Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 29 - 30 - 31

Sawyer PW
8 czerwca 2010, 22:33
Mi się wydaje że to może Beta-tester albo faktycznie pracownik NWC
Po prostu znalazł i pomyślał że pomoże rozwinąć się Forge, i żeby kiedyś zostało ono ukończone z PIERWOTNĄ IDEĄ.
Choć, nowe modele etc, mile widziane ale wolałbym żeby Forge było "Hirołsowe" niż takie nowoczesne.

Trang Oul PW
8 czerwca 2010, 23:18
Prawdę mówiąc to było niemal pewne, że ktoś ma kopie (chociażby na wypadek zemsty z powodu zwolnienia), musieliśmy tylko czekać, aż się ujawni.
Dziękujemy!

Dru PW
8 czerwca 2010, 23:46
To dobra wiadomość, że ktoś miał na tyle odwagi i chęci udostępnić te pliki!.

Grafiki na pewno są autentyczne, bo data powstania jest datowana na piątego maja 1999 roku.

Jednakże wydaję mi się, że nie tylko Benhur miał dostęp do tych plików wcześniej...

Vatras PW
9 czerwca 2010, 10:28
Słodka D. w Tadżykistanie! Wynagrodź tego dobrego człowieka w dzieciach i homeostazie!

A teraz na spokojnie - czy ktoś obyty w modowaniu (Dragonar?) może oświecić nas maluczkich i powiedzieć nam czego tak właściwie brakuje (oprócz całego kodowania oczywiście) do pełnego stworzenia miasta? Nie zauważyłem (chociaż tak dokładnie wszystkiego nie przeglądałem) animacji jednostek, bohaterów na mapie ani zewnętrznych siedlisk.(Nie przeczytałem wcześniejszych postów, mea culpa) Nie zmienia to faktu, że jest teraz nadzieja, że zagramy jeszcze kiedyś Kuźnią (albo nasze dzieci przynajmniej).

PS. Link do HC w newsie jest zepsuty.

vinius PW
9 czerwca 2010, 12:45
Dobra, fajnie, budynki są, ale jednostek brak. A o 7 poziomie dowiedzieliśmy się tylko tyle, że wyglądały podobnie do nosorożców (ochrzczone mianem "rhino"), a jak konkretnie - możemy tylko zgadywać.

Alamar PW
9 czerwca 2010, 12:55
Rhino wcale nie musiało oznaczać wyglądu, lecz wytrzymałość i siłę przebicia. :P
I wiadomo nieco więcej o tej jednostce, choćby to, że miała zdetronizować archanioła.

AmiDaDeer PW
9 czerwca 2010, 14:26
Cytat:
jednostek brak
Cóż...



Powiedzmy, że od jakiegoś czasu się nieco z tym bawię. :P

(tak, wiem, że to nie wygląda tak samo jak wersja od NWC, że jest za małe, itp., itd. - pracuję jednak nad tym)

Artov PW
10 czerwca 2010, 14:18
Cytat:
(tak, wiem, że to nie wygląda tak samo jak wersja od NWC, że jest za małe, itp., itd. - pracuję jednak nad tym)
A ja ci powiem, że ten nawet bardziej mi się podoba ;]

vinius PW
10 czerwca 2010, 16:30
Hobbit - Anim8or? Widzisz, trochę pracy i jakie cuda się tworzy, jakieś dwa lata temu same klocki konstruowałeś ;).

Sawyer PW
10 czerwca 2010, 17:39
Jak mówiłem, jest fajny, tylko swą twarzą wygląda... a właściwie nie wygląda bo jej nie ma.

AmiDaDeer PW
10 czerwca 2010, 23:45
Kamixo:
a właściwie nie wygląda bo jej nie ma.
Ma, tylko cień tak dziwnie pada. :P

Dark Dragon PW
18 czerwca 2010, 15:05
Wszystko pięknie, teraz pytanie tylko czy fani wykorzystają tak wielki prezent?

vinius PW
18 czerwca 2010, 21:33
Nie doczekałem się wyczerpującej odpowiedzi od Hobbita, więc ponawiam - w jakim programie modelowałeś, niziołku?

AmiDaDeer PW
19 czerwca 2010, 13:58
Ja myślałem, że to pytanie retoryczne... :P

Tak, Anim8or, acz sam korpus (prócz nieznacznych modyfikacji) nie jest mój.

Sawyer PW
19 czerwca 2010, 14:03
Sam bawię się na razie w tym programie(Anim8or) ale jakoś słabo mi to wychodzi, no ale jestem na dobrej drodze wytworzenia drono-podobnego stworzenia(ale rym!)

Okej, czekam na dalsze jednostki i inne stwory które świata nie widziały (i mam nadzieje że nie zobaczą, ale oczywiście jeżeli będą dziwadłami a nie materiałami do wskrzesze... Tfu! Dobrymi materiałami do poprawiania... ;)

Dru PW
11 lipca 2010, 13:48
Ostatnio na Heroes Community dzieje się wiele ciekawych rzeczy zwłaszcza w temacie The Forge. Niejaki Don_komandorr ze współpracy z Alex-Andrem stworzyli oto takie jednostki:

Pyromaster i jego ulepszenie

Siedlisko:

Oraz Foot Soldier jako ulepszenie Grunt Soldier
i alternatywna wersja:

Co myślicie o tych jednostkach?. Według mnie są naprawdę dobre, czuje, że coraz bliższa jest nadzieja ujrzenia miasta Forge w HoMM3.

Acid Dragon PW
11 lipca 2010, 14:00
Jak dla mnie rewelacja - wreszcie fajne i oryginalne jednostki, a nie gobliny z doklejonymi miotaczami.

Tiger-2 PW
11 lipca 2010, 14:40
Wygląda świetnie .

Ginden PW
11 lipca 2010, 14:53
Genialne. Nie to, co potworki z różnych prób wskrzeszenia.

AmiDaDeer PW
11 lipca 2010, 15:18
Gwoli ścisłości: o ile mi wiadomo jednostki zostały zrobione w 100% przez Alex-andra, acz pewności nie mam. Anyway - mistrzostwo. Co prawda wydają mi się ciut za duże, ale i tak robią wrażenie.

A teraz się pochwalę - porównanie mojego zombiaka z jednostkami Alex-andra:



Oczy mi nie do końca wyszły, ale jest w miarę dobrze...?


EDIT: Poprawione.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel