Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Ostatni bal
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Field PW
29 marca 2010, 12:36
Fakt, że do dziś nie pojawił się żaden wpis, zaowocował decyzją o zakończeniu sesji.

Ja przepraszam głównie za to, co sam spaprałem - błąd polegający na rozmyciu głównych celów i, nie da się ukryć, model z niejasnymi przesłankami, czy w ogóle pomysł na to, żebyście sami zadecydowali, co będzie waszym celem, doprowadził do rozmemłania i zabicia sesji.

Przyznam też, przy okazji, że i mi zaczęło się udzielać zmęczenie i znudzenie tym bajzlem. Chciałbym jednak w szczególności podziękować Alamarowi i Łasicowi za fenomenalne odgrywanie swoich postaci. Hobbit - rola świra też Ci wyszła całkiem-całkiem.

Jak widać, wszystko dobre, co się kończy :P

Nowa sesja pojawi się nie za długo, bo Quba coś podobno szykuje. Osobiście przyznam, że mam pomysł na nową, z bardziej funkcjonalną mechaniką (czyli okrojoną).

Zatem: pytanie, czy chcecie dwóch sesji, czy podołacie...
...no i czy w ogóle one powstaną. Ja jestem gotów ogłosić rekrutację. Ale już tylko i wyłącznie z końcową selekcją na max. 5 osób. Tak, żebym i ja się nie wykończył.

Albo niech ktoś sam w ogóle coś zorganizuje XD

Tak, czy inaczej, dzięki raz jeszcze wielkie.

AmiDaDeer PW
29 marca 2010, 18:03
Drobiazg. :P

Osobiście byłem nieco zaskoczony tak szybkim zakończeniem - przyznam się bez bicia, że mimo iż miałem okazję na napisanie posta, to zwlekałem, żeby ktoś inny cokolwiek napisał... Po prostu nie wiedziałem, co mam zrobić. Mea culpa.

W dwóch sesjach jestem skłonny uczestniczyć... i jakby co to mogę coś ewentualnie przygotować. Acz na pewno takowa sesja nie rozgrywałaby się w świecie MM - prędzej futurystyczne lub groteskowe klimaty. No i mechanika występowałaby tylko w teorii.

Anyway, f!eld - oby tak dalej!

Mitabrin PW
29 marca 2010, 19:04
Także zaskoczyła mnie ta wiadomość. Jednocześnie chciałbym przeprosić, że ostatnio moja frekwencja w sesji straszliwie zmalała, ale (prócz lenistwa... Ale o tym kiedy indziej) ostatnio moje przebywanie przed komputerem jest drastycznie zmniejszone, przez co nie dość, że straciłem poczucie w sesji to jeszcze prawie, że zapomniałem, iż postać, którą kieruję jest płci żeńskiej (o ile pamiętam, to moja ostatnia wypowiedź w sesji z początku wyglądała jakbym kontrolował jakiegoś berserkera, o czym zorientowałem się dopiero jakiś czas po przeczytaniu posta). Oczywiście później zmodyfikowałem moją wypowiedź.

Co do przyszłych sesji, to z racji tego, że mój dostęp do komputera wciąż jest ograniczony, to w najbliższej sesji pewnie nie będę uczestniczył (ale jeśli mógłbym, to chętnie jako obserwator bym pozostał).

I też zgadzam się ze słowami Hobbita, wolałbym sesję RPG w innym świecie niż ten z M&M.

AmiDaDeer PW
29 marca 2010, 19:07
Ten wyżej:
wolałbym sesję RPG w innym świecie niż ten z M&M
Źle mnie zrozumiałeś - ja po prostu nie dam rady kierować sesją np. na Antagarichu. :P

dambibi PW
29 marca 2010, 19:09
Cóż - skoro to forum jest m&m to niech chociaż jedna sesja będzie z tego uniwersum ;p.Jakby co to ja w chcę uczestniczyć w 1 - poza tym niech ktoś inny też spróbuje, a nie ja będę zajmował 2 sesje.

Altair PW
29 marca 2010, 20:58
Koniec całkiem ciekawy. Moja postać zginęła prawie jako ostatnia co nie ukrywam spodobało mi się. Wszystko fajnie tylko miałem nadzieje na jakąś ostatnią eksplozję (z moim udziałem), ale cóż trudno. ;P
Jeśli chodzi o sesję to chętnie mogę pomóc. Najlepiej czułbym się w prowadzeniu wątków pobocznych czyli tego czego chyba najbardziej brakowało w poprzednich sesjach. Takie wątki mogłyby trwać dosyć krótko (maks. miesiąc) przy czym każda postać mogłaby się oderwać od głównego wątku i nieco podreperować finanse zdolności i inne biegłości na własną rękę.

Qui PW
29 marca 2010, 22:40
Sądzę, że zakończenie kariery Erminusa próbą ucieczki poprzez wyskoczenie przez okno byłoby odpowiedniejsze, ale nevermind ;). Tak czy inaczej, te zwłoki trzeba było wykończyć. Sesja jako całość, cóż... nie była nieudana, zdecydowanie najlepsza próba do tej pory, ale też "trochę" brakowało. Przynajmniej wiemy czego. Następna będzie lepsza... jeśli się f! odważy ;).

Xelacient PW
29 marca 2010, 23:26
No cóż, ten nagły koniec też mnie zaskoczył.

W każdym bądź razie chce podziękować, graczom za grę, a MG za to, że mnie przyjął (a wszytkom za to, że mnie znosili ;P).
Mimo wszytko uważam że jak na moją pierwszą sesje, było całkiem nieźle, trochę psułem klimat swoją niezbyt przemyślaną postacią, ale mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej ;D.

Ale zakończenie pasuje do Drekara, mnich który jest tak niepozorny, że nawet przeznaczenie go przeoczyło i dzięki temu zyskał nikłą szansę na przeżycie. xD.

Field PW
30 marca 2010, 09:56
Dzięki wielkie zatem :) Miło było, przyznam, zachęciliście mnie do poprowadzenia kolejnej gry. Tematy związane z tą sesją zamykam, dostępne będzie tylko normalne FAQ.

Na tygodniu pojawią się rekrutacja oraz krótki opis świata, w którym zagracie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: [OGÓLNY] Ostatni bal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel