Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Dracolich
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Mutant PW
19 lutego 2010, 12:41
pomyślałem czy nie dałoby się jakoś dać Dracolich do zamku Nacropoli czy ktoś wie jak dodać Dracolicha do Necropoli

Trith PW
19 lutego 2010, 13:39
Dodać jako co? Ulepszenie smoków (możliwe do wykonania w zależności od warunków ulepszenia takich jak budynki w zamku), dodatkowy dziewiąty poziom dla zamku (od biedy da się zrobić jakiś skrypt na niby-rekrutację), czy podmiana ósmego poziomu (chyba dość łatwe)? Następnym razem powiedz dokładniej o co ci chodzi.

Drwal PW
19 lutego 2010, 13:40
Podmienić można i to bardzo prosto, ale nie wiem czy nie było by crashu bo smok cienia nie jest jednostka strzelająca, a Dracolisz tak. Ewentualnie można by za liczę ale nie wiem jaki jest tego sens. Natomiast jeśli chodzi o dodanie jako dodatkowej jednostki jest raczej niemożliwe, chyba że za pomocą skryptów tak jak to zrobił Acid Dragon w NU, czy Dragonar w FU ale będzie to wtedy jedynie ulepszenie jakieś innej, jednostka nie będzie miała swojego siedliska w mieście itp.

Mutant PW
19 lutego 2010, 14:54
Chodzi mi o podmiane Krwawego Smoka na Dracolicha oczywiśće troszke go zmienic bo ma za dużo hp ogólnie wszystko inne zostawic może siłe tez troszke zmienić tylko o to mi chodzi lub dodac 9 poziom do każdego zamku wtedy od_razu Dracolich byłby a z resztą trzeba by popracować ale byłoby ciekawie

Trang Oul PW
19 lutego 2010, 17:12
A więc chodzi o ulepszenie Upiornego Smoka? Można to łatwo uzyskać, chociażby modyfikując Skrypt 25. Oczywiście jesteś świadom tego, jak to wpłynie na balans.
Cytat:
a z resztą trzeba by popracować
Forma bezosobowa jest bardzo wygodna, prawda?

mocnyfull PW
28 maja 2010, 11:41
Cóż może to zadziała, drakolich idealnie by pasował, a co do animacji, gigant też nie strzela, a jego ulepszenie już tak, może by popatrzył jak to jest zrobione ? ;-)

Mroczny Łowca PW
28 maja 2010, 15:24
tak sobie pomyślałem czy dałoby się dodac strzelca do bastionu czy ktoś wie jak dodac strzelca do bastionu?

A poważnie, to owszem można dodac drakolisza do Nekropolii, tylko pytanie - po co? Jeśli już, to wolałbym to na zasadzie Sylvan Centaur. Kreacja z lisza i upiornego smoka jako opcja wogiikacji.

Trang Oul PW
29 maja 2010, 01:16
To zdecydowanie nie to samo, co Sylvan Centaur. Pamiętaj, że mówimy o jednostce 10. poziomu, i to w zamku, który i tak uważany jest za overpowered. Poza tym, taka kreacja nie miałaby praktycznego sensu. Tyle samo Drakoliszów uzyskalibyśmy przez kreację, co przez ulepszenie (ogranicza nas liczba smoków, lisze to znacznie mniejszy problem).

Goldenraz PW
29 maja 2010, 10:34
Takie rzeczy typu łączenie liszy i smoków są fajne do kampanii, czy specjalnych map "fabularnych". Jeśli chodzi o czystą rozgrywkę, to balans to podstawa, a robienie jednostek 9. poziomu mija się z celem. Nie chcę później 50 razy ulepszać jednostki 7. poziomu.

Mroczny Łowca PW
29 maja 2010, 13:42
Trang, co prawda to prawda. Ale chodzi mi o to, że jeśli już chciałbym jakoś widziec drakolisza w Nekropolii, to właśnie poprzez metodę łączenia. A dla równowagi zawsze można coś tam pozmieniac w statystykach itp.

Trang Oul PW
30 maja 2010, 02:56
Fabularnie byłoby to łączenie liszów, czarnych i czarodziejskich smoków. I byłoby to bardziej sensowne, niż robienie z upiornych smoków krwawych.
temat: Dracolich

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel