Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 120 - 121 - 122

Mitabrin PW
7 sierpnia 2010, 21:36
Tak przy okazji premiery nowego StarCrafta... LINK

I przy okazji - Czy marine kiedy zostanie kupiony mówi "you want a piece of me, boy?" czy "you want to piss of me, boy?"?

mancias_sc PW
8 sierpnia 2010, 10:38
Chyba jednak to pierwsze, chociaż Blizz jest do wszystkiego zdolny. ;) Klik
Jednak skoro jesteśmy przy SC, warto zobaczyć od czego wszystko się zaczęło klik.

Alamar PW
17 sierpnia 2010, 22:51
Coś ze wczorajszej Angory:
Żywot smoka nie jest łatwy.

Dragonar PW
19 sierpnia 2010, 23:59
Soft: Ubi reklamuje Samsunga.

Mitabrin PW
20 sierpnia 2010, 00:40




Alamar PW
20 sierpnia 2010, 09:01
Cytat:
Soft: Ubi reklamuje Samsunga.
Nie dość, że masz ten sam obrazek w Grocie, to jeszcze powtarzasz uwagi kogo innego. :P

dambibi PW
24 sierpnia 2010, 14:00
Pomijając to że w tej zbroi lepiej niż na polu walki wyglądała by w szczerym polu, w zbożu ;p, to jak ona walczy w tych obcasach? http://www.acidcave.net/img/kb_screen1.jpg

@down:swoją drogą takie choroby jak pas cnoty ;p.

Alamar PW
24 sierpnia 2010, 14:36
Lepsze pytanie, po co jej zbroja, która nie zapewnia ochrony, a jedynie odparzenia i otarcia?
Ciekaw jestem, jakie choroby mogła nabyć, chodząc w tym "stroju"? ;)

vinius PW
24 sierpnia 2010, 16:27
W takim skąpym to obstawiam weneryczne :P.

OGARexs PW
29 sierpnia 2010, 18:02
Z innej beczki...Ciekawy problem edytora mam HoMM3.

Logos PW
31 sierpnia 2010, 12:36
@Dambibi; Alamar; Vinius
Zbroja na pewno zostala zrobiona z najnowszych komponentow jak np.: przepuszczajacych powietrze (chocby puszczanie gazow), albo wchlaniajacych plyny (soki wszelkiej masci).

Field PW
31 sierpnia 2010, 14:44
Parę cytatów z artykułu o HVI z CDA, które nie nadają się nawet do zapostowania w Portalu...

Cytat:
Po raz pierwszy w historii MM ujrzymy dżunglę.

Ledwo z zamku wyjechał, a już ma rogi. Kobiety...

Rosjanie ze studia Nival Interactive - zajęci innymi projektami nie podjęli się zadania stworzenia nowego ciągu sagi. A ja myślałem, że Ubi miało inną wizję i dało im kosza.

Jest nim zespół ekspercki złożony z fanów serii, wywodzących się z różnych krajów, zwykle liderów lokalnych fandomów. Ktoś słyszał o kimś jeszcze poza Marzhinem?

Imperium Gryfinów/Grifinów WTF?

Skracając kwestię fabuły: do tej pory główną antagonistką była Anastazja. Nagle stała się ona Iriną.

Pora zjeść dziewczynkę i zabrać jej skrzynkę. Na screenie przedstawiającym Cape of Conjuring (czy inny płaszczyk) i skrzynię ze skarbami. Okularki?

Stój aniele, to cię zdzielę. Na screenie przedstawiającym starcie wampira i włócznika.

wyznawcy natury Sylvanie

Zdaniem autorów 7 rodzajów bogactw rozmyło ich znaczenie i dlatego w Heroes VI ostać się mają być może tylko cztery rodzaje dóbr: złoto, drewno, kamień i "esencja magiczna".

Zmieniła się jednak nie tylko technologia, ale i styl graficzny projektu - pozostaje stylizowany, ale już nie tak kreskówkowy jak "trójka" czy "piątka".

(nie jest pewne, czy kompozycją zajmą się kojarzeni z serią Rob King i Paul Romero) EPIC FAIL

Might & Magic: Heroes VI zupełnie nieoczekiwanie okazało się dla mnie hitem przynajmniej porównywalnym z King's Bounty. Nie jest to może produkt o znaczeniu strategicznym dla Ubisoftu.

Alamar PW
31 sierpnia 2010, 14:47
Cytat:
Jest nim zespół ekspercki złożony z fanów serii, wywodzących się z różnych krajów, zwykle liderów lokalnych fandomów. Ktoś słyszał o kimś jeszcze poza Marzhinem?
Arturchix, Elvin, Gene (ci dwa wraz z Cepheusem mają dostęp do forum dla vipów na HC, wiec może nie do końca są w kontakcie z Ubi), ... podejrzewam też Sir Charlesa. Chyba ktos tam jeszcze z Drachenwalda.
W sumie 20 osób.

Field PW
31 sierpnia 2010, 14:50
Ok. Moja kulpa :P

vinius PW
31 sierpnia 2010, 16:07
Cytat:
Might & Magic: Heroes VI zupełnie nieoczekiwanie okazało się dla mnie hitem przynajmniej porównywalnym z King's Bounty.
Zna się chłop na rzeczy.

dambibi PW
31 sierpnia 2010, 17:33
Ukazał to szczególnie określając H3 kreskówką ...

Aayren PW
31 sierpnia 2010, 18:47
Nie żebym bronił jakkolwiek Gema, bo naprawdę recenzję napisał byle jak okiem nawet byle-jakiego fana jak ja, ale:
Raz - z tych informacji co mamy, i z tego co sam dostał, da się tylko napisać taką nieskładną reklamówkę, bo w końcu to zapowiedź, a nie jakkolwiek rzetelna recenzja w pełni ukończonego projektu. Patrzmy na to więc trochę z przymkniętym okiem. Rzekłbym.
Dwa - ale żeby się OBRAZKÓW czepiać!? No ja już od dawna nie kupiłem żadnego CDaction, ale jak mnie pamięć nie myli, te obrazki z komentarzem zawsze były takie same - nie żaden rzetelny opis tylko takie tam bzdety. Co tam ma być? "Bohater w rogatym hełmie stoi przed zamkiem", "Wampir atakuje zbrojnego" (inna sprawa, czy "zły" wampir zwracający się do "dobrego" zbrojnego nie może powiedzieć per "Mój Aniele"!?). Drodzy moi, trochę dystansu, albo zmieńmy nazwę forum na "Inkwizycja HoMM".

f!eldf!eldWyrazy zakończone na spółgłoskę podczas odmiany nie dostają apostrofów. Rzekłem.

I popraw posta, z łaski swojej, bo Gogolem poszczuję ;)

Field PW
31 sierpnia 2010, 18:54
Aaryen - po kolei. Zareklamuję siebie i powiem, że do najnowszego numeru Czasu Imperium będzie wstawiony mój artykuł na temat MM:HVI i zobaczysz, co można zrobić (oczywiście ze szczątkową na czas pisania artykułu wiedzą :P).

Tu nie chodzi o sam fakt rymowanek. Tu chodzi o to, że obnażają ignorancję autora - anioła jestem w stanie zdzierżyć, ale tę dziewczynkę... Bohater Haven (czyli nie zjada raczej nikogo) + fakt, że to ARTEFAKT... Litości...

Warmonger PW
1 września 2010, 08:39
Te wycinki wydają się dość bełkotliwe, ale żeby to ocenić, musiałbym przeczytać cały artykuł. Niestety nie czytałem CDA od bodajże recenzji pierwszego Far Cry :>

Irhak PW
3 września 2010, 14:20
Wiem, że mało śmieszne, ale może ktoś się uśmiechnie:

strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel