Cię jak ignoranta, skoro nam nie dajesz innej możliwości.

Po kolei:

Cytat:
Przeciez to bedzie tak, ze w wakacje dostaniemy oficjalną wersję testową (która wyciekła w sierpniu tego roku), potem za jakieś dwa lata wersje demo, a dodatek nie wyjdzie nigdy.
Czyli uważasz, że to nie wyjdzie nigdy i dostaniemy jedynie oficjalną wersję alpha (skoro WYCIEKŁA, to czemu mielibyśmy ją dostać ponownie, zwłaszcza jeśli autorzy tego sobie nie życzą?), a potem demo (jakby miało sens dawanie wersji demonstracyjnej MODA). Dobra, niech będzie.

Cytat:
A co w tym dziwnego, że czekam na jakieś informacje? Chcę wiedzieć choćby kiedy wydadzą wersję alpha, którą notabene mam na dysku od sierpnia.
Czyli czekasz na coś, co już masz. Stąd reakcja Tranga i Mitabrina.

Cytat:
Czy wasze umysły nie mogą pojąć takiej idei, że czekam na oficjalne wydanie wersji alpha choćby po to, by porównać ją do tej, którą mam na swoim dysku. Nie bez kozery wersja, która wyciekła nie jest rozpowszechniana, więc zapewne, o ile zostanie w ogóle wydana NIE BĘDZIE TAKA SAMA JAK TA KTÓRĄ MAM.
Czyli dostaniesz wersję alpha, która nie będzie wersją alpha, bo nie będzie taka sama jak wersja alpha, którą już posiadasz. Trochę mylące, nie uważasz?

Cytat:
A czy to, że zostało zrobione nowe miasto daje nam 100% pewności, że dodatek wyjdzie? To, że wyciekła alpha? Nie. Tak samo jak powstały dziesiątki projektów nowych miast, które nie zostaną kiedykolwiek wydane, choć oglądaliśmy filmy gdzie były w pełni grywalne np. Bastion. Czy myślenie jest takie trudne?
Czyli mówisz zupełnie nie na temat. Albo chcesz pokazać, jaki to jesteś przebiegły, sprytny i inteligentny (ale Ci nie wyszło), albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ale...

Cytat:
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie zdasz matury z polskiego.
Czyli oskarżasz innych o brak czegoś, czego sam prawdopodobnie nie posiadasz. O ile w wielu przypadkach jest to uzasadnione, o tyle tutaj nie jest powodem do chluby.

Cytat:
Ja nie sądzę, że ALPHA nie zostanie wydana. Ona PEWNIE tak. Podobnie jak wersja DEMO. Ja śmiem twierdzić, że dodatek jako zamknięta całość nie zostanie ukończony. Chodzi mi o finalny produkt.
Czyli nie zrozumiałeś Mitabrina kompletnie. Ja natomiast wręcz idealnie (co prawda głównie z kontekstu, ale zawsze). Wysnuj wnioski.


I nie, nikt nie zamierza wydawać alphy, bo alpha nie miała nigdy wyjść. Nikt nie mówił nigdy nic o wersji demo, bo nie miałoby to żadnego sensu. Stwierdzenia typu "To nigdy nie wyjdzie" to jedyne w swoim rodzaju nihil novi, a co za tym idzie - spam.

Ale rozrywka w postaci oglądania sprzecznych wypowiedzi przeplatanych z bulwersowaniem się negatywną reakcją była przednia.

BanBreaker PW
5 grudnia 2010, 17:40
Pisząc o nadziei realisty nie miałem nic złego na myśli, bo sam ją też posiadam i czekam zniecierpliwiony =P

BTW. Nie trzeba zjeżdżać na forum każdego, kto się o coś pyta, tym bardziej jeżeli sam nie rozpoczyna bezmyślnej dyskusji, która do niczego nie prowadzi -.-
I Hobbicie, naprawdę nie musisz cytować wszystkiego po kolei szerząc idiotyzm (wybacz xd). Krótka, zwięzła odpowiedź na zadane pytanie bez ironii i cynizmu załatwiłaby sprawę.

BTW2. Mitabrinie, post z obrazkiem naprawdę nie jest fajny i cięty.

Sawyer PW
5 grudnia 2010, 17:58
A może olejecie te sprzeczki, nie szukajcie dziury w całym, i nie naciskajcie na pytających?

HotA powoli staje się nie udanym projektem, chociaż brawa za dodanie miasta do gry!

janpawel PW
5 grudnia 2010, 18:01
Może inaczej...

Jest sierpien 2010. Wycieka wersja Alpha, którą oznaczmy sobie jako ALPHA 0.9. Mam ją na dysku, lecz jest to nieoficjalny przeciek.


Pewnego słonecznego/pochmurnego dnia zostanie wydana przez twórców dodatku oficjalna wersja testowa, którą oznaczmy sobie nazwą ALPHA 1.0


ALPHA 1.0 zapewne będzie się różnić od ALPHY 0.9. ALE DALEJ BĘDZIE TO TYLKO WERSJA ALPHA, czyli testowa. No i gdy Hobbit przyleci na forum z językiem na wierzchu i pełen podniecenia oznajmi, że ma dla nas link do oficjalnej wersji alpha, ja jak i zapewne Ty pomyślimy: "Mam już alphę na dysku, ale chętnie zobaczę czym się ona różni od tej która wyciekła"

Oto i tylko o to chodziło mi w poście, którym napisałem, że Alphę to już mam.

Zakładając oczywiście, że Alpha zostanie wydana. A co do wersji demo modyfikacji do gier to ja znajduje ich mnóstwo w internecie http://www.google.pl/search?hl=pl&client=opera&hs=WSd&rls=pl&q=mod+demo&aq=f&aqi=g8g-s1g1&aql=&oq=&gs_rfai=

"Jak poinformował Darkmoon (członek HotA Teamu), HotA 1.0 beta zostanie wydana pod koniec lutego 2009 roku!" - o proszę, a więc nawet była zopowiadana wersja BETA czyli wersja, która nie jest sfinalizowanym produktem.

Alistair PW
5 grudnia 2010, 18:13
Niektórzy pewnie się nudzą, bo rozpoczęli filozofowanie na temat, kto lepiej zrozumiał autora danego postu. Proponuję poczytać sobie jakieś wiersze, pooglądać obrazy Picassa czy Salvatore Dali i tu zastanawiać się co autor miał na myśli. Przynajmniej podszkolicie się kulturalnie.

Bo osobiście uważam, że janpawel chciał po prostu dowiedzieć się czy jest coś nowego odnośnie do dodatku. A zaczęło się nie od jego postu, tylko od postu Hobbita, który przyczepił się, że janpawel nie wierzy w pojawienie się kiedykolwiek tego dodatku, ale chce jakichś nowych wieści. Co to ma wspólnego z hipokryzją - czyli z fałszywością, obłudą? Wątpliwości janpawla są jak najbardziej na miejscu, ale nie zabrania to mu chcieć dowiedzieć się czegoś więcej. Nazywanie kogoś hipokrytą z tak prozaicznych powodów jest tak naprawdę obrażaniem.

I to by było na tyle, bo wracam do Sacreda. Pewnie teraz mi się oberwie, ale na pewno nie będę się tym przejmował. Trzymajcie się.
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel