Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: 8 level
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

pytajnik PW
6 marca 2010, 12:41
mam takie pytanko, czy da sie zmienic wlasciwosci portalu w lochach zeby zamiast przyzywac potwory byl siedliskiem dla potworow 8 poziomu, tak zby potwory 8 poziomu byly wyswietlane w zamku??

i drugie pytanie, czy da sie zrobic cos takiego w kazdym zamku??

Mutant018 PW
6 marca 2010, 15:55
ja myśle że by się dało ale byłoby za durzo roboty lepiej dodać siedlisko w miejsce do grala oczywiście wszystko zachowac w gralu i żeby grala kupowało się przez kliknięcie na Kapitol

Sawyer PW
6 marca 2010, 16:24
Pewno, dało by się i chyba nie trzeba było nawet kodu gry, Chyba.

PS: Podaj gg, bo chciałem pogadać z tobą na ten temat.

Mutant018 PW
6 marca 2010, 17:31
gg;19966301
ja daje pomysł z tym gralem i mysle by to dodali Grove w następnej warsji bo wog5.9 chyba nigdy nie wyjdzie a grove niedługo

Sawyer PW
6 marca 2010, 17:48
Okej, przydał by się też pytajnika, bo jego o to też pytałem.

AmiDaDeer PW
6 marca 2010, 17:52
Może i to by było możliwe... Ale raz że graala już mamy, a dwa że to przegięcie. :P

Mutant018 PW
6 marca 2010, 17:54
to moze port nam gdzie sa statki

pytajnik PW
6 marca 2010, 20:35
A moze ktos w koncu mi powie czy to mozliwe zrobic zamiast jakiegos budynku w miescie siedlisko, z ktorego stworzenia mozna kupowac rownierz w zamku. Chodzi mi o to zeby w zamku bylo 8 miejsce tak jak w lochcach gdy jest kupiony portal przyzwania

Moje gg: 21179615

Altair PW
6 marca 2010, 21:43
Po pierwsze nie wiem po co zakładałeś nowy temat, skoro mogłeś zapytać w innym bardziej odpowiednim i w dodatku już istniejącym temacie np. skrypty ERM.
Odpowiedź: Nie da się żadnymi znanymi mi sposobami.
temat: 8 level

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel