Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alamar PW
11 lipca 2010, 22:24
@Qui
Mind reading? Wszak minotaury znają co nieco magii umysłu (a telepatia to podstawowy czar tej szkoły). :P

Altair PW
11 lipca 2010, 22:40
@Qui
Widocznie miał złe doświadczenia z.. goblinami ;)

Irhak PW
12 lipca 2010, 19:16
Jak i wściekł się, że nie dają mu spać, więc postanowił wszystkich zamienić w jedzonko, co by mu nie przeszkadzali ;)

Altair PW
12 lipca 2010, 20:04
A ja tylko dodam, że pisanie trzy razy pod rząd nie czekając na odpowiedź MG jest nielegalne.

Qui PW
12 lipca 2010, 20:32
Altair: Well, masz edit i delete, czyż nie? Czy coś spsułem i nie masz? :P

Field PW
13 lipca 2010, 01:43
Nie ma avatarów :P Ja jednak się gubię :P

Irhak PW
16 lipca 2010, 21:58
No właśnie... kiedy będą custom avatars?

Qui PW
16 lipca 2010, 22:23
Jak ktoś zbierze i mi dostarczy? :P

Irhak PW
16 lipca 2010, 23:24
OK... jako, że niektórzy mogą mieć zastrzeżenia, bo nie podali żadnych propozycji na avatar, zamieszczam tutaj wszystkie, które udało mi się znaleźć lub odpowiednio przetworzyć...

Avatary

EDIT - zamiast starego avatara Hobbita jest ten ;)

Dalerius PW
13 sierpnia 2010, 11:31
Altair mogę dołączyć do twojej sesji?

Altair PW
13 sierpnia 2010, 13:27
Wystarczy, że stworzysz kartę postaci. Po mojej akceptacji, będziesz już tylko musiał poczekać na wpis "wprowadzający". Możesz także pójść na łatwiznę i wybrać jednego z trzech wolnych/bezimiennych NPCów z drużyny (niziołka lub jednego z dwóch najemników). Wtedy nie będzie etapu "wprowadzania" (ale kartę postaci i tak będziesz musiał napisać).

Jednocześnie przypominam (tym którzy od dawna nie dali żadnego wpisu), że ich postacie będą pozostawione w Jaskini Trzynastu Klątw na cały czas ich nieobecności.

Dalerius PW
13 sierpnia 2010, 14:23
Imię: Dalerius
Rasa: Człowiek
Klasa: Rycerz
Wygląd na avatarze

Cechy pierwszorzędne
HP: Wysokie 6 (3+3)
MP: Brak (0)
CO: Przeciętna 5

wszyskich punktów powinno być w sumie 11 (8+3)/poprawiłem - przyp. Altair

Cechy drugorzędne
Siła: Przeciętna
Inteligencja: Przeciętna
Celność: Przeciętna
Szybkość: Przeciętna
Szczęście: Przeciętne

Umiejętności:
Miecz: Adept
Tworzenie/Naprawianie przedmiotów: Ekspert
Kolczuga: Adept
Wciąż możesz dodać 3 umiejętności jako, że jedną masz z racji specjalności - przyp. Altair

Zdolność specjalna: Czeladnik

Opis postaci: Dalerius zawsze był dobrze traktowany w rodzinie ale w końcu chciał wyruszyć w swoją pierwszą podróż. Otrzymał wiele zadań i zawsze je wykonywał oprócz jedenego. Dalerius chciał się stać silniejszy dlatego zapisał się do Furi Berserkerów gdzie nauczyli go jak tworzyć i
naprawiać przedmioty oraz noszenia kolczugi. Następnie dołączył Na krawędzi ostrza gdzie nauczyli go jak dobrze władać mieczem. Później usłyszał wezwanie Nagerka i cieszył się że będzie mógł wykonać najważniejszą misję w jego życiu.



Altair PW
13 sierpnia 2010, 15:55
Poprawiłem twoją kartę. Pozostaje jeszcze kwestia tego czy chcesz grać jako jeden z najemników (rasa i klasa są odpowiednie), czy też wolisz zacząć od zera?

Dalerius PW
13 sierpnia 2010, 17:50
A w jakim miejscu zacząłbym grę?

Altair PW
14 sierpnia 2010, 10:10
Od zera czyli przybywasz przez portal i będziesz musiał wypełnić poboczne misje (m.in. zdobyć złoto, porozmawiać z Karczmarzem, Nagerkiem) albo tam gdzie teraz jest cała drużyna czyli przy zbrojowni (wtedy jesteś najemnikiem), wybierasz broń i wyruszacie do Jaskini Trzynastu Klątw. Musisz zdecydować którą opcje wybierasz.

Dalerius PW
14 sierpnia 2010, 10:29
Dobra, zaczynam od zera.

Altair PW
14 sierpnia 2010, 20:23
Dalerius dodany do sesji.

Irhak PW
14 sierpnia 2010, 21:16
Ningress doczeka się odpowiedzi elfów czy ma już brać tą upatrzoną laskę?

Altair PW
14 sierpnia 2010, 21:25
Tak o ile ja doczekam się chociażby (jeszcze) jednego wpisu kogoś z twojej drużyny (min. to 3 a są 2). Do tego czasu będę tylko prowadził wątek Daleriusa.

Dalerius PW
5 września 2010, 09:42
Altair a może karczmarz dałby mi coś do sprzątania? :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel