Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Might & Magic MMORPG
komnata: Podziemna Tawerna

Morthan PW
23 października 2010, 19:15
Zna ktoś może jakąś grę przeglądarkową inspirowaną najwspanialszą serią rpg?
Jeśli tak, byłbym niezmiernie wdzięczny za podanie linka.

Haregar PW
24 października 2010, 11:44
Z tego co wiem to nie ma takiej gry przeglądarkowej, a jak już jest to baardzo nieoficjalna. ;)
Jeśli chodzi o samo "Might & Magic: Online" to Ubisoft przygotowuje MMORPG z tego co mi wiadomo...

Zu PW
24 października 2010, 12:14
Cytat:
Jeśli chodzi o samo "Might & Magic: Online" to Ubisoft przygotowuje MMORPG z tego co mi wiadomo...
Litości. Tak jakby w świecie zdominowanym przez WoW-a potrzeba było dodatkowych MMO zrobionych kompletnie bez pomysłu.

Pomijam już tutaj przeciągłym (i pełnym tłumionej wściekłości) milczeniem, że po skasowaniu całego dotychczasowego dorobku tej serii, owe MMO będzie miało z nią wspólną wyłącznie nazwę.

Irhak PW
24 października 2010, 14:30
No chyba, że wyjdą z jakiegoś ze starszych pomysłów... Jak dobrze pamiętam, to ktoś kiedyś wspominał, że na Xeen powstały jakieś portale... gdyby z tego skorzystać jako punkt wyjścia, to byłaby możliwa do rozegrania idealna historia... ;)

Alamar PW
24 października 2010, 16:02
Nie powstały.
Naucz się rozróżniać teorie Acida od faktów z gier.

AmiDaDeer PW
24 października 2010, 17:02
A te teorie mogły wyjść z faktów. Czemu ich nie wykorzystać?

f!eldf!eldUprzedzam: jeśli zrobi się tutaj offtop przynależny gdzie indziej, to zaczną latać nie jedna, a wiele płonących strzał.

Morthan PW
26 października 2010, 15:54
Za M&M mmo zrobione przez Ubisoft to ja dziękuję. Na pewno daliby cholerne Ashan jako świat gry. Nie mówię, że jest zupełnie denne, ale to chłam w porównaniu z Xeen, czy Enroth. Przebrnąłem przez dziesiątki toplist mmorpg i nigdzie nie mogę znaleźć gry na podstawie M&M. Nie wspominając już o Legends, bo umieszczenie CS'a w pseudo świecie M&M to nie był najlepszy pomysł.

Alamar PW
26 października 2010, 19:34
Jest chińskie Heroes Online inspirowane H3 i HV, ale rozgrywające się na Antagarichu, lecz po przepychankach z Ubisoftem, gra jest dostępna tylko dla Chińczyków.

Irhak PW
27 października 2010, 12:28
Cytat:
Naucz się rozróżniać teorie Acida od faktów z gier.

1) Każda teoria Acida jest oparta na jakiś przesłankach...
2) A ty naucz się odróżniać "ktoś kiedyś wspomniał" od "na pewno" ;P
temat: Might & Magic MMORPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel