Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [Archiwum] Konkurs CD-Projektu na mapę do Heroesa
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2

Holgar PW
17 stycznia 2006, 22:14
Kto z was bierze udział? Podyskutujmy o tym.

PS. Mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie ma :).

To-ja PW
18 stycznia 2006, 08:05
Jak trzeba tą mapę zrobić?

EDIT:
Nie przeczytałem dokładnie i myślałem, że chodzi o mapy do homm5 :)

Qui PW
18 stycznia 2006, 09:26
Muszę stwierdzić, iż regulamin konkursu jest po prostu piękny. CD Projekt nie odpowiada za nic, nie gwarantuje nic, i w ogóle ma wszystkich uczestników w okolicach kości ogonowej, a przy okazji chcą zdobyć materiał na płytkę bonusową. Ten punkt o zrzeczeniu się praw autorskich też jest uroczy. Jakoś wątpię czy dostaną dużo porządnych prac :).

To-ja PW
18 stycznia 2006, 10:26
Może CD-Projekt dostanie duzo map, ale dobrych tam nie bedzie. Żaden pożądny twórca map, nie odda im mapy z prawami autorskimi, tak naprawdę za nic.

Holgar PW
18 stycznia 2006, 12:07
Idę o zakład, że nagrodami będą gry Heroes V, bo cóżby innego. Mam takie zapytanie. Tam było napisane do podstawowej wersji, czyli to oznacza, że Heroes III: Restoration of Erathia się liczy, ale nie wiem czy dodatki do niej Armageddon's Blade i Shadow of Death, czy tak?

Swoją drogą wezmę udział, bo ostatnio nudzi mi się przed komputerem.

PS. Z tymi prawami autorskimi to chyba jest tak, że my będziemy wypisani jako autor mapy, ale nie jest już ona naszą własnością.

To-ja PW
18 stycznia 2006, 12:24
Z tego co tam jest napisane, nagrodą jest to, że możesz być współtwórcą edycji gry, czyli, że między innymi dzięki tobie, ta wesraj gry, bedzie spzredawana, taka jaka bedzie, czyli z twoją mapą.

Trang Oul PW
18 stycznia 2006, 12:51
Ciekawe jak mamy im przysłać mapy w formacie .h3c. Zrobić kampanię z jedną mapą?

Holgar PW
18 stycznia 2006, 15:03
CYTAT

>>>W ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu komisja konkursowa opublikuje na tej stronie listę autorów najlepszych map oraz przyznane nagrody.<<<

Jednak są nagrody i dam głowę uciąć, że to będzie Heroes V. Powiem szczerze, że taki konkurs bardziej się im opłaca niż wynajęcie mapmakera (lub mapmakerów), bo taniej im wyjdą takie nagrody niż kasa dla tych ludzi.

Nie wiem jak wy, ale ja wezmę udział. Jakby moja mapa wygrała to byłbym wielce zadowolony, bo więcej osób by w nią grało.

vinius PW
18 stycznia 2006, 16:43
A ja dam uciać dwie ręce, że nie.
W konkursie na swój zamek Igromania daje flagę, gadżety i prawdopodobnie palmtopa (lub inne urządzenie elektroniczne). Sadze, że jednak nie.

Kathrin: powiesz mi, jak stoisz z praca :) ? Oczywiście nie popędzam Cię, czysta ciekawość.

Kaazam PW
18 stycznia 2006, 18:09
Też bym coś zrobił. Szkoda tylko że nie mam jak. I proszę o powiadomienie mnie, jak ktoś coś wygra :) .

Alamar PW
18 stycznia 2006, 19:30
Cytat z konkursu:
"CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione. Żadne roszczenia będące następstwem wyżej wwymienionych zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane."

Czyli jeśli ktoś z CDP byłby chamski, to gdy otrzyma wystarczającą ilośc mapek, może bez problemu odwołać konkurs, a uczestnicy nic nie zrobią, bo zgodzili się na powyższy akapit.
Jednak sądzę że takiego przekrętu nie zrobią, bo to wpłynęłoby na reputację firmy - a więc i sprzedaż. Choć taka możliwość istnieje.

A nagrody to pewnie jakieś gry, co zalegają im w magazynach (trzeba się ich w końcu pozbyć).

Kathrin PW
18 stycznia 2006, 22:53
vinius jutro wieczorem będziesz miał d o b r ą całość, po korekcie ze specjalistą:)
Co do mapy, ja mam tylko ciekawą koncepcję, ale nie potrafię jej zrealizować:) Może filus pokusiłby się, a ja mogłabym przetestować???

Holgar PW
19 stycznia 2006, 12:07
>>>Cytat z konkursu:
"CD Projekt nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione. Żadne roszczenia będące następstwem wyżej wwymienionych zdarzeń nie będą przez CD Projekt uznane."

Czyli jeśli ktoś z CDP byłby chamski, to gdy otrzyma wystarczającą ilośc mapek, może bez problemu odwołać konkurs, a uczestnicy nic nie zrobią, bo zgodzili się na powyższy akapit.
Jednak sądzę że takiego przekrętu nie zrobią, bo to wpłynęłoby na reputację firmy - a więc i sprzedaż. Choć taka możliwość istnieje.

A nagrody to pewnie jakieś gry, co zalegają im w magazynach (trzeba się ich w końcu pozbyć).

Chamski :) Jak to przeczytałem to się uśmiechnąłem. Takiego numeru raczej nie będzie, bo CD-Projekt to największy wydawca gier w Polsce. Oni tego nie robią sobie ot tak, bo im się podoba albo nie podoba. A co do tego cytatu to jest on takim zabezpieczeniem, że W RAZIE jakby jakiś kataklizm się zdarzył taka możliwość odwołania istnieje.

vinius PW
19 stycznia 2006, 14:23
Wybaczcie, że offtopuję, ale do Królowej: dzięki serdeczne. jak jak Ci się odwdzięczę?

Antzuch PW
23 stycznia 2006, 15:43
Zrobiłem mape do wersji H3 SoD. Czy tą mape moge zgłosic do konkursu bo jak chcem ją uploadować to pisze że zły format

Alamar PW
23 stycznia 2006, 15:57
Proszę czytać ze zrozumieniem:

"Mapy powinny być zgodne z wersją podstawową jednej z czterech pierwszych części serii Heroes of Might and Magic."
A SoD to dodatek, a nie wersja podstawowa.

Antzuch PW
23 stycznia 2006, 16:35
To już pisze list protestacyjny do CDProjekt może cos pomoże, jednak wątpie.

Dragon Slayer PW
25 listopada 2006, 17:13
Czy ten konkurs jeszcze trwa? Bo ja mógłbym zrobić mapę i wziąć w nim udział ale nie wiem do kiedy jest ten konkurs.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2006, 17:15
Ekhm... patrz na datę ostatniego posta. Spóźniłeś się jakieś 10 miesięcy :P

Seener PW
28 listopada 2006, 20:18
Nie lepiej było by zamknąć ten temat?
strona: 1 - 2
temat: [Archiwum] Konkurs CD-Projektu na mapę do Heroesa

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel