Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Podmienione jednostki
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Skazo PW
13 maja 2010, 03:37
Witam jestem tu nowy, i chciałbym się spytać czy jest jakaś strona, albo też linki na forum gdzie mógłbym znaleźć jednostki do podmienienia. W sumie najbardziej by mi zależało na Ametystowym Smoku czy jakoś tak taki fioletowo niebieski, chodzi mi o jakieś ładne animacje ładne strony (linki na forum) gdzie mógłbym zobaczyć jak owa jednostka wygląda. Wiem że na forum znajduje się temat "nasze własne jednostki" czy coś takiego, tylko że ciężko szukać tam wyglądu i linku do pobrania jednostki na 80 paru stronach.Z góry dziękuję.

Edit: gdzieś czytałem że acid dragon robił swoje defy, chętnie bym je zobaczył.

Ma ktoś może potwory z tej strony bo linki nie działają??

http://wogtreasurechest.dbv.pl/news.php

konkretniej chodzi mi o ametystowego smoka, smoka nicości, krwawego elfa, krwawego smoka, sukkuba, piekielną hydrę, upadłego anioła? Byłbym bardzo wdzięczny za odnowione linki. :)

Irhak PW
13 maja 2010, 12:06
Ametystowego smoka masz w Grove. Ściągnij go sobie stąd.

Sukkub został wykorzystany jako bohater Inferno w H3 HD bodajże... ale to baardzo okrojona wersja...

O smoka nicości, krwawego elfa, krwawego smoka, piekielną hydrę, upadłego anioła męcz twórców albo Mitabrina (ale on mówił mi, że zaktualizuje stronę, kiedy określi swoją orientację, więc nie liczyłbym na o, że będzie szybko... ;) ).

EDIT (do postu poniżej): w takim razie dołączamy go do trzeciej grupy...

Skazo PW
13 maja 2010, 13:40
ale mi chodzi o tego ametystowego smoka:

http://img685.imageshack.us/img685/3877/zddrag12.gif

ten co zrobiony jest ze złotego

Irhak PW
13 maja 2010, 15:10
Bardziej tak z czystej ciekawości...
Acid pisał tutaj coś o podmienianiu i "dodawaniu" jednostek... jakiś czas temu temat powrócił... mam więc pytania:
1) Ile jednostek już jest w grze?
2) Ile jest niewykorzystanych slotów dla jednostek?
3) Czy można dodać nowe bez "sztuczki" Slavy?

Z góry dziękuję za odpowiedź...

PS. Tu chyba lepiej było zamieścić to pytanie... przynajmniej trochę odciąża ten temat... ;)
EDIT - najbardziej w tym temacie obeznany jest chyba Acid, ale drwalu i Artov dzięki...

Skazo PW
14 maja 2010, 02:48
może i tak ale wpieprzasz się w mój temat w którym oczekuję na odpowiedź

Irhak PW
14 maja 2010, 10:34
Cytat:
O smoka nicości, krwawego elfa, krwawego smoka, piekielną hydrę, upadłego anioła męcz twórców albo Mitabrina (ale on mówił mi, że zaktualizuje stronę, kiedy określi swoją orientację, więc nie liczyłbym na o, że będzie szybko... ;) ).

EDIT (do postu poniżej): w takim razie dołączamy go do trzeciej grupy...

A co to? To nie odpowiedź? Dostałeś jedną, a Mit pewnie i tak nie odpowie... Postaraj się trochę i złam go ;)

Drwal PW
14 maja 2010, 10:37
Cytat:
może i tak ale wpieprzasz się w mój temat w którym oczekuję na odpowiedź

Jaki twój temat? To że go założyłeś wcale nie oznacza że jest twoją własnością. Poza tym jesteś wulgarny i nachalny.

Do Kreatora Irhak
Limit jednostek w grze to chyba 255, a grze jest użyte podajże 196. Slava jak dotąd to jedyny człowiek któremu udało się dodać nowe jednostki na pewno. Podobno umieją to także grupy z CoreWog i HotA. Niedawno też Trith przedstawiał program po rosyjsku, który umożliwia dodanie nowych jednostek. Tu masz link do tego tematu:

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1104

Artov PW
14 maja 2010, 20:03
Cytat:
może i tak ale wpieprzasz się w mój temat w którym oczekuję na odpowiedź
Co to ma znaczyć? Co ty sobie wyobrażasz?
Założyłeś temat i użytkować z niego mają prawo wszyscy mieszkańcy groty!
A taki język na pewno nie zasługuje na uznanie. No ładne sobie wyrabiasz zdanie u innych, nie ma co! (a to dopiero trzeci post)

Mroczny Łowca PW
15 maja 2010, 00:04
Póki co, odsyłam do Konstytucji Groty, mości Skazo. Tam są pewne wpisy na temat dopuszczalnego słownictwa itp.

Ach, ta dzisiejsza młodzież. ;p

Trang Oul PW
15 maja 2010, 00:59
Żeby to była młodzież...

Co do strony, naprawdę świetnym pomysłem było umieszczanie plików na polskim serverze. Oby tylko Mitabrin miał kopie...

Jednostek jest w grze 197 (0-196), odliczając puste 193, odliczając podwójnych dowódców 184. Miejsc jest oczywiście 256.

>>Podobno umieją to także grupy z CoreWog i HotA.
Właśnie, podobno... Póki co, nie można być pewnym.

A, Skazo, jak tak bardzo ci zależy na tym temacie, mogę go zamknąć, żebyś go miał tylko dla siebie.

Acid Dragon PW
15 maja 2010, 01:32
Cytat:
Co do strony, naprawdę świetnym pomysłem było umieszczanie plików na polskim serverze.

W razie czego, nie widzę problemów, żeby w Grocie na to miejsca udostępnić.

Mitabrin PW
15 maja 2010, 18:29
Ech... Po wielu dniach, które spędziłem na intensywnej nauce, które de facto jeszcze trwają. Powracam do was (chwilowo). Co prawda wyglądam teraz jak po chemioterapii*, ale mogę z zadowoleniem stwierdzić, że wracam do was z tarczą.

Anyway...

Jak to ty zabiłeś Mufase to odejdź stąd:
Ma ktoś może potwory z tej strony bo linki nie działają??

http://wogtreasurechest.dbv.pl/news.php

Tak się "dziwnie" składa, że jestem posiadaczem wszystkich jednostek, które gościły na tej stronie, chętnie się z nimi podzielę, więc jakby co to wszelakie podania składaj na mój email (tylko zamiast pisać, że potrzebujesz jednostek o nazwie <tutaj wstaw którąś z tych głupich nazw, które wymyśliłem pod wpływem natchnienia>, to podaj ich zdjęcia). Mój email znajdziesz w profilu.

Kreator:
(ale on mówił mi, że zaktualizuje stronę, kiedy określi swoją orientację, więc nie liczyłbym na o, że będzie szybko... ;) ).

Jak na razie doszedłem do wniosku, że na pewno nie jest to południowy wschód... W każdym razie badania wciąż trwają. ;)

Trang Owl:
Co do strony, naprawdę świetnym pomysłem było umieszczanie plików na polskim serverze. Oby tylko Mitabrin miał kopie...
Jego Kwasowość:
W razie czego, nie widzę problemów, żeby w Grocie na to miejsca udostępnić.

Na dysku (a w zasadzie dyskach) wciąż mam wszystkie defy, które udało mi się jak dotąd zebrać. Oprócz wszystkich defów, które były umieszczone na mej stronie mam także bardzo dużo takich, które nie udało mi się jeszcze opublikować. Łącznie jest tego 327 659 957 bajtów (312 megabajtów), do czego jeszcze można by dołączyć wszelakie archiwa (tzn. stare jednostki z różnych mych projektów), których będzie z 20 MB.

Co prawda dla zwykłego śmiertelnika całego folderu wrzucać na jakiś serwer nie będę, ale gdyby pewien smok był chętny zrobić bardziej poważną wersję mego, będącego zbiorem przeróżnych jednostek projektu, to z pewnością znajdę kiedyś czas na przesłanie (a możliwe, iż nawet będę w stanie pomóc poprzez np. dostarczenie takich gifów prezentujących jednostki, jakie to są na mej stronie).


* - Pewnego razu założyłem się z kolegą, że następnego dnia mnie nie pozna i ściąłem włosy na głowie prawie do łysa.

Ginden PW
15 maja 2010, 21:05
Cytat:
Tak się "dziwnie" składa, że jestem posiadaczem wszystkich jednostek, które gościły na tej stronie, chętnie się z nimi podzielę, więc jakby co to wszelakie podania składaj na mój email (tylko zamiast pisać, że potrzebujesz jednostek o nazwie <tutaj wstaw którąś z tych głupich nazw, które wymyśliłem pod wpływem natchnienia>, to podaj ich zdjęcia). Mój email znajdziesz w profilu.
Psst. Mówiłem ci, że masz zapłacić za hosting. Za pierwsze 3 miesiące zapłaciłem ja, teraz czas na ciebie i Dragonara.
Mam połowę defów ze strony Mitabrin, drugą ma Dragonar, spokojnie.

Acid Dragon PW
15 maja 2010, 23:43
Trochę tego dużo, ale dałoby się. Jednak robić z tym osobiście nic nie mam zamiaru (zbyt dużo innych projektów na głowie) - mogę co najwyżej zaoferować miejsce i transfer.

Drwal PW
16 maja 2010, 03:06
Ja jak coś zgłaszam gotowość do zajęcia się tym. Dużo część defów już mam, no ale wiadomo nie wszystkie. Jakby coś proszę pisać.

Dragonar PW
16 maja 2010, 11:53
(popiół)
Ginden:
Mam połowę defów ze strony Mitabrin, drugą ma Dragonar, spokojnie.
Mam?

Ginden PW
16 maja 2010, 13:12
(popiół)
A pisałeś tez, że masz pierwszą połowę jednostek, o.

Dragonar PW
16 maja 2010, 14:29
(popiół)
Ginden:
A pisałeś tez, że masz pierwszą połowę jednostek, o.
Nie przypominam sobie...

Ginden PW
16 maja 2010, 15:37
(popiół)
Dziwne. Ale to przecież ty miałeś ściągnąć defy jednostek z pierwszych 7, czy 8 stron.

Skazo PW
25 maja 2010, 06:18
eee no dobra sory wybaczcie poniosło mnie, zaraz porobię foty o które konkretniej mi chodzi. A mam też 2 pytania:

1. To są same animacje czy statsy też zmienione?
2. Jest gdzieś na forum jak te jednostki podmienić?

o te jednostki mi chodzi:



btw. mojego wieku proszę się nie czepiać każdy ma prawo mieć gorszy dzień itp. A lat mam 21.
strona: 1 - 2
temat: Podmienione jednostki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel