Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Age of Magic - Heroes III na komórkę
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Phoenix PW
9 kwietnia 2008, 21:13
Heroes III na telefon? Czemu nie? :)

Grupa zapaleńców pochodzenia najprawdopodobniej rosyjskiego postanowiła stworzyć coś coś w stylu Heroes III na telefon. Oczywiście, nie jest to oficjalne wydanie, ale większość grafik na mapie przygód pochodzi rzeczywiście z pecetowych Heroesów. Całe szczęście jest to dopiero wersja beta, więc możemy się spodziewać dalszych postępów. Językiem gry jest obecnie tylko rosyjski, ale wraz z ostateczną wersją pojawi się dla większości bardziej zrozumiały język - angielski. Gra jest zbliżona na tyle do oryginalnego wydania, że dla każdego kto w nią gra staje się po prostu oczywiste zamierzenie autorów jakim jest stworzenie od podstaw Heroesów na telefon. Brakuje animacji jednostek, realistycznego wyglądu miast od środka, oraz muzyki ale poza tym jest naprawdę nieźle.

Projekt ten pokazuje nam, że możliwe jest zbudowanie od podstaw naszej kochanej gry bez potrzeby posiadania autentycznego kodu źródłowego :)

A teraz strona techniczna. Gra wymaga od naszego telefonu systemu operacyjnego Symbian OS w wersji 9.1 bądź 9.2 czyli odpowiednio S60 v3 lub S60 v3 FP1 oraz wyświetlacza w rozdzielczości co najmniej 240x320 albo 320x240. Jednym zdaniem:
Gra działa tylko na nowszych nokiach takich jak E50, N73, N93, N95, E61, N80, E65.












Link do gry:
http://www.4shared.com/file/43564828/8649de5e/Age_of_Magic.html

Oficjalna strona projektu(cyrylica):
http://www.aom-game.org/

Phoenix PW
9 kwietnia 2008, 21:30
Poprawił bym linki, ale nie mogę :( Wyskakuje:
błąd:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/.slickers/acidcave/acidcave/forum/functionsPostSend.php on line 88

RabicanRabicanFixed.

Dark Dragon PW
9 kwietnia 2008, 22:13
Prezentuję się świetnie...
Na jakie modele działa?

Nemomon PW
9 kwietnia 2008, 22:28
Phoenix:
Poprawił bym linki, ale nie mogę :( Wyskakuje: (...)

Zamień tag CODE (którego na AC i tak nie uświadczysz) na {a=adres}opis{/a}

Link do gry

Oficjalna rosyjska.

Phoenix PW
9 kwietnia 2008, 23:11
Wiem jak powinno być poprawnie. Prez pomyłkę dałem tag code (za dużo Przemo :), teraz kiedy próbuje poprawić wywala błąd... Co do modeli na których działa to masz napisane w moim poście. Wszystkie z symbianem s60 v3.

Kulex PW
10 kwietnia 2008, 12:30
Widać, że są nowe, lepsze grafiki.
WOGowe rzeczy też są w nim?
Można jakoś to uruchomić na komputerze?

Phoenix PW
10 kwietnia 2008, 12:39
To przedsięwzięcie nie jest próbą przeniesienia Heroes III na telefony, ale stworzenia gry opierającej się na niej. Myślę, że autorzy uwzględnią WoG'a w tym projekcie. Na screenach widać, że jest jarmark czasu.

Kulex PW
10 kwietnia 2008, 12:45
ciekawostka:
Obiekt 'jarmark czasu' ('market of time') nie został wcale wprowadzony w WoG. Pojawia się już w zwykłej wersji H3 RoE choć tylko na jednej mapie (Zima Tytanów). W samej grze nie miał żadnego zastosowania (był 'pusty'), ponieważ najprawdopodobniej wycofano go w ostatniej chwili. Podobno miał służyć jako zwykły 'czarny rynek', na którym można było kupować artefakty, ale obiekt miał się przemieszczać w czasie i przestrzeni raz pojawiając się w jednej części mapy, a raz w drugiej. WoG Team wykorzystał istniejące w grze grafiki i stworzył nowe zastosowanie dla tego obiektu.
Ale jak go tworzyli Rosjanie, to WOG jest w tym.

Phoenix PW
10 kwietnia 2008, 12:53
Wiem o jarmarku czasu.
Raczej będą tylko akcenty WoG'a. Tak samo jak akcenty Heroesów. Jak chcesz zobaczyć zupełne heroesy które uruchomisz na komputerze to zapraszam do tematu "Heroes III mobile remake".

Dark Dragon PW
27 marca 2009, 21:11
Nie wiedziałem gdzie to dać...
Znalazłem takie coś w sieci:
http://telejava.pl/aplikacja/1078/heroes_iii_of_might_and_magic

SaoSin PW
31 marca 2009, 12:46
Nom fajnie Dark Dragon ale problem z tym żeby to ściągnąć trzeba się rejestrnąc za 5 zł z phona jakbyś miał tam konto to z chęcią bym tą gierke sprawdził a tak...

dambibi PW
31 marca 2009, 13:24
SaoSin nic za darmo ;).

noname PW
17 sierpnia 2010, 16:49
Jk zainstalować to age of magic ? Wgrywam plik na komórkę i nic :(

Haregar PW
25 sierpnia 2010, 12:51
Cholera! No moim LG Cookie nie będzie działać, a szkoda... :[
Chociaż... jeśli to dzieło podane przez Dark Dragona jest jakoś kompatybilne, to jestem gotów nawet za 11zł esa wysłać, byleby w to zagrać. :)

Lyokoheros PW
16 października 2010, 15:24
Wiadomo czy zadziała na sony ericssonie w350i?

Mitabrin PW
16 października 2010, 16:03
A masz na nim symbiana?

Lyokoheros PW
16 października 2010, 16:09
Nie wiem, gdzie to sprawdzić

Alistair PW
16 października 2010, 16:37
Nie masz symbiana, bo nie ma systemu operacyjnego w tym modelu.

Kirin PW
16 października 2010, 18:14
Nie ma tego systemu operacyjnego - jakby nie było żadnego, to użytkownicy tego telefonu mieliby z lekka przechlapane. :P

Alistair PW
17 października 2010, 00:40
No niestety nie znam się za dobrze na kwestiach technicznych. Wiem tylko, że nie ma symbiana. Natknąłem się na informację, że ten Sony Ericsson ma dedykowany system operacyjny. Nie wiem co to znaczy, nie znalazłem rzetelnej definicji tego określenia, jedynie same bzdety. Jedyne co zauważyłem to to, że np. Nokia E51, którą posiadam, ma system operacyjny, który mógłbym porównywać z Windowsem, na tej zasadzie, że mogę sobie wgrać aplikacje pozwalające odczytywać w telefonie np. pliki pdf czy doc, czego nie da się zrobić np. na SE w350i.

Krótko mówiąc Nokia E51 ma system operacyjny, a SE W350i go nie ma. Gdy wejdziesz np. www.telepolis.pl, to masz tam podane przy Nokii PDA - Symbian, przy SE brak takiej informacji. Tak samo na www.peryskop.pl - przy nokii jest napisane system operacyjny symbian, przy SE nie ma informacji, że posiada symbiana czy inny system operacyjny dla telefonów komórkowych. Podobnie na http://worldgsm.pl/

To tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne. Wg mnie ta gra nie pójdzie na SE W350i.

EDIT: Poza tym niektóre telefony mają system operacyjny, a inne tylko konkretne oprogramowanie, które nie jest określane mianem systemu operacyjnego, przynajmniej w potocznym tego słowa znaczeniu. Czy jest to fachowe rozróżnienie to niestety nie mam zielonego pojęcia.
strona: 1 - 2
temat: Age of Magic - Heroes III na komórkę

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel