Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 15:58
Tutaj masz to czego szukasz... :))))

Grz240 PW
31 sierpnia 2009, 16:20
No ale jak stamtąd pobrać?Bo wchodzę w download klikam w Polish wersion
i wyskakuje mi że strona, której poszukuje nie istnieje

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 17:59
Racja... prawdopodobnie jest to związane z rematerializacją groty... cóż prawdopodobnie niedługo będzie można NU znów pobrać, ale jeśli chcesz to pamiętam, że mam gdzieś instalkę wersji angielskiej którą mógłbym ci wysłać mailem...

Grz240 PW
31 sierpnia 2009, 18:04
Byłbym wdzięczny

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 18:06
Nie musiałeś podawać maila... masz go w profilu. :3

Marco Martinez PW
31 sierpnia 2009, 21:53
Witam :) podpisuje się pod wcześniejszą prośbą... jeśli ktoś miałby jakiś namiar lub samego moda (w angielskiej wersji) bardzo prosiłbym o pomoc,

Mitabrin PW
31 sierpnia 2009, 23:01
Cóż, pamiętam, że kiedyś czytałem wypowiedź Acida o tym, że stara się by rozpowszechnianie się NU nie wyszło poza grotę, więc nie znając opinii mistrza, nie będę NU rozpowszechniał (ten pierwszy raz był wyjątkiem), chyba, że Acid mi pozwoli na wysyłanie zainteresowanym na czas braku downloadu w grocie.

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2009, 23:07
Downloady przywrócone. Na zdrowie.

Archol PW
25 września 2009, 18:02
Te nowe ulepszenia super, ciekawe ale znalazłem inne animacje potworów 8 poziomu i nie tylko.
Spoko gdyby byłe wprowadzone do nowego WOG 3.59 chociaż pewnie znalazłyby sie osoby przeciwne temu.
Niektóre miały być w modzie Quicksilver, da się je pobrać większość jest skończona tzn ma animacje na mapie i na polu walki oraz portrety.

link do strony;

http://wogtreasurechest.dbv.pl/downloads.php?cat_id=1&rowstart=0

sokcio PW
11 marca 2010, 17:49
witam. mam nieco dziwny problem. nie wiem w jaki sposob moge ulepszyc jednostki do 3 ulepszenia. Jezeli ktos moze, to prosze opisanie w punktach co i jak od poczatku musze włączyc, wybudowac itp zeby wzniesc np niebianska wieze. z gory thx


Nie wiem czy w dobrym dziale napisalem ten temat jesli nie, prosze o przeniesienie

AmiDaDeer PW
11 marca 2010, 18:24
Tutaj masz wszystko opisane.

sokcio PW
12 marca 2010, 18:33
haha wlasnie w tym problem robie wszystko jak z opisem i nie idzie tego wybudowac wiec prosze o pomoc profesjonalistow

AmiDaDeer PW
12 marca 2010, 18:48
A ściągnąłeś Nowe Ulepszenia? ;P

Acid Dragon PW
13 marca 2010, 01:48
Ja nie mogę... zajrzałem do pierwszego posta w tym temacie i aż mi się nie chce wierzyć... już 4, 5 roku minęło. Faktem jest, że dwa lata miałem wyjęte niejako z życiorysu, kiedy nie wystarczało zwyczajnie czasu na jakiekolwiek hobby, ale... naprawdę nie myślałem, że to już tyle...
Biorąc pod uwagę, że cały WoG ze wszystkimi patchami powstał w 3 lata, to moja efektywność jest... żadna :P.

Aż się dziwię, że są jeszcze ludzie, którzy się z tym zapoznają ;).

Normalnie starzeję się... kiedyś 2 lata to była dla mnie epoka, w trakcie której można zrobić wszystko i wszystko może się zmienić. A teraz?

No nic - moje i nasze szczęście, że Heroes III okazała się grą ponadczasową ;).

A skoro już tu piszę, to wrzucę jeszcze na forum screena, którego już pokazałem na chacie... może za kolejne 4 lata coś zrobię i toto wyjdzie ;P

Dragonar PW
13 marca 2010, 11:44
Czyli ten screen był z NU? A ja myślałem, że realizujesz księgi magii dla dowódców dla CoreWoG. :P
NU 2.0 na pewno wyjdą w tym roku, w końcu on się dopiero zaczyna. :)
Zwłaszcza, że w becie nie widziałem żadnych błędów. ;P

AmiDaDeer PW
13 marca 2010, 14:04
Well... Zawsze możemy pomóc w tym czy innym, prawda, (nie)ludzie?

Acid Dragon PW
13 marca 2010, 17:37
Nie, nie tworzę niczego dla grupy CoreWoG. Jest ona dość hermetycznie zamknięta ze względu na język ;).

Ale po raz dwusetny mogę powtórzyć to samo - NU 2.0 nie wyjdą NIGDY.

zbigniew PW
13 marca 2010, 21:37
No ale coś jednak szykujesz i powiem szczerze że miodnie to to się zapowiada. Mam też nadzieję że z tymi 4 latami to był taki żart ;).

Altair PW
13 marca 2010, 23:40
Acid Dragon:
NU 2.0 nie wyjdą NIGDY

W każdym razie wszystkie skrypty do NU 2.0, które miałem napisać, napisałem (no prawie). ;)

seven00 PW
9 maja 2010, 13:07
witam
zainstalowałem mod,, nowe ulepszenia" ale w opcjach wogifikacji nie moge go znalesc moglibyscie mi powiedziec po kolei jak go uaktywnic?
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24
temat: [WoG, ERA/mod] Nowe Ulepszenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel