Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Problem z instalacja WOGa - Windows 7.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Russek PW
18 kwietnia 2010, 01:32
Witam !
W Heroes III : Wog gralem juz duzo razy na systemie Windows XP ( Sp3 ). Teraz gdy zmienilem system na Windows 7 mam problem. Podczas zmiany ustawien regionalnych nie bardzo chce sie pozmieniac to wszystko w ustawieniach i gdy klikne zastosuj + Ok to za chwile wszystko wraca do PL. Zwracam sie z prosba czy ktos by mogl udzielic mi pomocy?. Prosze o pomoc osobe ktora zainstalowala WOGa na Windows 7 - Home Premium ED.

Field PW
18 kwietnia 2010, 09:58
Dziwne, co prawda obecnie mam WinHome7 również, ale wcześniej na Ultimate nie było problemów.
Tzn. były, trzeba było pozmieniać ustawienia w następujących miejscach: format, lokalizacja, zmień klawiatury, i, co najważniejsze, zmień ustawienia regionalne systemu (ostatnia fiszka). Przy Ultimate działało.

Trang Oul PW
18 kwietnia 2010, 13:21
Na moim Win 7 Home Premium wystarczyło zmienić format na angielski/Stany Zjednoczone. Dalej instalacja przebiegła normalnie, klawiatury nie musiałem zmieniać. Nie wiem, czy to ma znaczenie (ale pewnie od Visty ma), ale korzystam z konta Administratora.
temat: Problem z instalacja WOGa - Windows 7.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel