Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 162 - 163 - 164

Trang Oul PW
11 maja 2010, 00:56
A mnie się podoba, chociaż od razu widać, że to inny styl graficzny.

Irhak PW
11 maja 2010, 15:41
Hobbit, Warcraft 3 jest takie kanciaste...
Jak na pierwsze "próby" to całkiem niezłe, Drago...

AmiDaDeer PW
11 maja 2010, 17:11
Cytat:
Warcraft 3 jest takie kanciaste
Doprawdy, niesamowite. :P

Faktem jest jednak, że dało się to zrobić tak, żeby w oczy nie raziło.

ziomal121 PW
12 maja 2010, 16:59
Ładnie to wygląda.Taka animacja jest płynna.

Artov PW
14 maja 2010, 20:06
Może i płynna, ale to jej jedyna zaleta. (no może oprócz prespektywy) ;D
Ale sama możliwość wyciągania jednostek jest ciekawa

Sawyer PW
21 maja 2010, 23:44
Nie nazywać mi Warcrafta3 kanciastym, sam war posiada o wiele lepsze możliwości zrobienia czegoś niż h3 ;>

Co do jednostek, takie z perspektywą H4, podobają mi się takie (nadawały by się do h4 idealnie ale do h3 też)

Dragonar PW
22 maja 2010, 00:07
Kamixo:
Nie nazywać mi Warcrafta3 kanciastym, sam war posiada o wiele lepsze możliwości zrobienia czegoś niż h3 ;>
Sztuką jest zrobić coś, gdy nie ma możliwości. Gdy są, wtedy każdy może i umie. :P

Trang OulTrang OulZnaczy np. tracić swój czas i innych, narysować coś w Paincie, zamiast w PS albo zrobić zdjęcie i później się tym chwalić? Była o tym dyskusja na Cmentarzu...

Sawyer PW
22 maja 2010, 23:44
Chodzi mi o to, że swoje marzenia/pomysły łatwiej jest zrealizować w War3 niż H3,
tzn nie twierdze iż naszych marzeń nie można przelać do h3 ale jest o wiele ciężej i wiadomo że jak coś się doda do herosa (tzn coś porządnego typu Grove)
jest się KIMŚ ale łatwo też można być KIMŚ tworząc mapę w Warcraftcie, bo uwierz mi że tworzenie w tej gierce (tzn war3) jest trudniejsze jeżeli chcesz mieć wszystko swoje, ale nawet nowy może stworzyć grywalną mapkę bez potrzeby
robienia własnych materiałów, tylko korzystanie z kogoś (takie tam jest prawo, tzn jeżeli ktoś sobie na to zezwala co się zdarza prawie zawsze =P) Oczywiście wole tworzyć w h3 nowe lokacje, tzn mapy czy nawet jednostki, ale jakoś boli brak trochę łatwiejszych i przydatniejszych narzędzi do tworzenia, choć gdyby tak było to scena h3 po prostu była by nudna tak jak Warcraftowa, tzn kampanie są świetne ale mapy dla wielu graczy są nudne i się powtarzają.

Ogólnie mówiąc scena h3 jest lepsza przez to że jest trudniejsza, no i to że heroes to heroes!
Mam nadzieje że się rozwinie i powstaną bardziej pomagające narzędzia (oczywiście nie za bardzo) i że nasze własne jednostki będą wyglądać lepiej niż jakiś kleks z kartki.

Goldenraz PW
23 maja 2010, 11:52
A mnie się bardzo podoba wyciągnięta kapłanka księżyca. Czy do gry by pasowała to inna sprawa - jednostki w W3 mają często dziwne kolory no i rzeczywiście jakość grafik 3D nie jest powalająca (i chwała im za to, bo inaczej nie pograłbym u mnie na kompie).
Szkoda, że nie można swobodnie dodawać nowych miast do gry - miasto złożone w całości z jednostek W3 mogłoby być jakimiś obcymi, którzy przylecieli na ten świat, a skoro jednostki są do siebie podobne, to chybaby nie raziły. Oczywiście przy limicie 256 jednostek w grze mam nadzieję, że nikt nie będzie tracił czasu na takie coś ;)

Irhak PW
23 maja 2010, 17:31
Goldenraz:
Oczywiście przy limicie 256 jednostek w grze mam nadzieję, że nikt nie będzie tracił czasu na takie coś ;)

Założysz się? ;)
Zarówno H3 jak i WC3 mają swój własny klimat i nie zawsze wymieszanie dobrze będzie odebrane albo sensownie zrobione...

Sawyer PW
25 maja 2010, 20:02
Racja, warcraft ma taki klimat walki w Azeroth, lecz jak grałem kampanie RoC(regin of chaos) ludzi to wydawało mi się że klimat jest trochę herosowy(tzn ten z 3) więc zależy jakie umiejscowienie itp.

Dragonar PW
29 maja 2010, 21:55


Wężowy strażnik, czyli coś w rodzaju 6 poziomu w Cove. Moja druga jednostka z Warcrafta. Do pobrania TUTAJ.

Artov PW
4 czerwca 2010, 17:22
Czy mi się wydaje czy to ma perspektywę jak jednostki z H4?

EDIT: Aha ;]

Dragonar PW
4 czerwca 2010, 17:35
Wydaje Ci się.

dambibi PW
4 czerwca 2010, 17:46
Jakaś animacja ruchu?

Mroczny Łowca PW
6 czerwca 2010, 02:37
Ale na perspektywę H3 też nie wygląda. ;p Wyraźnie pochylony w dół ten osobnik jest.

AmiDaDeer PW
6 czerwca 2010, 12:30
Pierwsza wersja Sachmet z egipskiego Bastionu się kłania. :P

Artov PW
18 czerwca 2010, 16:28
Kiedy pojawiły się grafiki z Forge pomyślałem, że kuźnia staje się coraz bardziej realna...
Bądź co bądź zająłem się pracą nad jednostką.
Właśnie ją ukończyłem - oto "Jump Soldier" wg. (podkreślam) mojego projektu
W paczce znajduje się def. na polu bitwy, na mapie, mały i duży portret.


Tu jest jeszcze screen jakby ktoś bardzo chciał.

TU POBIERZ(WERSJA GRYWALNA;-])
Myślałem też nad różnymi wariantami kolorystycznymi

I jak go oceniacie?

AmiDaDeer PW
18 czerwca 2010, 16:44
Szczerze mówiąc bardzo przeciętna jednostka. Animacja ruchu wygląda wręcz ohydnie.

Artov PW
18 czerwca 2010, 21:26
Ekhm... Holender (lub Belg) - masz rację. Jednak nie jest to wina jednostki tylko tego, że podałem zły link! To jest na razie jedna wersja robocza. Zaraz zmieniam link i ściągniesz gotową jednostkę

EDIT: No cóż, lepszy rydz niż nic.;] Widać, że muszę się jeszcze podszkolić. (Sprawdzasz go w grze, czy przeglądasz def.?)
strona: 1 - 2 - 3 ... 83 - 84 - 85 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel