Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might&Magic reloaded
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Kaazam PW
18 lipca 2006, 12:54
Ha. Od jakiegoś czasu nikt nie mówi o MMX, czy innych MM. A ja mam pomysł. Myślałem kiedyś, o przejściu MM2, MM2, MM3 ale po paru próbach odpadałem, gdyż niezbyt łapałem się w korytarzach. I wpadłem na pomysł aby całą fabułę otoczyć nową grafiką, choćby taką jak w MM6,7,8. Aby lepiej się grało. Poprawić parę błędów i dodać kilka nowych zadań, postaci i przedmiotów. Niestety dla nas jest to nieosiągalne, ale pomarzyć można. Co wy o tym myślicie?

vinius PW
18 lipca 2006, 13:06
Bo ja wiem...? Skoro dużo sprite'ów mamy, w LoMM jest część chyba poziomów w 3d... ale ja nie znajut się ;) poza tym trzebaby mieć programistów.

sielo PW
28 grudnia 2006, 18:28
"I wpadłem na pomysł aby całą fabułę otoczyć nową grafiką, choćby taką jak w MM6,7,8. Aby lepiej się grało."

No dokładnie. Mi grafika 6,7,8 odpowiada. Lepszej nie potrzebuje, zresztą nadaje ona fajny klimat. Było by git.

Irhak PW
24 lutego 2010, 21:43
Kaazam, ja też nad tym myślałem, ale niestety trzeba by było przejść całą grę, aby mieć wszystkie teksty... ;)

A co do grafiki, to można zrobić ją trochę inaczej niż jako kopia MM6-8 ew. IX...

Ktoś chętny do pomocy? :)

PS. (date = 2010-03-29) najwcześniej latem ruszy...

Shael PW
26 marca 2010, 20:27
Zależy w czym byłaby potrzebna pomoc, ale się zgłaszam.
temat: Might&Magic reloaded

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel