Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Blade PW
4 sierpnia 2010, 18:35
Skoro Grobowiec ma być w Nekropolii, to Jaskinia Mroków gdzie?

Irhak PW
4 sierpnia 2010, 18:49
Jaskina Mroków -> Cienie -> Dungeon/Loch

Miziak PW
14 sierpnia 2010, 21:56
Witam,

Mógłbym prosić o rehost bo link z pierwszego posta wygasł =/
Z góry dzięki,
Pozdrawiam,
Miziak ;)

Irhak PW
14 sierpnia 2010, 22:06
OK... Tutaj masz wersje PL na innym serwerze... nie powinien tutaj link wygasnąć.. ;)

I BTW.:
f!eld:
Kreator:
- odgłosy, skoro prosisz ;P

Jakoś fanem transseksualistów nie jestem :P

Mi jakoś nie przeszkadzają one... po prostu gram z wyłączonymi dźwiękami, chociaż wiem, że wiekszość graczy tego nie robi ;)

Miziak PW
14 sierpnia 2010, 22:24
Dzięki bardzo!

Miziak PW
14 sierpnia 2010, 23:23
Ej nie wiem czy to błąd czy tak ma tyć bagienny potwór nie ma grafiki???

Trang Oul PW
15 sierpnia 2010, 03:27
A przeczytaj jego opis... Poza tym, skoro go nie widać, to nie ma znaczenia, czy tyje.

avatar PW
15 sierpnia 2010, 10:54
Oj ma znaczenie, ma... Jak tyje, znaczy że głośniej sapie. A wtedy go łatwiej zlokalizować!

Altair PW
15 sierpnia 2010, 12:04
Kreator Irhak:
Może mi ktoś z tym pomóc? *mina Puszka ze Shreka*

Tu macie pliki ZEOBJTS.txt ZEOBJTSlepsze.TXT

Wybierzcie sobie które wolicie, jednak uważam, że bardziej kompatybilna z wogifikacją będzie wersja dwu-kratkowa (oczywiście nikt mnie nie posłucha ;)).


Irhak PW
15 sierpnia 2010, 15:56
A wiesz, że jeszcze brakuje 2 budynków i będe mógł wypuścić nową wersję z budynkami, bo w starej ich nie ma jeszcze? ;)

Irhak PW
9 września 2010, 21:44
OK... to lekki update dot. 8LR. (BTW. teraz dopiero zauważyłem, że 8LR jest robione pod NU ;P) Mam gotowy podział co kiedy się ukaże.

Wersja 0.8:
- budynki,
- dodatkowe defy jednostek,
- 2 niespodzianki, a właściwie 3 ;)

Wersja 0.9:
- UN44.def :(
- umiejętności,
- kompletny skrypt (mam nadzieję, że Altair pomoże).

Wersja 1.0:
- odgłosy.

Wersja 0.8 już wkrótce!

Irhak PW
11 września 2010, 19:59
Tak jak obiecałem wersja 0.8 jest już dostępna!
Dostępna od jakiegoś czasu na mojej stronce ;)
Link do działu download, gdzie znajdują się łatki wog dla AR i 8LR w wersji 0.8 ;)

Aklantes PW
2 października 2010, 22:05
Witam Kreatorze Irhaku. Mam drobny problem z 8LR v 0.8. Otóż po bezproblemowym ściągnięciu pliku .wog z podanego linku i umieszczeniu go w katalogu update okazuje się, iż jest on uszkodzony (przynajmniej tak twierdzi program). Gdy sprawdzam go za pomocą winRara, to niby jest wszystko w porządku, jednakowoż moda zainstalować w tej wersji nie mogę. Czy mógłbym prosić Cię o poradę w wolnej chwili?
Ufam żeś zdrów.

Irhak PW
2 października 2010, 22:28
Musiałbym dostać ostatnią wersję pliku WoGdebugXX.txt od Ciebie... Znajduje się on w katalogu woglogs... wtedy będę mógł określić, co jest nie tak...

Cytat:
Ufam żeś zdrów.

A zdrowy, zdrowy, dziękować... ;)

EDIT - @down - mogę być przez jakiś tydzień niedostępny, więc nie wiem czy to tak dobrze... nie wiem nawet czy jutro będę miał czas na to...
EDIT2 - a jednak...

Aklantes PW
2 października 2010, 22:35
Już wysyłam niezbędne pliki. Dziękuję za rychłą odpowiedź. :)

Irhak PW
2 października 2010, 23:17
WoGDebug8:
Critical error in file C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\InstallWoG\ZAVG156Z.MSK, install aborted
Erro in action: Create file

Wygląda na to, że nie wszystko jest tam... sprawdziłem i trzeba pozbyć się z h3sprite.txt linijek ZAVG156Z.MSK i ZAVG157Z.MSK, bo w tych miejscach będzie wyskakiwać error...

Aklantes PW
3 października 2010, 00:14
Dziękuję za pomoc. Po dostosowaniu się do Twych porad instalacja przebiegła pomyślnie. Dobrej nocy życzę.

Lyokoheros PW
7 października 2010, 16:42
Można prosić o screena wszystkich nowych jednostek na polu bitwy?

Irhak PW
7 października 2010, 17:18
Nie, bo nie posiadam... ;) a poza tym to są jednostki 8. poziomu a nie z kilku poziomów, więc jest niemożliwe danie ich w jednej walce ;P

Z (nie)uszanowaniem,
KI ;P

Dragonar PW
7 października 2010, 17:37
Kreator Irhak:
(...) a poza tym to są jednostki 8. poziomu a nie z kilku poziomów, więc jest niemożliwe danie ich w jednej walce ;P
...bo nie ma czegoś takiego jak edytor map... ;P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [WoG/mod] 8th Level Reborn

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel