Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nekropolia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Skazo PW
13 czerwca 2010, 22:59
Słuchajcie, kiedyś widziałem gdzieś na necie obrazek zamku Nekropoli z tym, że budynki i cała reszta wyglądały jakby miały o wiele lepszą grafikę, nie pamiętam gdzie to widziałem, i teraz moje pytanie czy to kojarzycie, i czy to był jakiś mod do woga? Żeby podmienił wygląd Nekropoli? Jeśli tak to prosił bym o linka.

Altair PW
13 czerwca 2010, 23:24
To zapewne nawet interesujące. Pytanie tylko czy aż na tyle by tworzyć do tego osobny wątek? ;>

Skazo PW
13 czerwca 2010, 23:35
w takim razie sory i proszę adminów o przeniesienie go do mojego poprzedniego tematu

Irhak PW
13 czerwca 2010, 23:41
Masz na myśli ten screen?
Podejrzewam, że to mogła być jakaś starsza wersja Necropolis, inna wizja programistów po prostu... Jeżeli tak było, to nigdy nie wyszło takie Necropolis...

Skazo PW
13 czerwca 2010, 23:43
Tak to to!! Szkoda że nie wyszło :( a dało by radę wprowadzić to do gry? mógłbym nawet pomóc i powycinać budynki i zamaskować dziury po nich.

Trang Oul PW
14 czerwca 2010, 01:06
To Nekropolia z bety. Lepsza od ostatecznej, tak samo jak wiele innych rzeczy (np. portrety jednostek, Forge)...

Acid Dragon PW
14 czerwca 2010, 14:51
To tylko jeden zachowany screen.
Wg mnie nie da się tego wprowadzić do gry realnym nakładem pracy, ale jak ktoś by się uparł, zaczął wycinać poszczególne budynki, dorabiać animację i próbował dopasowywać je do obecnego układu budynków w nekropolii to.... znaczyłoby, że takiemu człowiekowi przydałaby się jakaś terapia :P.

Artov PW
14 czerwca 2010, 14:58
Trang:
(...)Lepsza od ostatecznej(...)
Nie wydaje mi się... Wersja ostateczna jest lepsza - bardziej mroczna;] Ta jest jakaś taka zbyt jaskrawa (...i ten księżyc :P)
Master:
to.... znaczyłoby, że takiemu człowiekowi przydałaby się jakaś terapia :P.
Lub nie wie co zrobić z czasem ;)

Dragonar PW
14 czerwca 2010, 15:49
Racja - Nekropolia z bety była znacznie lepsza. Podobnie jak Loch.

Acid Dragon:
Wg mnie nie da się tego wprowadzić do gry realnym nakładem pracy, ale jak ktoś by się uparł, zaczął wycinać poszczególne budynki, dorabiać animację i próbował dopasowywać je do obecnego układu budynków w nekropolii to.... znaczyłoby, że takiemu człowiekowi przydałaby się jakaś terapia :P.
Poczułem się urażony. ;P
Ale wyciąłem tylko zamek i mi się odechciało. :P

AltairAltairA ja z krzesła spadłem gdy to przeczytałem. Umiecie humor poprawiać jak mało kto. XD

AmiDaDeer PW
14 czerwca 2010, 17:26
Cytat:
Racja - Nekropolia z bety była znacznie lepsza. Podobnie jak Loch.
Może, ale IMO nie pasowała do reszty pod względem graficznym, więc była gorsza. :P

dambibi PW
14 czerwca 2010, 18:57
Hobbit:
Może, ale IMO nie pasowała do reszty pod względem graficznym, więc była gorsza. :P
To reszta była gorsza i zaniżyła standardy. ;p

vinius PW
14 czerwca 2010, 19:38
Co "nie pasowała", co "nie pasowała", pasowała, tylko tekstury i rendery zbyt wysokiej jakości, to się tak wydaje. Trochę by się rozmazało, przyciemniło i by pasowało jak ulał.

avatar PW
14 czerwca 2010, 20:28
Ta Nekropolia jak i wszystkie screeny z bety wyglądały okropnie! Przecież jak na dłoni widać jaki graficzny postęp nastąpił między beta a finalną wersją h3. Narzeka się, że czwórka jest cukierkowa, ale beta też taka jest. Jedyny argument dla tych, którym to się podoba to chyba opatrzenia się na zasłużoną grę i potrzeba zmian. Jakichkolwiek.

Irhak PW
14 czerwca 2010, 22:43
No tak, ale 3 budynki mi się podobają... tylko 3... karczma, świątynia, sale ciemności...

Skazo PW
14 czerwca 2010, 23:07
a dało by radę samą grafikę fortu podmienić? bo ten z bety mi się bardziej podoba

Artov PW
14 czerwca 2010, 23:37
O właśnie!
Czekałem, aż ktoś da inteligentną odpowiedź! W pełni zgadzam się z Avatarem! Przecież oba screeny to i to wyglądają okropnie! Może są "ładne", ale nie pasują do klimatu miasta! Są to po prostu na żywca konstrukcje 3d które nie przypominają rzeczywistych budynków, są kolorkowe i zupełnie nie pasują do klimatu Necropolis i Lochu które w założeniu mają być mroczne!
Wniosek: Miasta w wersji finalnej są o wiele lepsze pod względem kolorystycznym i dopracowaniem 3d!
PS: I jeszcze sam fakt, że za nekropolią widać tylko jakąś pustynię też wzbudza we mnie niechęć ;p

Master13 PW
16 czerwca 2010, 00:38
Zgadzam sie z przed mowcami i dodam od siebie ze wyglad obu zamkow jest nieestetyczny

Skazo PW
16 czerwca 2010, 06:38
mam pytanie, czy jest jakiś sposób żeby zapisać random map i potem otworzyć ją w mapediotrze?

avatar PW
16 czerwca 2010, 12:37
Każda - podkreślam każda losowa mapa zapisuje się na dysku i można ją otworzyć w edytorze. Czy jak w folderze z z grą widzisz katalog random_maps to nie zapala ci się żółta lampka w głowie?

Irhak PW
16 czerwca 2010, 16:53
avatar:
Każda - podkreślam każda losowa mapa zapisuje się na dysku i można ją otworzyć w edytorze. Czy jak w folderze z z grą widzisz katalog random_maps to nie zapala ci się żółta lampka w głowie?

Najwyraźniej zapala mu się wtedy CZERWONA lampka...

Sorry, nie mogłem się powstrzymać...
strona: 1 - 2
temat: Nekropolia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel