Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36

Tarnoob PW
7 sierpnia 2010, 07:42
Prototyp strony. Pierwotnie miała być o czym innym, ale równie dobrze ten szkielet i szata graficzna może po­słu­żyć serwisowi o HotA.

Kto tam się zgłaszał do pomocy?

Mitabrin PW
7 sierpnia 2010, 16:37
Mi się podoba, co prawda jeżeli ma to być podstrona Groty, to uważam, że lepiej by było gdyby odnośniki do poszczególnych działów, były na liście po lewej stronie i moim dziwnym kaprysem byłoby, gdyby zamiast loga z napisem "Heroes of Might and Magic" był sam napis "Horn of The Abyss" (mógłbym przygotować stosowną grafikę), ale to tylko moja wizja. :)

SubArrin PW
7 sierpnia 2010, 16:51
Wygląda bardzo ładnie, pasuje do Groty. Treść jak dla mnie przesadzona: "tajemniczemu, nieopisanemu nigdzie i nigdy dotąd", "wszystkie ciekawe informacje, jakie pomija się w innych serwisach" - chyba nie będziecie przeglądać wszystkiego sprawdzając, czy nikt czasem nie zamieścił jakiejś informacji, która tam będzie?

Wstęp też jak dla mnie zbyt długi, ale jeśli w na "głównej" będzie tyle tekstu, to jest akurat :)


Irhak PW
7 sierpnia 2010, 20:52
Co do strony - całkiem niezła... szkoda tylko, że tak mało informacji ;P

Co do pozostałej części rozmowy - do tego tematu się nadaje... ;) - przeniesione...

Sawyer PW
7 sierpnia 2010, 22:56
Tarnoobie, mój mail znajdziesz w podpisie(nie kieruj się nazwą maila, co prawda był przeznaczony pierwotnie do czegoś innego ale, teraz zrobię z niego użytek).

Ayshines PW
14 sierpnia 2010, 10:48
Wiem, że nie można udostępniać plików hota. Jednak jest to ostatnia rzecz jaka przyszła mi do głowy, żeby naprawić sobie grę. Swój problem opisałem już w innym dziale. Podobno Hota ma lepse grafiki, więc może będzie rozwiązaniem problemu. Bardzo więc proszę o udostępnienie mi tego moda drogą mailową. tiunivelly@interia.pl

SubArrin PW
14 sierpnia 2010, 18:02
Lepsze grafiki nie oznaczają, że dodali rozdzielczość panoramiczną :P

Sawyer PW
14 sierpnia 2010, 18:26
A ja bym chciał tak z ciekawości, dostać tejże betę, i spytać, czy dodali tam miasto, nie zamieniając żadnego?(bo mam pewien kreegański pomysł).
I jeszcze jedno, jak ja mam modyfikować stronę skoro nie mam do niej dostępu?
To taki dziwne trochę.

AmiDaDeer PW
14 sierpnia 2010, 18:56
Tak, dodali tam miasto, ale alpha jest niemodyfikowalna. Nawet spolszczyć się nie da. Najwyżej grafiki podmienić.

Ayshines PW
15 sierpnia 2010, 17:06
^^

Jak zą zapisane pliki tekstowe? Jeżeli w .dll, to mogę to przejżeć.

Sawyer PW
15 sierpnia 2010, 19:56
W dll to ja też mogę obejrzeć te pliki(tym bardziej że wiem co z nimi zrobić, nie muszę umieszczać na forum)
Ale skoro alpha jest zablokowana to pech.

AmiDaDeer PW
15 sierpnia 2010, 20:18
Z tego, co mi wiadomo, to w samym execu... Ja przeglądałem plik *.dll i nic nie znalazłem. Ale możliwe, że źle szukałem.

Sawyer PW
15 sierpnia 2010, 20:22
Wsadź paczkę plików dll na serwer jakiś(no co, nie przesyłamy wersji alpha, tylko pliki w celach badawczych ;) i pokombinuje coś.

Dark Dragon PW
18 sierpnia 2010, 08:16
Jakże miło słyszeć takie wieści, przyznam się, że od początku mocno wierzyłem w HotA :) Cóż pozostaje czekać kiedy udostępnią kolejną ver. szerszemu gronu graczy, bo aż nie mogę się doczekać ;)

Ayshines PW
21 sierpnia 2010, 09:27
Coś temat zamarł. Są jakieś nowości?

SubArrin PW
21 sierpnia 2010, 09:47
Pewnie są, poszukaj na http://forum.df2.ru/. Na HC zamknięto temat. A w ogóle to nie ma się co spodziewać jakichś ciekawych newsów do wydania. Mają wersję (pre?)alpha, starają się poprawić, dopracować.

Alamar PW
21 sierpnia 2010, 09:54
Cytat:
Mają wersję (pre?)alpha, starają się poprawić, dopracować.
Jak co roku... ;P

Ayshines PW
28 września 2010, 16:07
Ciekawe:

I am one of those who was in time to DL those early versions of Hota and I agree with vladud2000. It still has few bugs and it needs to be completed. You woudln't like to play this early demo. Also I agree with Hota team that are taking all this time, they still need to fix and over all polish the mod. Its almost completed, just have the patience.

na heroescommunity, przez ddrag0n

Marian2oo6 PW
28 września 2010, 21:42
Trang Oul:
Zapowiada się nieźle... ale ile modów/dodatków też się dobrze zapowiadało, a na pokazaniu paru screenów, czasem nawet animacji się skończyło? Pożyjecie, zobaczymy, co z tego będzie...

Tyle w temacie. Póki nie zobaczę wczytującej się kampanii - nie uwierzę w nic...

satyr64 PW
11 listopada 2010, 21:15
A to jest już tester miasto Cove ? Może mi ją ktoś wysłać jeżeli byłoby to możliwe ? Mogę podać numer Gadu-Gadu bo pliki można przez niego wysłać :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel