Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: MM9 - czy warto?
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2

Dalerius PW
9 października 2010, 12:41
Cytat:
w grze, liczy się przede wszystkim klimat i fabuła

W grze cRPG? Nie. Miło jak jest dobry klimat i fabuła, ale to nie jest najważniejsze.

Field PW
9 października 2010, 13:13
To niby CO się liczy? -_-" Albo: czy jest jakaś gra komputerowa, gdzie fabuła ma znaczenie?

Dalerius PW
9 października 2010, 13:20
Liczy się odgrywanie ról, wybory wpływające na świat.
W każdej grze ma znaczenie fabuła, ale najbardziej w przygodówkach. Jeżeli w grze cRPG najważniejszy byłyby klimat i fabuła to wystarczyłby zwykły hack and slash z dobrą fabułą i klimatem.

James_Dean PW
27 stycznia 2011, 19:30
Według mnie, odpalcie Wizardry 8, jest o niebo lepsze od tego badziewia. Wprowadzenie w trzeci wymiar nie wyszło twórcom na dobrze. Brzydota, fatalne sterowanie, śmieszni przeciwnicy latający gdzieś pod nogami, ogólnie gra odrzuca pod każdym względem!

Dalerius PW
3 lutego 2011, 20:40
Cytat:
fatalne sterowanie

No pewnie, cholerne strzałeczki w MM6-8 były lepsze.

Co do samego sterowania, wszystko jest w porządku, chyba, że macie uraz do W, A, S, D, ja sterowanie opanowałem w kilka minut.

Irhak PW
3 lutego 2011, 21:28
Taaa? Chodzenie WSADem? Ja tam używałem w MM9 strzałek...

Haregar PW
3 lutego 2011, 23:13
Ja bardzo gorąco polecam dziewiątkę. Mimo że gra troszkę straciła na klimacie z powodu grafiki 3D, która nie czarujmy się nie była tak klimatyczna jak modele trójwymiarowe przemienione na dwuwymiarowa w częściach 6-8 to jednak warto.

Fabuła i klimat jest, a trzeba dodać, że cała akcja dzieje się w Axeoth, co już jest swoistym elementem godnym polecenia, bo ile mamy gier roleplaying usadzonych w tym świecie Mocy i Magii? Takiej jak Might&Magci IX nie ma dlatego tym bardziej odkrywanie świata odkrytego po Rozliczeniu jest swego rodzaju "polecaczem".

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać i ocenić samemu. Ja z powodu braku czasu przerwałem gdzieś chyba w połowie, chociaż nie wiem jak to się wszystko kończy i zamierzam niedługo powrócić do niej, aby się dowiedzieć.

Ja polecam tę pozycję nie tylko, że jest Might & Magic, ale że jest dobrą grą po prostu usadowioną w naszym ulubionym Uniwersum.


Irhak PW
4 lutego 2011, 01:39
Niczym ciekawym się nie kończy... po prostu tak jak masz w miejscu, gdzie skończyłeś poprzednio znajdujesz się na końcu gry, tylko bez głównego questa ;P

Sawyer PW
4 lutego 2011, 10:07
A ja zamiast MM9 polecę wam moje drogie duszyczki (lub i nie :P) sesyjkę RPG z przyjaciółmi. Klimat jest niezapomniany! A wspomnienia na całe (nie)życie.

AlamarAlamarZależy od graczy.
strona: 1 - 2
temat: MM9 - czy warto?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel