Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Z kapownika f!elda, czyli jubileusz Groty
komnata: Podziemna Tawerna

Field PW
17 października 2009, 22:21
No, z racji tego, że mamy 1000 tematów za sobą, postanowiłem stworzyć drobne podsumowanie z najlepszymi (moim zdaniem) kwiatkami, jakie uchowały się przed Strażnikami i Starożytnymi. Nie jest ich zbyt wiele, ale mam nadzieję, że się chociaż uśmiechniecie (czasem przy wspomnieniach :P).

Dziś na warsztacie: Nieznane Losy Enroth, Cytadela Might and Magic oraz Mroczna Świątynia, kolejne komnaty wkrótce:

Lista skrótów:
A - Alamar
AD - Acid Dragon
f - f!eld
F - Filus
MC - MCaleb
R - Rabican
Q - Qui
T - Trang Oul
V - Vatras

Wiedźmin Talic: Ja w tych rzeczach wcale jak Minotaur do nekromancji :)

nefretete11: króla jednorożców nie było i klucza też. Co robie źle?
A: Król jednorożców jest przy zatrutej studni, z dala od swoich poddanych. Pojawia się tylko raz w roku (po odwiedzeniu wszystkich obelisków rzecz jasna) tylko na kilka godzin (chyba pomiędzy 10 a 16).
T: Najłatwiej go zauważyć, jak się rzuci Armageddon }:>

Korrigan: Mam pytanie, jak złapać Księcia złodziei w MM6?
f: Jest jedna komnata, gdzieś na samym zachodzie, gdzie siedzi Prince of Thieves (dokładniej śpi na jednym z łóżek, poklikaj).
A: A ja zawsze myślałem, że on ukrywał się pod łóżkiem. :P
f: Przestraszył się stukania? :D

Hobbit: i tak najlepsze są części MM2-5 (w jedynkę nie grałem).
A: Uprzedzam - jeśli zacznie się tutaj dyskusja, która część sagi jest najlepsza, to zaczną latać fireballe.

Wszyscy dziękujemy Ubiwałowi za nową, "lepszą" wizję (Ho)M&M:
LISZ: Czy coś wam wiadomo o powstaniu nowej części M&M 10?
T: Na szczęście nie.

anonim Kaśka też była po ciemnej stronie? Nie przypominam sobie. Ona ma takie w sumie paladyńskie usposobienie, ta klasa nawet pasowałaby do niej bardziej, gdyby nie to że w HoMM3 jej po prostu nie ma.
A: Kaśka paladynem? Dobre sobie - spróbuj ją oszukać (jeniec wojenny) i wyjawić jej potem prawdę, a przekonasz się jak bardzo jest "miłosierna".

vinius: (vinius bawi się w Grotowego Dana Browna :P) Inna sprawa, że tam faktycznie mogło pisać "King's Bounty". Jest tam dokładnie miejsce na 12 tekstur, czyli 12 znaków w wyrażeniu (11 liter + apostrof). Sprytne!

Hellburn: Szwendając się po Gildii Nekromantów w Shadowspire natknąłem się na taką fajną tapetę ;P albo kasetony?
A: Widocznie nie widziałeś Harmondale, gdy nie dostarczono na czas gobelinu.

Pomoc techniczna oraz informacja zawsze do usług.
Nortonem: Powiedzcie mi, czy jest taka możliwość, aby zmusić Might and Magic do CIĄGŁEGO odtwarzania muzyki CD Audio podczas gry?
Kreator: A czy nie prościej będzie, opcja save/load? Zajmuje ten "manewr" w moim przypadku 3 do 4 sekund :P

f: Przykazanie nr. 1 usera: przejrzeć temat zanim się napisze posta

Tłumacze przy pracy, czyli (głównie) Alamar i f!eld w akcji :P Kursywą tłumaczenia niektóre

A: Agent a spy to co innego.
f: Agentowi mówimy stanowcze nie.
chyba A: Zdziela obu po łbie - na szczęście nie macie nic do gadania.

Magyar Matron - Madziarska Matrona
T: Kto umieścił Węgry w świecie Mocy i Magii?

Lord Pawello: Ajajaj, teraz potrzeba nam tłumaczy ;) Bo na razie jest nas czterech: ja, Alamar, Nortonex i F!ield. No i wyszło, że mamy już dwóch korektorów więc proszę się już na to stanowisko nie zgłaszać. ;)
A: Dwóch i pół - bo chyba nie sądzisz, że nie doczepię się do apostrofów czy innych rzeczy? :P
(no i Pawello się zreflektował)
Lord Pawello: Oczywiście wiemy, że dzielny Alamar, potężny wojownik poprawnej polszczyzny, będzie wszytko sprawdzał samodzielnie nie ufając żadnemu korektorowi :P

Solmyr: Ja się zgłaszam na ochotnika jako korektor (tylko musicie powiedzieć czy w płynie, czy w taśmie:)))).

Bootleg Bay - Zatoka Bimbrownicza
A: czy kształtem nie przypomina ta zatoka buta (z drugiej strony nazwa Zatoka Kalosza brzmi durniej niż Przemytnicza/Bimbrownicza)?
f: Może być Zatoka Buta, ale trochę paranoidalnie to brzmi... A może po prostu Zatoka Włoska? :D
A: Wystarczą kłopoty z Madziarkami - po co jeszcze dodawać do tego Włochy?

vinius: (i jego zmysł lingwistyczno-alkoholowy) Bootled Bay - jako specjalista od nielegalnych tworów spirytusowych zalecam:
* Zatoka Samogonna
* Zatoka Księżycowa (tylko wtedy nie załapią dowcipu)
* ...albo Księżycówka.
* Jabolandia?

Kriegspire - Wojnowieżyca
Narsil: No sorry, ale dla mnie Wojnowieża to ten sam poziom absurdu co Bagoszno i Tajar. ;) Bez urazy. ;)

White Cap - Biały Czepiec / Śnieżna Czapa
A: biały beret? Odnośnie White Cap - zobaczcie sobie na mapkę Frozen Highlands i na kształt tego miasta - nie przypomina ono czapkę? A może beret (j/k)? ;P
f: Wybacz, ale co brałeś, bo ja też chcę... :D:D:D:D

Sweet Water - Sielanka Zdrój
silvermane: Eel Infested Waters - W nawiązaniu do Sielanki Zdrój proponuję Węgorzewo :)
kesiak: Ta, a do tego Soprigalówki Nowe i Smokowski Piaskówek XD

A: Fire Lizard - Lightning Lizard - Thunder Lizard
Jaszczur Ognia - Jaszczur Pioruna - Jaszczur Grzmotu (Gromu(?))
f: Grzmotozaur :P

A: Cutpurse - Bounty Hunter - Assassin (ona)
Rzezimieszek - Łowczyni Nagród - Zabójczyni
f: Transgendrystka? (po paru przebłyskach Oderżnijsakiewka?

A: - Blackwoode Forest - Czarnolas/Czarnolesie (w ramach ciekawostek - w Polsce istnieją osady o obu tych nazwach)
Azon: Czrnolas, Czarna (Mroczna?) Knieja
f: Emo Knieja?

A: Lich - Greater Lich - Power Lich - Agar (unikat) - Lich King (unikat)
T: Lisz - Potężny Lisz - Arcylisz - Agar - Król Liszów.
A: Król Liszajów. :P

A: "Apples, Thorns, and Potions" - Jabłko, ciernie i wywary (choć właściwie mamy tu śpiącą królewnę)
f: Niezbędnik złej macochy? :)

A: General Store - Składowisko/Składnica
f: Magazyn? Skład? Burdel i serdel? :P

A: The Haunt - Speluna :D
f: Ja sugerowałem Mordownię :)
Enleth: The Haunt (karczma) - "Koszmarek"
f: To nie rodzina Addamsów na Fox Kids ani inny Wunschpunsch :/

arttysta: Chciałam zapytać jak idą postępy?
A: Zdajesz sobie sprawę, że w ostatnim czasie odbyło się święto zwane "koniec semestru"?

R: (bardzo długo nawija o normatywnej pisowni, zmuszając Alamara do zrewidowania swoich poglądów)
A: Oh, shut up. ;P

eŁPeGie forumowe, czyli "kfiatki z sesji"
Najpierw trochę historii zebranej przez Łasica:

- Ayarhhyu! v-wydałem z siebie nieludzki dźwięk
- Serce mi się kraje widząc matki z dziećmi na rękach stojące w płonących domach
- AAAAaaaaa to tytani.
- Miasto zachowuje się normalnie jak w każdy wtorek zresztą.
- a moje ręce kurczowo trzymały mnie za głowę.
- Gospodę oświetlają Żylandore w kształcie pięcioramiennej gwiazdy.

Rekrutacja:
Ginden: Ja mógłbym być MG, ale nie mam pomysłu na fabułę.

Crag Hack: Gracze piszą tylko co chcą zrobić, a MG opisuje skutki ich akcji.
Q: (jak zwykle wykazuje zdroworozsądkowy realizm) Dream on ;).

Hobbit: Mistrz Gry będzie kasował co 10 post
Q: Wykazujesz w tym momencie absolutnie nieuzasadniony optymizm.

Alamar i jego zdolności dyplomatyczne:
AD: może kiedyś jednak kiedyś toto będzie
A: Prędzej piekło zamarznie (ósme piekło :P)
vinius: Wtrącę swe trzy grosze i napomkne, że w krajach północnych ludy wierzą, że piekło jest lodowate :P
A: PŁONĄCA STRZAŁA!!!

Boryna: I jeszcze co do mojego doświadczenia w mistrzowaniu to jest one małe bo nie umiem znaleźć graczy.
Q: I bo nie możesz "znaleźdz" cholernego słownika. Aale to nic, prawda?

Jak jednak widać, w obecnej też się zdarzyło parę dziwnych momentów:
Q: (popisując się krasomówstwem, by uniknąć nieuchronnego starcia) -Panocku, zostawta tą sjekierę, jam tylko wychodka szukał!

Solmyr: Pochylił się nad krasnalem i poklepał go po policzku: - Hej, nic ci nie jest? Musimy się stąd wynosić. Obudź się!
Hobbit: pierwszą jego reakcją po nieprzyjemnym przebudzeniu był cios w twarz Genoriusa prawą ręką. Tą samą, w której trzymał maczugę. Drugą reakcją było rozejrzanie się i określenie powagi sytuacji.

Eniphoenix: (jako wampir znany z tego, że wyrżnął w pień całą swoją wioskę, nie oszczędzając nawet rodziny…) Wampirowi nie uśmiechało się ginąć.Ale...zostawić towarzyszy w potrzebie?Przecież ten największy właśnie do nich pobiegł.
Co zrobić, co zrobić?-myślał
W końcu zadecydował, że nie opuści kompanów.Zaczął biec w kierunku sali Caralda.

Solmyr: (rozmowa z wyposzczonym, wściekłym, niedawno przyzwanym demonem) - Szanowny Caraldzie, wiesz, że ten tu krasnal należy do Bractwa Inkwizytorów Słońca? Każdy członek tej organizacji może w każdej chwili wezwać oddział szturmowy złożony z arcykapłanów Słońca. Aby to zrobić musi krzyknąć magiczne zawołanie. Wiem, że jesteś bardzo potężny, ale tych kapłanów wpadnie to od razu dwudziestu. Zaleją cię potwornym światłem, następnie skrępują twoje obecne ciało palącymi linami, a potem umieszczą w klatce, wysoko w wieży ich świątyni. Tam Słońce pali cały czas, a gdy twa teraźniejsza powłoka zostanie spopielona, twoje jestestwo będzie tam jeszcze bardziej wystawione na niszczącą moc Słońca. Nigdy nie powrócisz do Piekła, bo pozostaniesz tam na zawsze. Wierz mi, nawet ty nie zadałeś nikomu takich mąk, jakie będą zadane tobie, gdy tylko zjawią się tu arcykapłani. Będziesz płonął, płonął i płonął, ale twoje krzyki agonicznego bólu nie będą przez nikogo słyszane. Może też się stać tak, że moc Słońca zamieni cię w Ducha Światłości, a to chyba najgorsze co może spotkać tak silnego i potężnewgo demona jak ty. I albo mi się zdaję, albo już od dłuższej chwili krasnal próbuje nabrać powietrza do płuc. - Genorius, mówiąc to do Caralda, użył całego swojego talentu krasomówczego. Modlił się w duszy do Gwiazd, aby Carald mu uwierzył.
f: MG wytrzeszcza oczy ze zdziwienia.

Dowód na to, że Mistrz Gry kontroluje wszystko i o wszystkim pamięta ;)
Nivelus: Obejrzał się za siebie i pognał w stronę schodów.
f: A gdzie Ty widzisz schody?
Nivelus: Tóż to nie są schody? pod salą balową? [link do obrazka]
f: Aaaa, tam :P

Nivelus: po czym wyciągnął szable i z największej siły uderzył Gargulca w czoło. Marmurowego.

Nie decydujemy za Mistrza Gry:
Sirrina: Sirrina wstała, otrzepała swój strój z kurzu, podeszła bliżej resztek stołu i szturchnęła lekko kosturem gargulca. Po chwili stwierdziła: -To coś chyba już nam nie zagraża.
f: Sirrina nie zdążyła się oddalić na bezpieczną pozycję. Gargulec tak się miotnął, kiedy oberwał kosturem, że ta znów wpadła. Tym razem na Rosę, a ta puściła całkiem soczystą wiązankę, której głównym przesłaniem było "daj mi święty spokój i pozwól chwilę odetchnąć".

W epoce kryzysu nawet szlachta ima się biegania na posyłki:
Nivelus: Ej, ty! powiedział do jakiegoś uczestnika balu.
-Mógłbyś iśc na balkon i przynieś mi mój miecz? Dam ci za to 1 sztukę złota.


I dla wytrwałych: nie znajdziecie tego nigdzie indziej, z podziękowaniami dla pewnego Futrzaka ;)

Helboy:
Ja mam fajny pomysł:
Bo nekropoja jest słaba więc można by dać pewne uleprzenia:
w szkieletorni zamiast przerabiać wszystkie jednostki na szkielety można by zrobić jakiś podział np:
maguw, Arcymaguw i innnych tego rodzaju jednostki przekształcać na liczy a naprzykład czempionuw w mrocznych jeżdzćcuw.
I tak samo z umiejentnościom nekromantecji.

PS. dlatego to pisze bo nekroplja to mój ulubiony zamek.

Zdroworozsądkowa biologia z końcowym opamiętaniem:
kraken:
Wiwerny maję dwie pary (skrzydła i nogi) bazyliszek ma trzy pary odnóż mrówka z resztą też. Powiedz mi co rozumiesz przez słowo kończyna. Teoratycznie ogon też może być kończynom. Naukowo rzecz biorąc poprzez teorie ewolucji Darwina w ciele zwierząt(ogólnie) w sposób losowy zachodzą losowe mutacje które są selekcjonowane przez selekcje naturalną. Zwierzęta które mają "złe geny" kture są dla nich niekorzytne giną nie przekazując ich następnemu pokoloniu. W skutek czego dobre mutacje zminiaja gatunek. Jeśli w świecie MM ewolucja istnieje, to np. przedek smoków, wiwern itp. ewulował. Jeżeli zmiana dodająca następną kończyne była korzystna to np. jaszczurki ze skrzydłami lepiej radziły sobie w środowisku i przekazywały gen skrzydeł następnemu pokoleniu i już nie będe się rozpisywał wyraże się krutko:
I TAK MOGŁY POWSTAĆ SMOKI(chyba że stworzyli ich czarownicy pokroju Alamara).

A tak wogule to temat o nieumarłych.

edit: sory że sie wepchałem z tym postem trang ale ten tekst odnosi się takrze do twych aniołów (atak wogule poco brać tak naukowo gry?).

Field PW
18 października 2009, 15:09
Dziś - Biblioteka Legend - czasem własnych :P

AD: Państwo Fynaksiańskie zostało pokonane po silnej ofensywie Elfów.
R: A dla nas pozostało mnóstwo przydatnych przedmiotów zrobionych za czasów tego imperium:).

Qui zawsze chętnie podzieli się swoją wiedzą:
wojtess: Interesuje mnie historia Sandro
Q: ALE TO WCALE NIE ZNACZY, ŻE MUSISZ WPISYWAĆ TYTUŁ TEMATU SAMYMI WIELKIMI LITERAMI, PRAWDA?

Alamar i jego zdroworozsądkowość:
Odyniec: Pytaniem jest natomiast dlaczego Melian się nie bronił gdy Archi "grzebał mu w bebechach".
A: Bo był Strażnikiem, a nie szurniętym Strażnikiem

Alamar dywaguje nad pochodzeniem smoków w światach M&M:
A: czyżby kopia pomysłu z Godzilli?

AD: (o pochodzeniu aniołów) Archanioły na pewno nie pochodzą z tego świata, ale innych informacji na ten temat nie ma.
R: Acid, proszę Cię, zacytuj tu któryś z moich listów na ten temat. Może np. tamten, gdzie przedstawiłem Starożytnych jako ludzi po 'drobnych' zmianach genetycznych, a anioły jako sztuczną rasę, klonowaną, hipnotyzowaną i przeznaczaną od razu do walki.
AD: czy jesteś tego pewien ? :P Dobijać ludzi uznających HoMM-MM za czyste fantasy jeszcze tak niesamowitymi teoriami? Nie masz litości ;)

...i o diabłach...
Lucyfer Kreegan: Banda jakichś obdartusów pokonała moją armię! Chcieliśmy przynieść wam nowy świat, z dala od zagrożenia starych i ich szalonych strażników.

Wydarzenie historyczne:
A: Tysiąckrotne (milionowe) przeprosiny!!!

Po tym, jak jeden z artykułów na temat historii świata M&M uznano za "zdecydowanie nie po rosyjsku":
Anduran: Odnośnie tekstu o historii świata M&M, wg. mnie będzie to język węgierski albo rumuński.
Dzień później:
Anduran: Mam 80% pewności że będzie to język ...Wietnamski!!!, a już napewno któryś z obszaru Indochin, wkażdym bądź razie tekst ten ma takiesame znaki jakie występują w języku wietnamskim np. d z kreską.
AD: Dzięki za śledztwo.... teraz potrzebujemy jedynie tłumacza wietnamskiego :P

Tytuł jednego z tematów: Sir Charles Quixote, koszmar Acida (chrzań się Rabi :P)

Qui jak zwykle docenia starania:
Endejk: Znalazłem błąd Ma filmiku kończącym MMVIII jest pokazane, jak portale qwymiarów są niszczone, a potem gdy przeniesiemy się np. na Kroplę Krwi portal ziemie nadal stoi w najlepsze
Q: Ja też znalazłem błąd, a nawet kilka:
1) Zdanie należy zakończyć kropką.
2) Spacja powinna znajdować się po przecinku, nie zaś przed nim.
3) W słowie "wymiarów" nie ma litery q.
4) Portal ziemi, nie "ziemie".

A: Co to za stwór?
Endejk: Czarodziejski Smok
A: ...z rogiem?
Kreator: Ten "róg" Alamarze, to skrzydło ;P Chyba wczoraj tak długo się rozpisując, popsułeś sobie wzrok.
A: Wzrok zepsułem sobie już dawno, ale ma to też swoje plusy.

Alamar bawi się w kryptogeografa:
A: Alamar - największy problem - jego zamek był położony na terenie wulkanicznym (Kriegspire?) ale już sama droga do niego, to bagienny labirynt pełen duchów - bardzo podobny do tego z Mire of the Damned.
vinius: Alamar - no pewnie, że zamek w Zabłocji :P Nie zapominajcie, że się nie znam.
A: Tak, nie znasz się. ;P

Strażnik wspiera, Strażnik radzi, Strażnik nigdy cię nie zdradzi...;
V: Chyba ktoś juz ci to mówił, ale widocznie nie przyniosło skutku. Więc powiem jeszcze raz. Spację stawiamy po przecinku, nie przed nim. WoGóle twój post zawierał tyle błędów, że to przechodzi ludzkie (i liszowe zresztą też) pojęcie (a co "ciekawsze" wyróżniłem). Jeszcze raz taki post twego autorstwa splugawi Bibliotekę, a osobiście dokonam spalenia go na stosie (wznosząc przy okazji modły, aby nic podobnego się tu więcej nie pojawiło). Życzę (nie)miłego dnia.
R: Jesteś zbyt wyrozumiały, vatruś :P

Korrigan: Jeszcze jedno mnie zastanawia, czy te różowe cosie podobne do kryształowych smoków, pilnujące kryształu Escatona mają jakiś związek z PbP? Czy to tylko technologia Starożytnych? Droidów za bardzo nie przypominają..
Ginden: IMHO są to androidy, tylko Starożytni wyrobili sobie gust. No i strzelają z promieni laserowych.

Czasem ludzie nie zrozumieją, o co chodzi, nawet, gdyby problem paradował przed nimi z transparentem...:
gold dragon: W pierwszej kampanii H5 mowa o Nicolaju jako władcy Imperium Gryfów, a Lysnder był królem Palaedry.
T: Gdzie z tymi herezjami?!
gold dragon: W prologu.

Rabi się naprodukował i...
V: "Vatruś" cię uprzedził :P
R: Yeah, you're so cuuute!! ^_^

AD: A nie zostawili praktycznie żadnego śladu, aby nawet wziąć to pod uwagę (za wyjątkiem kiegoś nieciągłego fabularnie textu w dzienniku pokładowym Coraka Sheltema, aczkolwiek już to analizowaliśmy).
A: My tak, reszta osób nie. ;)

O zaginionych grafikach:
dambibi: Najciekawsza grafika? -Zimny łokieć w wykonaniu behemota ;].

AD: tego typu latające, wredne czaszki najczęściej określano mianem Banshee.
Q: A jakim mianem określano latające, przyjazne czaszki?

V: (w roli cenzora) bul bul bul (wypociny Gindena posłuchały go i poszły się utopić)

Vendral: Kto wie może Starożytni i Kreatorzy to takie same bezkształtne istoty (dusze) które mogą przybierać dowolna postać...
A: Choć raz napisałeś coś mądrego i nawet zbliżonego do prawdy. :P

V: (po wypaleniu nieortodoksyjnego posta Vendrala) Czasem trzeba się pogodzić z tym, że ktoś nie podziela naszych opinii. Tak mnie uczyła pani w przedszkolu, zanim jej nie spaliłem...

vinius: Jak już takie szalone te teorie, to równie dobrze można przyjąć teorię, że anioły są murlantami (mutantami genetyczno-magicznymi powstającymi w wyniku "łączenia" jednostek i ich cech przy użyciu potężnej magii). Tak się przynajmniej robiło w King's bounty 2 :P.
f: Ja Ci tylko przypominam, że Ty powiązania z King's Bounty 2 znalazłbyś nawet w nauczaniach papieskich czy piosenkach Madonny, więc... :P

vinius: a powiedzieć wam swoją teorię?
AD: Starożytni, chrońcie !
vinius: hmmm... tym razem ulegnę namowom i przedstawię moją rewelacyjną i jakże rewolucyjną teorię. no cóż, złamałem się :) może to chociaż rzuci nowe światło na całą sagę MM/HoMM/KB. wielu mówi, jakoby autorzy HoMM nie poradzili sobie z ilością niedokończonych wątków z H3 dlatego nagle Gelu stał się "szalony" i starł się z Kligorem.(blablabla...)
Mayday: To może od razu załóżmy, że Gelu był homoseksualistą i rzucił się na Kilgore'a zazdroszcząc mu jego męskości? >;)
R: Albo chcąc go zgwałcić :P
selene: Hm, chciałabym szanownych panów obalić teorię, iż Gelu był gejem
Ector: mógł być biseksualny ;)
(parę dziwnych teorii dalej...)
vinius: Rozmnażać by się mogli, ale po co wtedy 2 płcie :) ?
Hobbit: Dla przyjemności. I żeby się specjalnie nie wyróżniać. To oczywiste.

R: Secundo: zwłaszcza Kreeganie to nacja słynąca z ugodowości, pokojowych zamiarów oraz skłonności do ustępstw w imię budowania społecznego ładu i dobrobytu. Z całą pewnością z chęcią oddaliby władzę nad kontynentem ludziom. Pytanie tylko, po co kilkadziesiąt lat później organizowali inwazję?
f: Przecież powód jest prosty: zrobiło się nudno i nadszedł czas na zmiany, a nie ma jak corrida na ludziach :>
Quba Drake: Żeby było śmiesznie?
Hobbit: Dla jaj?

Ginden: Możliwe, że JvC jest wysłańcem Starożytnych, który przybył na świat nas oświecić i doprowadzić do kontaktu z Starożytnymi? Co o tym sądzicie?

Ginden: anioły to końcowy stan ewolucji Amerykanów na skutek działania hamburgerów.

f: Pozwolę sobie zauważyć, niszcząc klimat, że chyba kto jak kto, ale twórca gry POWINIEN wiedzieć, skąd się wzięły wszystkie elementy świata przedstawionego -_-" :P
A: Powinien, przynajmniej teoretycznie zadając, że ów twórca był w pełni przytomny i świadomy tego co tworzy. Jeśli tak nie jest może zwyczajnie tego (rano) już nie pamiętać ;P

A: Przy okazji, Crag Hack w Heroesach ma rudą brodę i włosy, zaś ten z KB nie.
...
vinius: a co do włosów: Ty probowałeś logicznie opisać zmianę rasy maximusa, a my się przejmujemy kolorem włosów :)

AD: a) smok ma zawsze rację
b) nawet jeśli smok nie ma racji, to ma przycisk 'usuń' - dobry powód, żeby uznać, że jednak ma rację :P.

I znów bonus od Łasica - tym razem z konstruktywną krytyką ;)

krzemo:
ej sorry... ale po co macie takie beznadziejne teksty na sronie i forum? :/

"mroczna świątynia"
"przeklęta machina"

z punktu neutralnej jednostki (mnie) wszystko wygląda żałośnie. srać się chce, jak to się widzi. chcecie zrobić wrażenie takigo miejsca w którym dzieje się krzywda, żeby z wami nie zadzierać... po co? to jst głupie :/

nie zdziwie się, jak zamiast tytułu "moderator" macie "władca piekieł" albo inny durny tekst...

najlepsze jest na sronie głównej! : D

"przybycie tutaj nie było dobrym pomysłem..." To się akurat zgadza ^^

powodzenia, jeżeli chodzi wam o odpowiedź "nie pasuje - nie wchodź" to nie ma sprawy, bo już się zmywam, możecie usunąć mi konto ; ]

idę do "mocznej świątyni"... zapalcie tam światło jak wam za mrocz

Mitabrin PW
3 grudnia 2009, 11:25
f!eldzie (Czy można można tłumaczyć twe imię na p0le?) powiedz mi, masz zamiar kontynuować grzebanie w archiwach Groty? :3

vinius PW
3 grudnia 2009, 15:43
Także pragnę o to zapytać, ale i tak warto zauważyć, że najlepsze (czyt. najgłupsze) debaty już od dawna nie znajdują się na serwerze (moje piękne wywody poszły w las wraz z jednym z kataklizmów, po którym nie przywrócono wszystkich danych, dobrze pamiętam?).

Mitabrin PW
2 stycznia 2010, 11:53
O ile pamiętam to mówiłeś mi coś o kontynuacji przy nowym roku...

Btw. To ile trwa u ciebie ta sesja? :P

Field PW
2 stycznia 2010, 12:07
Sesja u mnie trwa od połowy listopada do 14 II w tym roku akademickim.

Specyfika moich studiów polega na tym, że najpierw (w ramach dopuszczenia do zaliczeń) mamy tzw. lektury, czyli partie tekstu do samodzielnego opracowania (w tym roku 5 epigramatów Marcjalisa, jedną komedię Terencjusza, 5 listów Seneki, "O Państwie Bożym" i "Wyznania" św. Augustyna oraz "Alkestis" Eurypidesa). Potem natomiast przychodzą egzaminy.

Więc cieszcie się, że chociaż sesja rpg się porusza do przodu :P

Field PW
4 marca 2010, 15:10
No to pora na kolejny odcinek. Dziś bierzemy na warsztat Tawernę - część 1 (bez tematów typu "Uśmiechnij się... póki jeszcze możesz"):

Mityczna Księga szczęśliwców:

Lobo: Spoko stronka ale przy wejściu o mało nie wpadłem do twojej wanny z kwasem.

Neela: Kwasiu, postarałeś się. Normalnie uległaby teraz spaleniu pewnie :P

Vinius: też kiedyś zaczynał... Za to nie kumam w ogóle fabuły M&M. Planetoidy? Statki? Kurczę, to dopiero czytanie...
AD: Nie bój się - będzie gorzej :) (gdy poczytasz o cyborgach w Erathii)

Wyjaśniło się, kim tak naprawdę jest (był) Qui:
AD: Wszelkie dyskusje, które zaczęły się tu pojawiać teraz dzięki trudowi, poświęceniu, umiejętnościach i takich tam elfa Qui (...)

Jak ktoś zajrzy do odpowiedniego linka, to zobaczy, że niektóre sprawy - typu Ginden - się nie zmieniają... :P

I wracamy do Tawerny...

RPG raz jeszcze...

Qui (cytując): Słońce przedziera się przez zielone gałęzie.

Siedze spokojnie na krześle, wszyscy sie na mnie patrzą jak no jakiegoś głupka, a ja po prostu wącham ten dziwny zapach i prubóje określić jakia to pleśń.

-Cemóż krzyczysz, szlachetnyczłow... ekhm... krasnoludzie? Jeżeli dosięgło Cię zło i niesprawiedliwość, zniszczę je swoją karzącą dłonią sprawiedliwości.

Lepiej powiedz, kto Cię tak skrzywdził, bo stoisz tu jak mój Bóg Cie stworzył.

Nie przestaję obserwować goblina, gdyż wziaż wydaje mi sie podajrzany. Kupiec też jest potencjalnie podejrzany. Tak smao, jak karczmarz i reszta.

Kupiec odpowiada:Więc mam członka drużyny!

Favorek mój: -Musiał by dać w mojej obecności - oderwałem wzrok od pięknego drzewa- nie pytaj dlaczego. To sprawa między mną a nim.

Sam nie wiem, gdzie mam iść, czego i kogo konkretnie szukać, bez drużyny... idiota ze mnie. Jak by to powiedział poeta: "Bohaterstwo, to udręka..." - pogrążony byłem w rozmyślaniach.

Favorek Acida: Po dokładnym nasłuciwaniu odgłosów mieszają się one z popiskianiem oraz wrczeniem.

Skoro już przy favorkach, to zdublujemy - tym razem Qui: Serce mi się kraje widząc matki z dziećmi na rękach stojące w płonących domach

Twoja umiejętność wyczuwa nie bezpieczeństwo


Nevandar: Witajcie zainteresowani. Wydaje mi się, że Kwasowa Grota nie ma jeszcze swojej "maskotki". Wiem tylko, że jest to (kwasowy) smok. Chciałbym w tym temacie określić szczegółowo jak powinna wyglądać "maskotka".
Jeżeli dojdziemy do jakiegoś kompromisu, może Acid zaakceptuje tą maskotkę. Jeżeli jednak się tak nie stanie to ten temat będzie po prostu galerią ciekawych pomysłów na "maskotkę". Zapraszam więc do tworzenia własnych pomysłów.
AD: Jeśli ktoś jeszcze nie zna, przedstawiam Galaretkę :)

Problemy z organizacją zjazdu Groty...
Cichy: No to wybudujcie *se* ludzie (każdy w swym mieście) monolit wejścia - wyjście będzie w centrum of Poland i po kłopocie.

Centrum Polski w wykonaniu Grotowiczów:
Warszawa, Poznań, Toruń, Gniezno, Wrocław, Koszęcin k. Włoszczowy, Gliwice, Częstochowa ...Malbork? O_o

Alamar torpeduje gindenowe zapędy na kaowca: I w Warszawie naprawdę nie ma nic ciekawego do zwiedzania, nawet porządnego cmentarza. A metrem już się najeździłem.
I to ma być zdaje się zlot, a nie wycieczka indoktrynacyjna - wypad na miasto (starówka) powinien chyba wystarczyć. Ewentualnie, jak kogoś wezwie natura, to można udać się do Łazienek.

jakieś dziwne doświadczenia z Rabim: Acidzie - spotkaliśmy się konkretnie pierwszego sierpnia (domyślasz się zapewne, dlaczego tak dobrze pamiętam tę datę). O ile mnie pamięć nie myli, wkurzyłem Cię nie tylko na pożegnanie, ale też na powitanie (obudziłem Cię przed dziewiątą, na dodatek zwracając się do Ciebie per Kwasiu), a także parę razy po drodze, choćby przy Martini.

AD porządkując temat: Alamar pragnął bardzo, żebym przekazał Wam to :P



Oj, po prostu sobie poczytajcie, jak to drzewiej bywało...

Tworzymy piramidę społeczną:
AD: ... a zaczęło się od tego, że powiedziałem, że to mroczne elfy, a nie nekromanci są najbardziej wpływową rasą na Jadame :)
Dru: Chciałbym jeszcze dodać, że Mroczne Elfy na tym kontynencie i nie tylko są najbardziej inteligentni, najbardziej piękni i najbardziej mroczni:)))
AD: ...ale najpotężniejszymi istotami na tym kontynencie są i tak smoki :P
R: Które mogą zostać po śmierci wskrzeszone przez nekromantów...
AD: zaraz.... czy ten temat nie miał innego tytułu ? :)
Qui: nie marudź! :PPP

AD: a co do tej nekromancji to jedna wielka ściema - nekromantyczny smok to ani silny, ani wytrzymały, a jego inteligencja dąży do średniego poziomu IQ fanów michała wiśniewskiego.

Nie wiem, co mnie tu bardziej przeraziło: gramatyczność wypowiedzi, czy sama treść...
AD: jest jedna zasada:

tu być grota smoka, grota być dobra, grota być prawdziwa - świat tibii jest poza grotą, a więc świat tibii NIE ISTNIEJE......

AD: Mój kwas jest nie z tego świata! Mój kwas jest wspaniały! Mój kwas jest połączeniem kompleksowym jonów cyjanożelazowowodorowych z liczbą koordynacyjną równą 4.5 i hybrydyzacją sp3! Mój kwas jest prześwietny! Mój kwas powala wszystkich na kolana! (o ile nie zostały jeszcze rozpuszczone w kwasie)...
Q: Znaczy się zioniesz stężoną cocacolą?

Ktoś się kiedyś nad tym zastanawiał, zwłaszcza w świetle ostatniego procesu? :P
Q: Kwasowy Smok z zasadami... ciekawe... :P

A: Smoki i demokracja?
Widziałeś kiedyś, aby smoki prowadziły debatę między sobą przy kawie i ciastkach (ewentualnie przy siarce i konserwach rycerskich)?

A: A niech kręcą KB, pod jednym warunkiem - reżyserią musi się zająć znany i "lubiany" Uwe Boll. ;)
T: Rozmawiajmy o MM, bo zaraz Viniek pryjdzie i się zacznie...
vinius: Jakbyś zauważył, to JA zainicjowałem wątek o KB, z czego się cieszę ^^
T: Ale jeszcze nie zacząłeś wykładu, który grozi utratą głowy, kończyny bądź innej części ciała.

R: Apostrof'y nie zawsze są potrzebny'e. A Władca Pierścień'ni był jeden, nie kilku.

dambibi: Brawo Gind!Odkopałeś temat z przed 3 miesięcy.To się nazywa archeologia.
f: Albo rewizjonizm.
MC: Za nieautoryzowaną nekromancję (albo nekrofilię! Cicho, co za dużo, to niezdrowo) skazuję Cię na ścięcie głowy!

R: Go away and make love to Bill Gates.

R: PS. Jeżeli to jest mroczny elf, to ja jestem dojną krową.
f: Heh... umroczniona elfka-fanka gotyku? ;)

Field PW
24 marca 2010, 17:10
Edycja specjalna.

Rozmowa z Rabim na temat Wizardry 8.
R: BTW, Acid chyba był na Dominusie. Wszystkie półsmoki zioną kwasem. Pytałem go, milczał wymownie. Widocznie konsumowanie dziewic weszło na nowy poziom.

Altair PW
24 marca 2010, 17:57
Tak sobie myślę..., że nie ma tu ani słowa o Altairze. (Mam nadzieję, że to zwykłe przeoczenie) ;P

Alamar PW
31 maja 2010, 14:16
I gdzie ten apdejt?

Mitabrin PW
31 maja 2010, 17:43
Cytat:
Tak sobie myślę..., że nie ma tu ani słowa o Altairze. (Mam nadzieję, że to zwykłe przeoczenie) ;P

And award for guardian without any sense of humour goes to...

Field PW
27 września 2010, 22:59
Co by nie było, że nie mam czasem wolnego - dziś edycja bardzo specjalna, bo zobaczycie rozmowy do tej pory niepublikowane... Tak, mamy ustronne miejsce tylko dla Strażników, Starożytnych i Ambasadorów:

AD: Gdybym złoto przedkładał nad Grotę, to dawno już by jej nie było ;).

Coś, co się nie znalazło w Konstytucji, a szkoda... Ale głównie po to, żebyście wiedzieli, że wszędzie są u nas (pozory demokracji?) demokracja
Q:
Kilka zasad pisania postów:
-Zdanie oznajmujące należy zakończyć kropką, a pytające znakiem zapytania.
-Jeden znak zapytania w zupełności wystarczy, aby zaznaczyć, iż zdanie jest pytaniem.
-W przypadku konieczności użycia wykrzyknika jeden wykrzyknik również jest wystarczający.
-Przecinek należy postawić za wyrazem, następnie zrobić spację i napisać kolejny wyraz, o tak: "wyraz, wyraz". Inne formy są niepoprawne.
-Powitania/pozdrowienia takie jak "siema", "pozdro", "cze" i tym podobne nie pasują do klimatu Groty i nie powinny być stosowane.
-Słownik ortograficzny to przyjaciel, nie podstawka pod monitor.

Kathrin: Qui Twoje wymagania mnie dziwią. Na najlepszym wirtualnym portalu literackim (...) Piszemy też sobie różne pozdrowionka, ciumaski, a kiedy trzeba komentarzem jest jedno słowo np. "łajno":)
W Grocie większość to młode chłopce:)
"Łajno" od tej pory oficjalnie trafia na indeks zaraz po spłuczce :P

AD: Takich zasad nie ma nawet w JB, którą to jaskinię uważam i tak za zdecydowanie przesadnie "dbającą" o poprawność językową.
TO: Hmm...
Q: OK, mam gotowe funkcje na:
1) Zamianę n pytajników w jeden.
2) Zamianę n wykrzykników w jeden.
3) Umieszczenie spacji za przecinkiem jeżeli takowej tam nie ma, a usunięcie spacji sprzed przecinka, jeżeli takowe tam są.
TO:Kropka na końcu posta i duża litera na początku (specjalnie dla Smoka }:> ).
AD:chrzań się Trang. nie póki ja mam prawo sprzeciwu. Qui - z tą modyfikacją, że dla n>3 i w n=3, OK? a sam mechanizm niech Wam będzie...

Skrypt zmarł. Może to i dobrze :P Przynajmniej Alamar ma co robić :P

R: gdy chcę napisać coś głupiego, loguję się jako Qui
Paladin: no tak Qui jest starożtynym wiec nikt mu nie podskoczy

Paladin: do Rabiego Oszukałeś mnie gnoju zapamiętam Ci to. Nie wiedziałem, że jesteś tak dwulicowy.
Q: rzekł ten, co przybrał już... eee... 5 lico? :P

Kathrin: O to, to. Czyżbym po raz pierwszy zgadzała się w czymś z MCalebem?:)

Jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości... przykłady demokracji się pojawią, spokojnie :P
A: W Grocie nie ma demokracji. :P
Jest za to styl doradczy - "góra" tłumaczy się ze swoich decyzji podwładnym (choćby sąd grocki), ale tylko dlatego, żeby mieć czyste sumienie (nie powiedziałem przypadkiem czegoś śmiesznego?). Ale to "ona" podejmuje wszystkie decyzje (z tekstem: "Może uwzględnię wasze propozycje, a może nie."). :P

AD: efekt moich dyplomatycznych negocjacji objawił się sugestią wybrania się w podróż i przekazania Wam życzeń zastanowienia się nad możliwością znalezienia się w dużym zbiorniku wodnym.
Q: szczególnie polecam zbiorniki retencyjne.

TO: Smoku, nie zimno Ci w Grocie? Nigdy nie myślałeś o jakimś zwierzęcym futrze?

Rozmowa z WRZEŚNIA 2006 :P
Q: Zrobię wysyłanie prywatnych wiadomości i będzie spokój.
A: Chciałbyś. ;P Acid będzie wniebowzięty taką ilością spamu. ;) Ale pomysł na pewno się przyda, przynajmniej Kreator się uspokoi (może).
Q: Acid dostanie przycisk "zbanuj nadawcę" (żeby nie musiał zbyt dużo klikać ;)) i będzie spokój ;D.
AD: będę wdzięczny :)

AD: to może jakoś wpłynąć pozytywnie na społeczność, aktywność i takie tam psychosocjologiczne teorie

Jak NAPRAWDĘ są podejmowane decyzje ws. spamfestów i debilnych tematów. Przy okazji - starzy użytkownicy pamiętają, jakie były cyrki z Kreatorem. Uznaję, że sprawy się przedawniły i że mogę to odtajnić :P
AD: nie usuwać! Coś z tym zrobimy. Jak na razie dostarczyło to rozrywki około 20 ..... "chorym i nienormalnym" ludziom....
MC: Coś z tym zrobimy? Czy wiesz jak to absurdalnie zabrzmiało?
Może lepiej już stworzyć nową komnatę - Zakład Dla Nienormalnych i pozwolić im tylko tam pisać? A tak na serio, to nie widzę w tym temacie nic, poza zbieraniną śmieci. Dlatego jeżeli ten temat ma 'przeżyć', to proponuję nie przenosić go do Sali, bo długo się tam nie utrzyma. EDIT: Cofam co powiedziałem! To wspaniały temat! To on zmusił Ziela do zarejestrowania się na Forum :D
A teraz można go [temat] spokojnie skasować.
AD: łeeee....... a nie zdążyłem odpowiedzieć kreatorowi... ja tylko fakty relacjonowałem....
MC: Smoku, nie becz, Kreatora w wolnej chwili nabijemy na pal. :P
Kathrin: MCaleb mówisz-masz:) (...) I jeszcze jedno wszelkiej maści TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) mnie mierżą...jak i zaoczne obrabianie komuś dupy, a także polowania na czarownice. Obecnie Kathrin musiałaby chyba brać nerwosol w niektórych tematach...

sprawy Paladina cd.
A: Czy o czymś nie wiem? Coś mnie ominęło?
R: Hmm, ustawiłem bota, aby mu odpisywał na GG, później sprawdzę, czy nie napisał czegoś głupiego :P

AD: No dobrze - więc wg moich danych zdecydowanie większość jest za powstrzymaniem się z eradykacją jeszcze.
Q: Starzejesz się.

Q: Z uporem maniaka (tzn. 2 raz ;)) uraczył wszystkich mieszkańców widokiem jakiegoś animowanego ohydztwa, więc na wniosek MC odebrałem mu możliwość nadawania sobie avatarów na czas nieokreślony. Może kiedyś oddam. (taaa, jasne ;))

Kiedy Rabi i filus objęli przewodnictwo Tawerny...
Q: I pamiętajcie... przycisk "usuń" jest uczuciowy i jak się go nie używa to robi się smutny ;). A nie chcemy smutnego przycisku, prawda? :P

o avatarach:
R: Chciałem wziąć sobie zdjęcie mojego ulubionego piosenkarza, ale Acid go nie cierpi i pewnie na taki widok z miejsca by go szlag trafił (Acida, nie piosenkarza). Cóż, lepiej nie ryzykować ^ ^

Trzy lata temu miał miejsce pierwszy spamfest w Grocie. Niektórzy go może pamiętają - dobra wiadomość: jest zarchiwizowany ^^
AD: Oczywiście mogę się mylić, ale shoutbox zaistnieje w Grocie z prawdopodobieństwem równym temu odnoszącemu się do moich zaślubin z krasnoludem. nieumarłym krasnoludem. nieumarłym krasnoludem z malarią. i szpinakiem.
dambibi: Wasza Smoczobliwość mówiła coś o krasnoludzie? Nieumarłym krasnoludzie. Nieumarłym krasnoludzie ze szpinakiem i malarią. A Ginden coś o Viniusie i torturach?

MC: Mogę być drużną? Czy tam druhną? Bardzo, bardzo proszę? :3
To chyba będzie pierwszy ślub w Grocie, na dodatek samego Władcy z jego arch-arch-arcy-nemezis! Krasnalkiem Etc.! Czy można poznać wreszcie jego imię, o Smoku? Ten suspens mnie morduje. Ponownie.
Zastanawia mnie tylko jaki rodzaj ceremonii wybierzecie - tradycyjnie (ciach - wycięte z przyczyn stricte krucjatopodobnych), czy też demoniczne?
Aha, no i najważniejsze pytanie - kto w tym związku jest "kobietą"? Czy też równouprawnienie przyszłych współmałżonków?
Nie mogę się doczekać, przygotuje tonę, nie - dwie, spaczenia. Będziecie mogli częstować się do woli. Ale żeby nikt nie przyniósł wodorostów, bo zabiję. Wskrzeszę i ponownie zabiję. Po czym wskrzeszę, poćwiartuję i przytulę. Wskrzeszę, przysmażę na wolnym ogniu i zab... zjem.

dambibi: A może zmienimy domenę groty na lovecave;pp
R: Może lepiej na yaoicave? :3
f: To i ja się przyłączę do rozkoszniastej gromadki yaoicave :> No i noblesse zoblige, czy jakoś tak - muszę wyglądać porządniej jako druga druhna Smocusia-Kwasusia :)
Q: Przez was robię się głodny.
Ptakuba: Albercik, wychodzimy!
AD: :D ja nic nie sugeruję, ale..... :> Zrozumiałe głównie dla konwentowiczów :P
Altair: Zawsze ceniłem Kwasową Grotę za najwyższej jakości kwas. :P Dziś jednak przeszliście samych siebie. Wątpię jednak czy i kwas coś tu pomoże...
AD: Spokojnie :P - everything is under control ;)
R: Yay! Furries!
AD: We all have our preferences, I see :P Jak kto ciekawy, dlaczego to tu trafiło, niech zajrzy do tematu o konwentach :P
Ginden: Ja zostałem mroczny, a wy jesteście słitaśni.
R: Szatan z Raju utraconego był bardziej emo niż mroczny. Mroczny to jestem teraz ja, o! :P
Nie_mam_nicka: Co do nowej nazwi, Yaoi? Fuj... Proponuję Kawaii Cave.
R: Kawaii fan service jest zwykle schematyczny. Dobre yaoi – bez podziału na seme i uke – nie.
dambibi: Rabi fanki cię pozdrawiają :>.
R:
dambibi: Wyobrażam sobie lisza geja. "Ała! złamałeś mi kosć!"
Trang: Rabi! Plugawisz naszą rasę! A niby komunista...
R: Mam rozumieć, że między nami wszystko skończone? ;(
dambibi: Proponuję zmienić nazwę tematu z czat w grocie na pseudo-shoutbox ;>
f: Raczej shutbox...

TO: na tytuł Starożytnego trzeba zasłużyć, a Strażnik pełni jedynie funkcje wrednomoderatorskie

Jak to się sojusz z JB zawiązywał:
Vatras: Dobry sojusz nie jest zły
A: Istnieje też powiedzenie: "Sojusze zawierają istoty, które ich potrzebują (a każda chce drugą wykiwać)". ;P
Altair: "Najlepszych sprzymierzeńców można znaleźć wśród najpotężniejszych stworzeń, a żadne nie są potężniejsze od smoków." ;)
TO: ...pomijając niektórych bohaterów i dowódców :) .

AD: > link do JB na głównej, pod textem opisującym Grotę (tym o szwendających się smokach i grach HoMM-MM). Będzie tam najpewniej napis w rodzaju - "odwiedź też naszego sojusznika - Jaskinię Behemota" z linkiem zaznaczonym na złoto tudzież żółto-zielono.
A: Może "Odwiedź naszego wasala"? ;P

AD: Chciałbym wszystkim ogłosić, że w przeciągu następnych 24 godzin do Ukrytej Komory dostęp otrzyma Enleth :). Przywitajcie się grzecznie :P
A: Żądasz niemożliwego. :P
Q: Witamy w naszym bagienku. Bagienko ostatnio ciche i spokojne, kto co miał do powiedzenia to już powiedział, a reszta uciekła. Jednak jeśli zjawi się coś nie do końca pożądanego, będziesz miał okazję zaobserwować pracę naszego zespołu do usuwania, tudzież nabijania się z niekoniecznie inteligentnych wypowiedzi. Miłej obserwacji ;).

Q: Grrl iz a mizzplled girl, you need to catch up on your l33t-m0r0n3s3-3ngl1sh :P.

dyskusja o czacie:
TO: I mam uwierzyć, że to powstało bez wpływu lobby nieumarłych? ;)
AD: Bez przesady - nie przewidujemy banowania Strażników ;P Nawet Alamar nie jest aż na tyle wqrzający ;P (Może i nie jest, ale Acid nie przewidział, że to Alamar będzie rozdawał innym Strażnikom banany :P

Q: Używać z umiarem (tzn. enjoy ;D).

Kathrin: Chłopak pisze na temat, a że forma ten tego szwankuje, litości! Toż to nie szkoła, tfu jej mać:)

A: Przydałoby się, aby nazw w FAQ i w ogólnym opisie MMT były jednak takie same. f!eld dostał już zresztą niezbędne uwagi. :P
f: Dzięki, Alek, za zmieszanie z błotem :P
A: Zawsze do usług. f!eld po "rozmowie" ze mną chyba uznał, że będzie musiał trochę rzeczy dopisać/poprawić, zwłaszcza po pokazaniu mu dokładniejszych materiałów źródłowych. :P
...więc na szybkie, porządne poprawki bym nie liczył.
f: Ja bym tylko dodał, że Alamar zamiast zrzędzić, sam mógłby normalnie zrobić tę korektę, ale pastwienie się to chyba jego domena. Przy okazji: wikia z MMT jest bardzo obszerna, a sugestie Alka są... powiedzmy, że typowe. Każdy z nas chyba wie, co to znaczy :P

Miało być o demokracji, prawda? :P
AD: Proszę o wypowiedzi w stylu "za" lub "przeciw".
Q: "Raczej przeciw."
AD: Chodziło mi, aby wypowiedzi miały taki charakter, co nie znaczy, by miały być pozbawione argumentacji ;P

TO: A więc jesteś uwiązany prawem, które sam napisałeś, a mimo to nie chcesz go złamać? Z jednej strony chylę czoła przed twoją praworządnością, z drugiej to jednak głupota.

R: w 2007 roku, gdy "nie zgłosiłem zastrzeżeń", miałem, jak to się ładnie mówi, wyjebane na Grotę i moja aktywność w niej była minimalna. Oczywiście to żadne usprawiedliwienie, z drugiej jednak strony to Twoja wina, że trzymałeś kogoś takiego wśród Strażników, nie odsyłając go nawet na przymusowy urlop :P

A: Może w końcu podejmiemy jakąś decyzję? Ile można czekać?
f: Została podjęta na konwencie. Będziesz nieszczęśliwy, a szczegóły przedstawi Kwasiu :P
A: Skąd ta pewność? :P

MC: Pięknie, pięknie. Wy się tu bawicie, a mnie nikt nie poinformował.

f: Misie kolorowe, jutro po południu wyjeżdżam do Warsiaffki, a potem inne pierdolety.
AD: BaFff SiEm DoOobShe :*:*:):)!!!1!!!11111oneoneone
f: Fap fap fap, InDŻoY bEzE mNiE, kUrTsChAtScHky ^^ :*:*:* <3
A: Mogę spalić te dwa pokemonów? Mogę?

f: Złamałem nogę (podwójne otwarte III stopnia lewego podudzia) w zeszły poniedziałek. Ale już wróciłem ze szpitala ;)
Będę miał teraz dla was duuuuużoooo czasu :)
A: Trzeba było się nie bawić w Małysza... :P
f: Bo to było tak: kiedy f!eld nauczył się jeździć pługiem i powoli zaczynał pojmować arkana hamowania równoległego, wtedy grawitacja i stromość góry drastycznie się zwiększyły, rzucając mi wyzwanie geograficzne. Natenczas, hamując, użyłem nie tej stopy, co trzeba, która ostentacyjnie zaprotestowała i wywołała we mnie brak równowagi.
Skończyło się to w ten sposób, że zamieniłem się w koło Katarzyny i przekoziołkowałem kilka ładnych metrów, aż wyhamowałem o siebie i własne narty.

FUCK.

I gdzie tu Małysz? :P
A: To nie wiesz, że hamuje się twarzą a nie nogami? ;P
f: To istniałoby prawdopodobieństwo, że niczego bym już tu nie napisał :P
Q: Sport to zdrowie!

f: PS Nawiasem mówiąc - najwyżej Smok mi ocenzuruje
Altair: Gdybyś napisał to po angielsku wtedy zapewne. ;P

Zmiany emblematów wywołały również dyskusje wśród Strażników... :P
A: A przypadkiem ten sam weasel nie narzekał na tawernę z HV wcześniej? :P
Altair: Ten sam, tylko druga głowa ;)
Q: Ten sam weasel narzekał na chatkę wróżków :P.
f:


A: Przeklęta Machina?



A: Tawerna:



Q: Ja rozumiem że... hmmm.... cośtam cośtam... (no dobra, nie rozumiem :P) ale whatever.

A: No i nie wiem, czy Nemo zagląda do Groty w regularną częstotliwością (75 Hz ;P).



PS Miło było was znać ;)

dambibi PW
10 maja 2011, 15:28

"Racers of Might and Magic", teraz już pamiętam skąd trafił się pomysł z zimnym łokciem :p.
temat: Z kapownika f!elda, czyli jubileusz Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel