Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

vinius PW
2 listopada 2010, 16:34
Hobbicie, uważam, iż Twe wystąpienie było zbyt ostre. Wypowiedź antzucha1 nie zabrzmiała zbyt grubiańsko, no, gdyby podmienić "Acid" na "Acidzie". Ponadto z pewnością znajdzie się kilka osób ciekawych nowych wieści.

Drwal PW
2 listopada 2010, 16:43
Ja jestem zdania że Wog Team czeka na VCMI 1.0, znaczy że jednak wyjdzie. Dodanie (pełnogrywalnego i niezbugowanego)miasta nie mając kodu źródłowego gry bez ingerencji Slavy według mnie jest mało realne(chociaż jak niektórzy widzieli HotA Teamowi to się udało). Gdyby nie chęć za wszelką cenę dodania egipskiego bastionu pewnie już dawno mielibyśmy Wog 3.59 głownie ze skryptami Sagamosy i dziś czekalibyśmy już pewnie na wersje 3.6.

Co do Antzuha, zgadzam się z Tobą Vinusie, na forum zwracamy się chyba językiem potocznym, używamy skrótów myślowych, nikt tu do nikogo na Pan/Pani nie będzie mówić.

AmiDaDeer PW
2 listopada 2010, 18:10
Możliwe, że zachowałem się troszkę zbyt ostro. Jeżeli odbiorca tak to odebrał - pardon moi, po prostu określiłem swoje odczucia odnośnie tegoż posta (może to wina pierwszego zdania oraz interpunkcji w drugim...). Nie chodziło mi jednak o to, że to było zbyt grubiańskie i trzeba było użyć formy "pan" itp. - po prostu całą wypowiedź można było sformułować nieco inaczej (np. "Czy wiadomo coś więcej?").

Co do dodawania VCMI - NTG też dało radę bez VCMI. Poza tym to są oddzielne projekty i nie słyszałem nigdy, by były w jakikolwiek sposób zintegrowane.

Dragonar PW
3 listopada 2010, 14:28
Hobbit:
Co do dodawania VCMI - NTG też dało radę bez VCMI. Poza tym to są oddzielne projekty i nie słyszałem nigdy, by były w jakikolwiek sposób zintegrowane.
Pewien użytkownik z HC twierdził, że Core WoG ukradł HotA Teamowi sposób na dodanie miasta. Czy to prawda - nie wiem, ale sytuacja przedstawiona przez owego użytkownika bardziej przypominała wojnę, niż solidarne społeczeństwo fanów. Szpiedzy, złodziejstwo, wyścig szczurów. To nie tak powinno wyglądać.

AmiDaDeer PW
3 listopada 2010, 17:49
FCst1 na HC mówił, że to Entuser (programista HotA Teamu) użył części prac (a konkretnie "Initial Operating Time" - nie znam się na programowaniu, ktoś bardziej obeznany może to wyjaśnić?) Deacona (programisty CoreWoG) i dodał miasto do gry jako pierwszy (co nie znaczy, że ukradł i perfidnie to wykorzystał - Ent te materiały dostał).

Ale na ile to prawdziwe - nie mam pojęcia.

Drwal PW
3 listopada 2010, 18:48
Hobbit:
Co do dodawania VCMI - NTG też dało radę bez VCMI. Poza tym to są oddzielne projekty i nie słyszałem nigdy, by były w jakikolwiek sposób zintegrowane.

Faktycznie nikt nigdy o tym nie wspomniał. Nadinterpretowałem trochę wypowiedź na naszym forum Warmongera:

Cytat:
Założenie jest takie, że gra przed wydaniem musi być w pełni ukończona i grywalna. Do implementacji zostało jeszcze kilka funkcjonalności H3, całe mnóstwo WoGa no i oczywiście różne dodatkowe opcje oraz udogodnienia.
.

Uznałem że skoro chcą dodać Woga to pewnie już najnowszą wersje z nowym miastem, skryptami itp.

AnotherChosen PW
25 listopada 2010, 17:04
Mógłby ktoś powiedzieć na kiedy spodziewana jest data wydania? Już od 2 czy 3 lat czekam na ten dodatek przeglądam od czasu do czasu to forum i nadal nic... ech:/

AmiDaDeer PW
25 listopada 2010, 18:27
Oficjalna data wyjścia:
Nieoficjalna data wyjścia:

Uzupełnię kiedyś tam.

Pewu PW
15 lipca 2011, 14:42
Może to trochę spam, ale... Spójrzcie na ID tego tematu xD

</offtopic>

A co do tematu, to po prostu należy uważać, że ten projekt jest martwy, będzie martwy i nie ożyje (chyba, że jakiś Licz przyjdzie i rzuci zaklęcie ożywienia.)

To tyle w tej sprawie, jeśli mój post był zbędny, to przepraszam i nie popełnię tego błędu.

Altair PW
15 lipca 2011, 15:09
Taki znowu do końca martwy to nie jest. Nie tak dawno upubliczniono WoG 3.58f + Era 1.8, który jest w zasadzie 3.59 alfa. Nie ma tam nowych jednostek za to znacząco zostały rozszerzone skrypty. Cały czas powstają nowe patche (np. dodawanie nowych jednostek). Niestety całość jest jeszcze nie do końca stabilna. Co nie przeszkadza wielu skrypterom (w tym mnie) tworzeniu do tego skryptów. ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel