Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Konkurs na wizerunki komnat
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Irhak PW
21 września 2010, 13:29
TO:
A może kompromis? Animowane, jak są nowe posty, statyczne, jak nie ma?
Acid:
Nie ma mowy.(...) To tylko egzotyczny efekt na dzisiaj.

Ludzie! (tzn. umarlaki i smoki!) Tak ciężko u w moich postach odróżnić sarkazm?
A co do czasu ładowania - tak jak napisałem, tak widzę ja... ;P

vinius PW
21 września 2010, 14:56
Wątpię, by Trang pisał w odniesieniu do Twojego posta. Zwłaszcza, że propozycja ta była całkiem sensowna (chociaż są już te głowy smoków).

Dragonar PW
21 września 2010, 15:28
Animowana komnata jest oczywiście ładniejsza, ale nie powinna pozostać na długo. Co prawda ja różnicy w ładowaniu nie zauważyłem, mimo wolnego Internetu, lecz skoro aż tyle to waży... Nie wiedzę sensu. Wystarczy *.png dobrej jakości.

Trang Oul PW
21 września 2010, 18:20
Cytat:
Wystarczy *.png dobrej jakości.
Właśnie :P .

Trith PW
21 września 2010, 18:24
Kiepska jakość mojej grafiki jest tu akurat spowodowana równie kiepską jakością filmiku, z którego zrobiłem ten obrazek. Jednak kiedy będzie miała wrócić wersja bez animacji, to mógłbym przygotować poprawiony obrazek. (dobrze rozumiem, że chodzi o np. "kwadratowość" skrzydeł smoka?)

Qui PW
21 września 2010, 19:23
No jak gif jest zrobiony ze 150 pełnych klatek, to nic dziwnego, że tyle waży. Jakby ktoś to jakoś sensownie zoptymalizował/skompresował to może by zeszło do jakiegoś strawnego rozmiaru.

Trang Oul PW
21 września 2010, 20:22
Owszem, chodziło mi o piksele. A skoro sama grafika jest tak słabej jakości, to tym bardziej nie potrzebujemy aż tylu fps.

Ginden PW
21 września 2010, 21:13
Dziękuję za animowaną komnatę, podmienię sobie i tak obrazek za pomocą wtyczki do Firefoxa - MyImageHere. :P

Trang Oul PW
21 września 2010, 22:49
Dzięki, ale... nie mogłeś napisać wcześniej?! Miałbym Piekielny Czat...

... i wyszło na to, że konkurs był zbędny, bo każdy sobie sam pozmienia...

SubArrin PW
21 września 2010, 23:08
A grafikę zawsze można wrzucić na inny serwis, żeby nie obciążać transferu Groty.

Ginden PW
3 października 2010, 17:17
Cytat:
Dzięki, ale... nie mogłeś napisać wcześniej?! Miałbym Piekielny Czat...
Podaj adresy, z których mogę ściągnąć sobie pliki, też chętnie sobie podmienię...
Albo nawet daj jakiś link do pobrania. :P

dambibi PW
3 października 2010, 18:34
Ja chcę unicornowy ;3.

Dark Dragon PW
1 lutego 2014, 22:29
Konkurs ulega niejakiemu wznowieniu. W związku z powstaniem nowego stolika (Jarmarku Cudów).

1. Każdy może zgłosić jedną grafikę.
2. Propozycja powinna być w swej ostatecznej formie, a więc grafiki *.jpg, *.gif lub *.png o rozmiarze 100x100 pixeli (dokładnie tyle), bez żadnych ramek lub innych ozdobników, przedstawiającej budynek, lokację, wnętrze lub wejście.
3. Grafika musi pochodzić z gier multiwersum Might & Magic LUB z oficjalnych (niefanowskich) materiałów związanych z tymi grami (grafiki promocyjne, materiały Forge, etc.)
4. Grafika powinna odzwierciedlać nazwę lokacji. Można próbować również przy tym zaproponować nową, własną nazwę na lokację i/lub grafikę.


PS. Czas zgłoszeń upływa wraz z końcem przyszłego tygodnia!

Alamar PW
2 lutego 2014, 08:12

:P

Propozycja w oryginalnym rozmiarze:


i po przeróbce:

Irhak PW
2 lutego 2014, 12:43
Mnie tam odpowiada zarówno obecna grafika jak i Jarmark Czasu :P
Ew. można się pokusić o coś takiego :P

Alamar PW
2 lutego 2014, 12:51
To masz na myśli?

Irhak PW
2 lutego 2014, 13:01
Taa... pasuje idealnie do wnętrza grot :P

Alamar PW
2 lutego 2014, 14:07
Płonie ognisko w Grocie... a nie, nie w Grocie. ;P Co nie zmienia faktu, że masz praktyczne wykorzystanie tego targowiska.
Jestem ciekaw, czy jakbyś wrzucić je na tło Lochu z H3 czy miast w jaskiniach z H4, nie wyszłoby to lepiej?

Lunkier PW
4 lutego 2014, 00:44
Ciężko było znaleźć coś bardziej związanego ze sztuką, więc...

strona: 1 - 2
temat: Konkurs na wizerunki komnat

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel