Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 34 - 35 - 36

AmiDaDeer PW
27 lutego 2010, 13:08
Zaratustrian:
podczas walki była też jednostka wyglądająca na alternatywę pikiniera.
Nie, nie, nie. To są zwykli pikinierzy, ale ze zmienioną animacją. Podobnież się stało z orkami, jeżeli się przyjrzysz oblężeniu miasta.

Jednostki zostały zaprezentowane na Heroes Community, ale nie są do ściągnięcia:




Albo te jednostki mają mieć drugie ulepszenie (ang. doublegrade), albo Alex-ander po prostu sobie podmienił defy. :P


A co do losów projektu - na pewno COŚ wyjdzie. Życzę wszystkim, ażeby to była HotA, jaką zapowiadali...

...ale nie będę bardzo rozczarowany, jeśli wyjdzie tylko nowe miasto w grze lub w formie "zwykłych" grafik.

Zombie PW
28 lutego 2010, 08:24
Te jednostki są świetne...
Ja uważam że jak wyjdzie chociażby jeden zamek to i tak wszyscy będą zadowoleni.
Życzę twórcą szybkiej i udanej pracy:)

Sawyer PW
28 lutego 2010, 12:00
A pomyśleliście przez chwilę że wszystkie nasze projekty po HoTA przestaną być ważne? Ludzie zobaczą takie jednostki to powiedzą, jak zobaczą Grove czy jakieś inne miasto "Ale k**p"... Zobaczą lepsze jednostki że zrobili coś to przestaną być ważne projekty a Imho HoTA ma już 8-9 miast w planie. Wiadomo że nie wyjdą w najbliższych roku czy nawet dwóch lecz na pewno 3 miasta teraźniejsze zaowocują w przyszłym roku.

Nie życzę temu projektowi źle ale boję się twórcy mogą zniszczyć nas...modderów.
Co do jednostek są one piękne! Ale w czym oni je robią... Trzeba zadać im to pytanie, jaki dokładnie program.

Goldenraz PW
28 lutego 2010, 12:09
Program ważny nie jest. Od ciebie zależy, który sobie wybierzesz:
Przykładowe programy z wiki

A co do modderów, to źle? Każdy robili tyle, ile umie. Oprócz umiejętności liczy się jeszcze pomysłowość. Można robić miasto impów, ifrytów, zwierząt z rodziny jakiejśtam, ale to będzie słabe. A Grove jest ciekawym pomysłem, więc pewnie zostanie, bo czemu nie?

Ginden PW
28 lutego 2010, 12:12
Powiem szczerze, że jeśli HotA doda miasto, to już potem pójdzie z górki - mając różnice w kodzie pomiędzy HotĄ a WoGiem względnie łatwo byłoby dodać nowe jednostki i miasta.

Goldenraz PW
28 lutego 2010, 12:36
W jakim kodzie? :>
Możliwe, że po dogłębnej analizie zawartości pliku exe będzie się dało zamienić miasto z HotA na inne, chociaż i to niepewne.

Dragonar PW
28 lutego 2010, 12:41
Ja też myślę, że wyjście HotA przysłoni całego WoGa oraz wszystkie mody do niego... I to mi się nie podoba. Jednocześnie chcę, aby wyszło, a zarazem nie.

A propos dodawania miast...
Na Heroes Community Set pokazuje nam filmik, w którym wyraźnie widać, że udało mu się dodać miasto. Szukam wszelakich dowodów na to, że to fotomontaż lub sztuczka, ale jedyne co znalazłem to to, że Forge jest... Fortecą (1:06 - "Forge, Tower"). Poza tym przez jakąś część sekundy kursor przelatuje nad siedliskiem 1 poziomu, a ono nie zaznacza się, ale to chyba przypadek i wygląda na to, że Polakom również się udało. ;)
Secie - może powiesz nam jak to zrobiłeś? :)

Drwal PW
28 lutego 2010, 14:17
Forge akurat z tych projektów najmniej mi się podoba, chociaż oni odziedziczyli chyba ten projekt, podobnie jak grupa Dragonara Grove. Nie chodzi mi o sam pomysł projektu, ale o wygląd zwłaszcza jednostek. Widać że to sklejanki, no ale całości projektu jeszcze nie widzieliśmy więc lepiej na razie nic nie mówić w tej kwestii. Do tej pory nie mogę się pogodzić że NWC nie wydało tego miasta w AB. Nikt przecież nigdy nie zrobi tego tak dobrze jak miało to wyglądać pierwotnie w oryginalnej wersji.
Co do HotA, bardzo liczę na nich. Nie uważam że będzie to koniec Woga czy innych projektów. Wszystko przecież wskazuje, że doczekamy się wersji 3.59. Nikt poza twórcami tak naprawdę nie wie co się w nim znajdzie i to chyba jest w tym najfajniejsze. Spodziewamy się nowego miasta, wielu skryptów. Raczej WOG Team nie pracowałby nad nim już kilka lat, gdyby byłyby w nim tylko np. nowe jednostki, czy inne mało znaczące rzeczy. Nowości na pewno będzie bez liku.
Jest też przecież jeszcze VCMI, więc na mody twórców tez powinno być miejsce. Jeżeli będą na tyle dobre, a wiele osób przecież korzysta z nich to na pewno czeka je bardzo świetlana przyszłość. VCMI będzie stwarzać ogromne możliwości dla twórców, przez to mody będą jeszcze lepsze.
Ja uważam że wszystko co najlepsze przed nami, h3 jest wciąż bardzo popularne i coraz więcej ludzi chcę coś zrobić dla tej gry.

AmiDaDeer PW
28 lutego 2010, 16:38
Co do Forge - na mnie szczerze mówiąć to w ogóle nie robi wrażenia.

Ten film ma za mało dowodów na to, że dodano dziesiąte miasto. Brak opcji zaawansowanych gdzie się wybiera miasto przy wyborze scenariusza, sama nazwa tegoż nowego miasta (Forge, Tower), budynki bez obwódek... wszystko jakieś nijakie i fotomontaż czy sztuczka ze zmianą kody mapy same przychodzą na myśl.

Nie, żebym coś miał przeciwko autorom tego Forge... ale mnie to po prostu nie przekonuje. Zwłaszcza, że jak dobrze rozumiem tylko Set ma to rzekome nowe miasto u siebie. Mimo, że nie tylko on jest w GKH.

Za czepialstwo, zrzędzenie itp. serdecznie przepraszam. Staram się tylko wyrazić moje zdanie. A że nie jestem sceptykiem-"racjonalistą" - macie dowód w mojej postawie odnośnie Bastionu i Cove.

Gomene.


EDIT: Ok, możecie mnie nazwać jak chcecie, ale...

Przy 0:49 lista dostępnych miast zostaje przesunięta na sam dół, tak, że nie widać fortecy. Jeśli się wyraźnie przyjrzeć, to mniej więcej w 0:51 strzałka nagle przesuwa się nieznacznie w lewo. Przypadek? Może, ale później lista nie jest przesuwana w dół...

Forteca według mnie została podmieniona, a żadnego nowego miasta nie ma.

Jeszcze raz przepraszam.

Goldenraz PW
28 lutego 2010, 17:25
Mówiąc szczerze, w żadnym momencie nie widać wszystkich miast, czy to na mapie, czy na liście jednocześnie, więc nie ma mowy o DOWODZIE na to, że udało mu się dodać nowe miasto do gry.
Film CoreWOGa był o wiele bardziej przekonujący.
Z kolei na filmie z Cove jedynie przy wyborze miasta jest 10. Na mapie jest tylko Cove pokazane, ale wygląda, jakby działało :)

AmiDaDeer PW
2 marca 2010, 17:43
Wczoraj, na forum DF2.ru, o 20:53 czasu ichniego hippocampus napisał:
Cove jest gotowe w 99, 5%.

Warmonger PW
2 marca 2010, 17:53
Mogliby po prostu napisać, że jest gotowe, ale nie działa. To bardzo często spotykana przypadłość amatorskich programów :>

Alamar PW
2 marca 2010, 18:04
Hmm... chyba przecinek jest nie w tym miejscu, co trzeba. ;P

buczus2 PW
5 marca 2010, 17:04
Jeżeli dobrze pamiętam to gdzieś na jakimś forum było napisane, że w kodzie jest miejsce na dodanie tylko 10. miasta... A na dodatek limit jednostek... HotA VCMI nie zagrozi... A Grove? Co jak co, ale mi już beta się podoba...(co nie znaczy że nie potrzebuje poprawek^^) Mam tylko nadzieję, że VCMI będzie na tyle elastyczne aby móc korzystać z wielu modyfikacji w grze...
Co do Forge - nie podobają mi się grafiki a na dodatek nie pasuje ono do Heroes III.

Trith PW
5 marca 2010, 17:28
Cytat:
Co do Forge - nie podobają mi się grafiki a na dodatek nie pasuje ono do Heroes III
Racja, Forge nie pasuje jako tako do Heroes III... Z tego powodu, że we wcześniejszych odsłonach HoMM również brakuje wyraźnych motywów Sci-Fi (nie to co w M&M). Bardzo nad tym ubolewam, ponieważ połączenie magii z technologią (zaawansowaną, nie z jakimiś zegarami i maszynami parowymi) jest dla mnie genialnym pomysłem. Co do samych grafik Forge... Oficjalny ekran miasta od NWC jest moim zdaniem świetny. Jedyne co mi się mało podoba, to część jednostek, które fani odtworzyli ze szkiców. Wszystkie wersje czołgu, które widziałem... Powiedzmy, że mi się jakoś niespecjalnie mi się podobały.

EDIT: O kurk! To jest temat Hoty (HotY?)! Em... Fajny jest ten filmik z Cove, co nie?

buczus2 PW
5 marca 2010, 19:08
Ok, może byłbym bardziej przychylny projektowi gdyby nie te grafiki... (oprócz widoku miasta z NWC) Jednostki wyglądają tak że... ech
A jeśli chodzi o cove to film prezentuje się świetnie ale wolę nie oceniać książki po okładce...

Drwal PW
21 marca 2010, 12:29
Na youtube znalazłem bardzo ciekawy filmik, dla mnie rewelacja, zresztą sami oceńcie:
http://www.youtube.com/watch?v=5--ri7Cpt5E&feature=related

Czy tylko aby na pewno to jest prawdziwe, różne są komentarze pod filmikiem.

Dragonar PW
21 marca 2010, 12:34
To H3 beta, nie HotA. :P

Drwal PW
21 marca 2010, 12:40
Filmik ma tytuł HotA więc dlatego moja pomyłka.

ziomal121 PW
21 marca 2010, 15:06
Taki sam filmik na YT wstawił chyba Acid...Tylko, że pod nazwą Homm 3 beta :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 25 - 26 - 27 ... 34 - 35 - 36
temat: [ważne] Horn of the Abyss - archiwum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel