Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Pytania i komentarze
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

vinius PW
21 stycznia 2006, 22:01
#Ja tu nic nie mówię, ale ja tez człowiek i gracz, sołtys również :)

Alamar PW
22 stycznia 2006, 20:35
Altair:
>>>Za kilka godzin [naszyjnik] będzie gotowy. Jak skończę oddam go tobie.
Po czym oddałeś go Qtogzogowi - tak szybko go zrobiłeś???
Gdzie tu logika???

Altair PW
22 stycznia 2006, 20:36
Masz rację zaraz poprawię (jeśli Qui poprawi). Chociaż post w którym to pisałem był parę godzin temu.
Po za tym to MG napisał "Podróz zajmie wam z 3 dni czasu RZECZYWISTEGO!". Czyli 3 dni czasu rzeczywistego = 3 dni RPG. (albo jakoś tak)

Qui PW
22 stycznia 2006, 20:38
Logikę zabiliśmy jeszcze przed wilkiem. Wziąłem sobie z niej g ;P.

Alamar PW
22 stycznia 2006, 20:43
Jeszcze dwie uwagi na przyszłość:

1. NIE MA EDYCJI POSTÓW ANI USUWANIA POSTÓW (poza poprawianiem literówek) - jeśli dana postać coś zrobi, stało się - nie da się tego zmienić. Wyjątkiem od tego są posty niezwiązane z grą, które będą usuwane lub przenoszone do odpowiednich tematów (post Viniusa). To MG i Gracze mają pilnować, by wszystko się zgadzało - ja jedynie mogę podać, gdzie ktoś walnął jakąś gafę - jak w tym wypadku Altair.

2. PŻ i PM Qui, Altaira, Kaazama i Holgara:
PŻ/PM mają się składać, na karcie postaci, z dwóch członów: aktualnej ilości i maksymalnej ilości, czyli np. w przypadku Qtozoga PŻ 51/51 (obecna ilość pż/maks. ilość pż).

Są jeszcze jakieś pytania?


EDIT:
>>>Chociaż post w którym to pisałem był parę godzin temu.

Ale z przebiegu akcji można wywnioskować, że Twoja odpowiedź była kilka chwil po zabiciu dzika. Chyba uwaga o szukaniu myśliwego nie padła dopiero po tym, jak zrobiłeś amulet?

Qui PW
22 stycznia 2006, 20:47
Altair, Alamar: usunąłem z obu postów naszyjnik.

Alamar PW
22 stycznia 2006, 20:49
OK
A tak z ciekawości Qui - jak duża jest torba twojego goblina? Żeby nie wyszło, że zmieści się w niej 2-metrowa halabarda ;)

Qui PW
22 stycznia 2006, 20:59
A po co mi cała halabarda? W przypadku napotkania jakiejś odrąbię metalową część i wrzucę do torby, a resztę wyrzucę ;P. Ale jakiś miecz powinien się zmieścić... A jak nie to się dziurę zrobi, najwyżej będzie wystawał ;P.

Qui PW
22 stycznia 2006, 21:06
Widzę że są pewne problemy, więc...

Instrukcja obsługi tego goblina na Q, cz. 1, jak się toto odmienia przez przypadki :P

M: Qtogzog
D: Qtogzoga
C: Qtogzogowi
B: Qtogzoga
N: Qtogzogiem
M: Qtogzogu

Dziękuję za uwagę.

Alamar PW
22 stycznia 2006, 21:12
>>>A co z Altairem? Chyba go nie zostawimy.

Jeśli dobrze czytam, to postać Kaazama też z Wami podróżuje (co najwyżej przespał całą walkę).


EDIT:
>>>wzrost: ok. 150cm (to duży goblin ;))

W Deyji są większe (trochę niższe od człowieka) ;)

Qui PW
22 stycznia 2006, 21:16
Trang pytał o Altaira, a Kazaam to Awangel i on chyba nadal leży pod tym zdechłym wilkiem ;P.

Trang Oul PW
22 stycznia 2006, 21:17
Tak, ale w tym czasie niczym się nie zajmuje, więc może jechać. Altair jest zajęty robieniem naszyjnika.

Alamar PW
22 stycznia 2006, 21:19
Dopisałem tylko, żebyście o nim nie zapomnieli.

A tak właściwie to gdzie jest Holgar (zarówno jako Postać jak i Gracz)? Chyba gdzieś z Viniusem, ale nie mogę Go zlokalizować.

Trang Oul PW
22 stycznia 2006, 21:19
>>W Deyji są większe (trochę niższe od człowieka) ;)

Z tego by wynikało, że najprawdopodobniej gobliny z Axeoth pochodzą z Deyji.

Qui PW
22 stycznia 2006, 21:23
Alamar: teraz mi mówisz? ;P Well, mój w każdym razie jest z Krewlod, duży jak na tamtejsze warunki, i nie ma nic wspólnego z tymi jakimiś przerośniętymi wynaturzeniami co zamieszkują tą samą krainę co nieumarli.

A Holgar... chyba w knajpie został ;).

Trang Oul PW
22 stycznia 2006, 22:00
Altair, powinieneś mieć w ekwipunku zęby wilka (i coś, na co możnaby je nawlec).

Altair PW
23 stycznia 2006, 20:18
Tak powinieniem i już mam.

Alamar PW
23 stycznia 2006, 20:41
BORYNA!!!
MASZ TAKI FAJNY PRZYCISK "EDYTUJ", TO GO UŻYWAJ, BY POPRAWIAĆ SWOJE BŁĘDY!!!
I ZANIM WYŚLESZ POST, PRZECZYTAJ GO TRZY RAZY, A NASTĘPNIE JESZCZE RAZ!!!

Szawy PW
23 stycznia 2006, 20:43
Ehhh... Jaki ze mnie głupiec. Forum zaśmieciłem kartą postaci a zupełnie o sesji zapomniałem. Kiedyś sprawdzałem często ale w końcu to stało się trochę monotonne. No do cierpliwych to ja nie należę. Drogi MG proszę wybacz mą nieudolność i skontaktuj się ze mną na gg (6480151). Jeżeli nie masz ochoty na gg lub po prostu nie chcesz by taki niedołęga był na twojej sesji proszę odpisz tutaj. Jeszcze raz przepraszam za nieuwagę i pozdrawiam. A tak przy okazji życzę wesołego jajka bo być może o tym też zapomnę :D .

Alamar PW
23 stycznia 2006, 20:50
Trang:
>>> Rysuję mapę i zaznaczam na niej gildie magii

A zajrzyj do map - gildia jest daleko od traktu/drogi - jakim cudem ją widzisz??? Do Moulder jest kawał drogi od tawerny i stajni.


Szawy:
Nie sprawdzałem teraz Twojej karty, ale ostatnim razem brakowało Ci (porządnej) historii. Bez niej nie masz nawet co marzyć o grze.
Jeśli jest (lub jest akceptacja postaci przez MG), to możesz grać. Zaraz sprawdzę.

EDIT:
OK, możesz grać. Boryna Ci pozwolił.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Pytania i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel