Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Absurdy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

TOLBERTI PW
6 stycznia 2008, 04:40
Ja w armii miałem jednego goblina i zrobiłem z niego giermka. Mój bohater chodził bez armii.

Trang Oul PW
6 stycznia 2008, 12:48
Częsty przypadek, może się też zdarzyć, że bohater będzie bez armii, bo polegnie cała jego armia poza dowódcą.

maniek23 PW
14 stycznia 2008, 20:45
Ja spotkałem się z dość ciekawym błędem podczas burzenia miasta. Kiedy zburzyłem całe miasto i wróciłem do niego po 6 dniach ukazał mi się dialog o możliwości odbudowania miasta. Ja nic jednak nie zrobiłem, wyszedłem z ekranu miasta pozostawiając je takie jakie jest. Po chwili ponownie wszedłem do miasta, a tutaj niespodzianka... bitwa. Z kim? Z... samym sobą... Walczyło dwóch identycznych bohaterów o takim samym wojsku.

Seener PW
19 stycznia 2008, 22:39
Włączyłem sobie misję. Poziom najtrudniejszy (= 0 zasobów). Premia początkowa- artefakt (wylosowało mi topór centaura). Nie włączyłem opcji dodatkowe zasoby ani nic takiego. Co więc w takim razie robi u mnie jedna uncja siarki?


http://img253.imageshack.us/img253/7092/qqqqqqqqqqqqgw2.png

Ps- miło, że w końcu jest zaznaczony nr strony danego tematu którą się aktualnie przegląda :)

ps 2)- trzeci raz tego posta piszę

Trang OulTrang OulTo jest rtęć :D .

Martin14m PW
20 stycznia 2008, 16:44
Siema. Chce powiedzieć, że jak grałem w SoDa to wziełem na chcwile wyszedłem do pulpitu (Alt + Tab), a gdy znów powróciłem do Heroesów to mi się stało:
http://img510.imageshack.us/img510/3112/absurdoo6.jpg .
P.S.
Mój bohater był zaznaczony.

Seener PW
22 stycznia 2008, 00:26
Chyba doszedłem do przyczyny mojego absurdu. A mianowicie Cuthbert to bohater którego jedną z początkowych umiejętności są finanse. I w ten sposób na początku pierwszego miesiąca, pierwszego tygodnia wygenerował mi losowy zasób- w tym przypadku to właśnie jedną sztukę, niech Ci będzie :P- Rtęci. To jednak dalej jest absurd a raczej nieścisłość, ponieważ żadna właściwość artefaktu ani żadna umiejętność nie działa od razu w pierwszy dzień po rozpoczęciu gry. A gdy zablokowałem opcję finanse (1, 2 i chyba 3) to nie miałem na początku dodatkowych 125- ciu sztuk złota a logicznie rzecz biorąc powinienem je dostać.

caladan PW
29 września 2010, 17:16
Jest taki fajny absurd, że można mieć więcej niż 10 umiejętności. Mój bohcio ma 15 ( jedno na 100% na stałe dodatkowo), ale jeszcze muszę sprawdzić czy to jest błąd wogifikacji mapy, czy norma. Nie powiem kilka z nich jest bardzo przydatna.

Nie jest to błąd.

http://img213.imageshack.us/i/prezentacja1b.gif/

Kamar PW
28 listopada 2010, 00:00
Witam!

Dzisiaj grałem w Woga. Grałem zamkiem "Zamek" i przytrafiło mi się coś dziwnego. Bo normalnie mam ustawione w opcjach WOG, że mogę ulepszać kapłanów na kapłanów wojny oraz wszystkie te inne stworzenia (7 poziom -> 8 poziom) w zamkach. Ale zawsze, kiedy je ulepszałem to nic się nie działo, a dzisiaj... Kiedy chciałem kupić nową "porcję" wojska, zauważyłem coś dziwnego. Oto dwa screeny:

http://img153.imageshack.us/i/nowyobrazmapabitowaca.png/
http://img100.imageshack.us/i/kopianowyobrazmapabitow.png/

Jak widać, kapłani zostali zamienieni na kapłanów wojny (w pierwszym screenie), a w drugim mnisi na kapłanów (czyli po prostu "przesunęli się o jedno pole"). Niby nie jest to dziwne, ale nigdy mi się tak nie działo, że zamiast zwykłych jednostek w zamku, pojawiły się te wyższe formy możliwych jednostek. Zawsze kiedy kupowałem kapłanów i ulepszałem ich na kapłanów wojny, to kapłani zawsze byli na swoim miejscu. Jak to się stało, że nagle dzisiaj się tak zamienili? I czy da się to odwrócić (bo gdybym chciał na przykład znowu mnichami walczyć)? To mi się zrobiło przez przypadek (kolejny bug), czy w opcjach WOG'a jest gdzieś taka opcja, która umożliwia coś takiego, a ja po prostu, nie wiedząc o jej istnieniu, sprawiłem, że się zamienili?

Proszę o wyjaśnienie
Z góry dzięki

satyr64 PW
2 grudnia 2010, 20:11
Wyłącz i włącz tą opcję jeszcze raz i zobacz co będzie dalej :) Jak będzie to samo to już nic nie poradzę niestety :(

Najpierw wyłącz opcję i zapisz a potem włącz opcję i zapisz .

Murazor PW
3 maja 2011, 18:13
Próba użycia spaceru po wodzie na północno-zachodnią wyspę.
http://img842.imageshack.us/f/wtfwy.png/

NewSeener PW
20 maja 2011, 23:40
Na początku witajcie ponownie ;) Tak to ten sam zgryźliwy czepliwy i zapatrzony w siebie Seener, co kiedyś :P:P Tak się jakoś złożyło, że musiałem zawiesić swoją egzystencje tutaj. Rozumiecie, matura, potem rozpoczęcie studiów i tak dalej... W międzyczasie, zapomniałem hasła do konta, zamieniłem adres mailowy... Ale oczywiście nie wyrzekłem się swojej miłości do Herosa :) Ale nieważne to wszystko.
Na dobry początek mam dla was screena. Byłem naprawdę w ciężkim szoku. Kampania SoD, Gem (trzecia czy tam czwarta misja), drugi dzień gry dzień gry. I co wy na to ?

http://imageshack.us/photo/my-images/684/hem.png/

Acid Dragon PW
21 maja 2011, 00:58
Cute ;)

Kiedyś w kampanii Dracona na dużej mapie na samym jej początku od rozbitka wylosowałem sobie anielskie skrzydła. Misterne labirynty układane przez autorów na niewiele się zdały ;).

Jeddite PW
3 lipca 2011, 14:50
Jaka odważna meduza! Dała się nawet wmurować... Trzeba przyznać, że pasuje kolorystycznie ;D

Bluearga PW
14 października 2011, 17:52
Wiedzieliście, że komputer potrafi oszukiwać? :P

Raz przy zamku zaatakował mnie wrogi bohater, moja armia składała się z Bastionu, miałam tam też 15 całkiem dobrze doświadczonych diamentowych smoków. Tamten miał nieumarłych i dodatkową mieszankę bodajże jednostek z cytadeli(tak, bardzo inteligentne, obniżone morale :P)

No i walcze tymi diamentowymi smokami... I oczywiście ŻADNEJ jednostki nie oślepiły... I to nie tylko w tej walce. Jeszcze jak walczyłam wcześniej to w żadnej nikogo nigdy nie oślepiły.

Później, wrogi bohater z armią bardzo mieszaną(miał upiory, diamentowe smoki w liczbie 2 i troglodyty) zaatakował jedno z moich miast. Armii tam wielkiej nie miałam, ale szanse na wygraną nawet jakieś były... No tyle, że te dwa diamentowe smoki co mi trafiły jednostkę to ją oślepiały. Jedynie Wiwerny i Gorgony się przed tym uchroniły, natomiast reszta była oślepiona. Wygrałam tylko dzięki zabójczemu spojrzeniu gorgon.

Zresztą to nie była jedyna walka z udziałem tych(czy tam innych) diamentowych smoków, które ZAWSZE oślepiały. Trochę dziwne, gdyż doświadczone jednostki(moje) mają zwiększoną szansę na oślepienie, a tymczasem ani razu nikogo nie oślepiły, chociaż tą jedną mapę przechodziłam prawie dwa miesiące :P Za to komputer ledwie dorwał dwa, czy tam cztery diamentowe smoki i proszę, oślepiały wszystko co stanęło im na drodze, zwłaszcza, że walczył nimi niewiele(bo ich siedlisko zdobył dopiero pod koniec gry)

Irhak PW
14 października 2011, 18:45
Uhm... poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale dopóki szansa nie wynosi 100% to ZAWSZE jest szansa na nietrafienie (a komputerowi się trafiło ciągłe 100% najwyraźniej lub miał większe szczęście w losowaniu).

AmiDaDeer PW
14 października 2011, 18:54
I właśnie o to chodzi w tym absurdzie, jeśli dobrze rozumiem. Po prostu niezwykły niefart, wręcz "oszustwo" ze strony komputera. :P

Kubson PW
7 października 2017, 00:44
Sory. Wiem, że ten temat już dawno jest skończony, ale jest coś, co mi w ogóle nie daje spokoju. Pytam się, jak to możliwe, że minęły około 4 miechy gry, Si był w posiadaniu kilku miast, ale tylko jednego lochu i nabił aż 109 smoków cienia. WTF?!!!

Kammer PW
7 października 2017, 00:46
WoG i +4% jednostek dziennie?

Kubson PW
7 października 2017, 08:18
Wiem, że jest taka opcja, ale była wyłączona. Grałem na mapie, gdzie absolutnie nie było żadnych zewnętrznych siedlisk 7 i 8 poziomu. Jedynie miałem włączoną opcję z grallami we wszystkich miastach, ale nawet z grallem nie mógł mieć tych smoków aż tyle w tak krótkim czasie. Powinien mieć ich ok. 40-60.

avatar PW
7 października 2017, 09:52
Dyplomacja?
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9
temat: Absurdy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel